קורנפלקס ?

10shosh

New member
קורנפלקס ?

קניתי את הברנפלקס של תלמה שיש עליו תו של האגודה וגילתי שזה ממש נוח וטוב והסוכר שלי לא משתולל אח"כ כמו שקורה אפילו עם לחם בבוקר. שאלתי היא האים אתם מכירים עוד קורנפלקסים שהם בעלי תו של האגודה או שאתם ממליצים עליהם הן מבחינת האיזון וכמובן מבחינת הטעם (צריך לגוון כדי שלא ישעמם....)

10shosh

New member
אבל

באתר של האגודה אין המלצות למוצר ספציפי ובעיקר אין המלצת טעם.....................

10shosh

New member
באמת ?!?!

אבל אומרים שיש לזה אינדקס גליקמי מאד גבוה? את אוכל את המתוקים עם הדבש והתוספות או רק כאלה שיש בהם סוכר (גם באלה שמותרים ע"י האגודה יש סוכר אבל במידה....)

איליקו

New member
שוש, שימי לב...

שיש הבדל בתגובה הגליקמית בין סוג 1 לסוג 2 כאשר בסוג 1 מגיבים טוב יותר למזונות הללו (בתנאי שהאינסולין מוזרק בעיתוי ובכמות הנכונים).

10shosh

New member
טוב אים אתה אומר

אני ניסיתי את הברנקלס וקיבלתי תגובה טובה וחיפשתי פה המלצות על עוד סוגים טעימים אבל כנראה אנשים פה לא אוכלים קורנפלקס.......

seeyou

New member
קניות בסופרסל

כאשר ניכנסים לחנות לוקחים עגלה ומתחילים להעמיס מוצרים.... רק בקופה...מרגישים את ה"נזק"... גם בסוכרת אותו דבר...תאמינו לי... גם אני זילזלתי הרבה שנים יש תופעה בסכרת ... היא קופצת רמה... זה לא רק עליה!! ברגע שעוברים לרמה אחרת אין ח ז ר ה !!!!

למעלה