קו 70 תמונה של אלי91

מצב
הנושא נעול.

846

Active member
את צודקת, זה אוטובוס ירדני מהתקופה

אם אני זוכרת נכון

אלה היו האוטובוסים שפגשנו כשנכנסנו לגדה המערבית (כך קראו לה אז) אחרי מלחמת ששת הימים, כמה טיולים עשינו אז.
היא.

אוהד11

New member
עד כמה שהצלחתי לזהות מספר הרישוי

היא.
עד כמה שהצלחתי לזהות מספר הרישוי
של ירושלים. כמה עשן שחור הם העלו בעליה מאל- עזריה, הר הזיתים ומוזיאון רוקפלר

846

Active member
ראיתי כאלה בשנת 86 כשביקרתי

את האמת.. לא זוכר...
אבל רק בשבילך .. קבל את זה.. 0303 צבאית.
ראיתי כאלה בשנת 86 כשביקרתי
במפעל של מרצדס במנהיים היו כמה כאלה בבניה. שמת לב לדלתות? הקידמית היא דלת שיוצאת החוצה כמו ב 0303 הישראליות של אגד והאחורית כמו של טייגר משנות השיבעים, עלים.
תראה במה נוסעים בצבא הדני:

אוהד11

New member
אם אתה מתכוון לדו-קומתי הטבוע שאלונ

לגבי האוטובוס הטבוע יש מידע אולי?
ככל הידוע לי זה צולם איפשהו בישראל .
שאלונה העלתה - אני חושב שהוא טבע בשטפונות באיילון (מוסררה). הוא לא היה היחיד שטבע שם. היתה גם כרטיסנית שוסון 451 (קו 63) שהתהפכה וטבעה באיילון בסוף שנות החמישים.

צביקוש23

New member
כן אבל

שאלונה העלתה - אני חושב שהוא טבע בשטפונות באיילון (מוסררה). הוא לא היה היחיד שטבע שם. היתה גם כרטיסנית שוסון 451 (קו 63) שהתהפכה וטבעה באיילון בסוף שנות החמישים.
כן אבל
סביר להניח שהוא לא נשאר בנחל עד היום...

י ו ס י 2

New member
לפני ואחרי

לפני - אחרי

ממש הרגע חשבתי לי על משהו.. אנחנו מעלים פה תמיד או תמונות מפעם, או תמונות של ישנים ונטושים. מחישוב פשוט אני מניח שאולי אם נבדוק בכל התמונות שיש כארכיון הפורום מפעם (מבחינת מספרים פנימים וחיצונים) , ונבדוק כל האוטובוסים הישנים והמוזנחים שאי פעם הועלו לפורום (ושוב מבחינת מספרים פנימים וחציונים) נוכל לעשות פרויקט מעניין, נוסטלגי, ומדהים של לפני ואחרי. כלומר, לשים תמונת אוטובוס מפעם ותמונה של אותו אוטובוס כפי שהוא נראה כיום. זה אפשרי.. וזה לדעתי לפחות יהיה פרויקט מרתק מאין כמוהו. אז מי שיש לו כבר דבר כזה (במיוחד אסף ונועה..:) ) מוזמן להרים את הכפפה.. כבר בשרשור זה.. או לחלופין לפתוח גלריה שתקרא : לפני ואחרי
לפני ואחרי
רעיון נחמד מאד

מצב
הנושא נעול.
למעלה