קורס אפייה

davidrnd

New member
קורס אפייה

שלום, שמי דויד ולאחרונה מושך אותי יותר ויותר תחום הבישול, ברצוני להרחיב את הידע שלי בתחום בצורה מקצועית. אשמח לשמוע על המלצות לקורסים באפייה. הייתי שמח להשתתף בקורס של כמה ימים, לא ארוך מדי, שיאפשר לי להתחיל לאפות קצת מעבר לעוגות פשוטות ופשטידות. אני יודע שקיימים המון מתכונים ברשת וכבר הכנתי לא מעט דברים אבל מה שאני מחפש זו הדרכה קצת יותר מקצועית ולימוד טכניקות מורכבות יותר באפייהץ תודה מראש דויד

net the jet

New member
מכיוון שאתה מחפש ביותר מתחום אחד

ממליצה לך ללכת לסדנאות בודדות, כל פעם בתחום שתבחר. יש מספר מקומות לא קטן, אז שווה לך לבדוק ולראות מה מתאים לך.

navalevin

New member
קורס באפייה- "עושים בישול"

שלום דויד אני ממליצה בחום על קורס אצל "עושים בישול" האתר שלהם זה http://www.rest.co.il/_websites/orengiron/index.html יש להם המון קורסים גם באפייה וגם בסוגי בישול כאלו ואחרים. לפני כמה חודשים עברתי סדנה בקונדיטוריה שהדריך אותה השף אורן גירון והיה פשוט כיף, מקצועי ושווה מקווה שעזרתי נאוה

אפיה בריאה

שלום דויד, אני ממליץ לך לבדוק את סדנת האפיה הבריאה או אחת מסדנאות הבישול הבריא בלוח הסדנאות של הטבחית גלי לופו אלטרץ (אחותי, גילוי נאות
). גלי עבדה כקונדיטורית במסעדות מאוד נחשבות והיא מתמקדת בימינו בתחום האפיה הבריאה ומלמדת מתכונים ושיטות מאוד מוצלחים. בברכה, רועי

למעלה