קורסי חובה לשנה ג'-צריכה המלצות

Casey1

New member
קורסי חובה לשנה ג'-צריכה המלצות

שלום, 35904-היבטים ביבליותרפיים בספרות ילדים 35905 -הערכה ביבליותרפית בספרות הילדים המרצה: שושנה קרים. האם כדאי לגשת לקורסים הללו? תודה

toocheeky

New member
עשיתי את שניהם:

הקורסים מאוד מעניינים לדעתי המרצה חביבה להפליא והאוירה בכיתה מאוד חמימה. בסוף כל קורס יש עבודה המבוסססת על החומר הנלמד בכיתה. אני מאוד נהניתי!

Casey1

New member
תודה. איך הציונים? ראיתי שיש גם

שעת תרגיל בנוסף לשיעור .מה זה כולל בדיוק?

toocheeky

New member
עד כמה שידוע לי

הקורס בסמסטר ב' -הערכה ביב', נקרא "תרגיל" אבל זו רק הגדרה טכנית, זה קורס לכל דבר ללא תרגול. הציונים טובים - מעל 85 רוב הכיתה קיבלה, כל עוד את יודעת להתנסח ואת יצירתית ומתחברת לנושא של ניתוח יצירות ילדים את תצליחי בקורס.

Casey1

New member
בכנות אף פעם לא ניתחתי יצירות ילדים

אז אני לא יודעת אם אתחבר לזה. האם כוללת העבודה אך ורק ניתוח של יצירת ילדים? הכוונה לניתוח פסיכולוגי של הדמויות? המסר? התקופה? תודה

toocheeky

New member
זה באמת לא קשה

בקורס הראשון- היבטים,היא מדברת כל קריטריונים לבחרית יצירות לגיל הרך ובקורס הערכה היא באמת מתייחסת לפן הפסיכולוגי של התפתחות הילד.זה באמת לא קשה והכל מבוסס על הנלמד בכיתה,חוץ מזה ששושנה היא פשוט מקסימה!

מנדלוש

New member
היבטים ביבליותרפיים

הכוונה היא לעבודה במקום מבחן, נכון? זו עבודה רצינית? כמה השקעה היא דורשת?

toocheeky

New member
אכן מדובר על עבודה במקום מבחן

במסגרת העבודה מנתחים יצירות לפי קריטריונים ששושנה מלמדת במהלך הקורס.אם עושים את העבודה בזוגות היא מבקשת לנתח 3 יצירות ואם לבד אז שתיים.העבודה באמת לא קשה ודורשת השקעה של יום-יומיים וזה באמת תלוי ב"מוזה" כי מדובר על ניתוח יצירות ומעבר לשימוש בקריטריונים שהיא מלמדת צריך גם להמציא רעיונות ייחודיים. זה באמת לא קשה,והשיעור הוא חוויה- אני ממליץ בחום.

nurhava

New member
עבודה סבירה

הקורס חביב המרצה גם והנושא- בהנחה שמספר גדול של תלמידים הופך להיות פעם הורה- אז זה קורס נחמד גם לעתיד של הילד, איזה ספרים איכותיים וכו...קצת על עולמם של ילדים עבודה בזוגות מקלה.אפשר להתחלק בהכנה

מנדלוש

New member
צריכה תשובה מהירה

מעבר לכך שהקורס חביב..מדובר בקורס ש"נותן"? יוצאים ממנו עם ידע משמעותי בנושא? או שמדובר בקורס נחמד כדי למלא חלון במערכת? אשמח לתגובה מהירה

למעלה