קורס סקיפריםבדרך הים - שווה?

קורס סקיפריםבדרך הים - שווה?

החלטתי לקנות למישהו שאני מאד אוהב קורס סקיפרים בדרך הים במרינה בהרצליה. המליצו לי עליהם. מישהו עשה את הקורס ויודע אם זה שווה? בטח מול המחיר המטורףףףףף של זה?

lizard

New member
לא מכיר אותם

אני מכיר את שיא-גל ולדעתי הם בסדר גמור. חוץ מזה היו פה המלצות חמות על בית ספר אזימוט בנמל ת"א הישן. מיכה

G@T

New member
לא מכירה...השם יפה../images/Emo13.gif

אני ממליצה לך שתעבור בין כמה בתי ספר ותבדוק לעומק, אחרי הכל מדובר בסכום לא מבוטל בכלל וכדאי בהחלט להבטיח תמורה בעד האגרה. אישית למדתי באזימוט-הייתי מאד מרוצה. בתיה

עצה מנסיון

דרך הים הוא אחד הבתי ספר לשייט הגדולים בארץ. יש עוד הרבה בתי ספר קטנים יותר אך לא בהכרח נחותים ממנו. במצב של השוק היום ניתן להגיע למחירים טובים (יחסית) עבור משיטי יכטות. אני לדוגמה, עומד לסיים בבית ספר קטן מאוד בשם "נדב סטרליץ". בכל מקרה, בגלל התחרות, בנוסף להורדת מחירים ניתן לקבל עוד צופרים כגון, רשיון לאופנוע ים, שיוטים משפחתיים בחופי הארץ, חברות במועדוני שייט. ולסיכום, המחירים נעים בין 6000 ש"ח ל- 12000 ש"ח, כמו כל דבר בחיים הכידיות נמצאת איפושהו באמצע, למרות שאני שילמתי 8000 ש"ח. לשימושך ולידיעתך. גדי.

loo

New member
קורס סקיפרים

שמעתי שבשיא-גל במרינה הרצליה יש עכשיו מבצע שווה לגבי קורס סקיפרים אני חושב ששווה בדיקה

ezrar

New member
קורס סקיפרים בדרך הים

למדתי בבית בספר "דרך הים" והוצאתי רישיון משיט עד 24 מטר.נהניתי מאוד ללמוד שם.מדריכי בית הספר הכינו אותנו היטב לפני הבחינות העיוניות והמעשית.ממליץ מאוד.

למעלה