קו 9 RML880

מצב
הנושא נעול.

yblumann

New member
9 RM848 משופץ

קו 9 RML880
RML880 או ER880 היה הראשון שיוצר מה rM הארוכים יותר בשנת 1961. הסדרה היה RML880 to RML903 RML880 אומץ על ידי London United ונצבע בצבעים שלהם. כמובן ש RML880 היה האחרון בקו 9 קו שהתחיל ב 1908 עם כרטיסן, קיבל RMs בשנת 1959. Yoram
9 RM848 משופץ
לפני שנתים London Busesחתמה חוזה עם Marshall לשיפוץ 100 routemasters והנה RM848 בקו 9. Marshall עשו עבודה לא טובה ואנו לא אוהבים את התוצאה. שימו לב לרקע של Underground Roundel- hyde Park Yoram

846

Active member
בנוסף לשיפוץ מרכב הם קיבלו מנוע

9 RM848 משופץ
לפני שנתים London Busesחתמה חוזה עם Marshall לשיפוץ 100 routemasters והנה RM848 בקו 9. Marshall עשו עבודה לא טובה ואנו לא אוהבים את התוצאה. שימו לב לרקע של Underground Roundel- hyde Park Yoram
בנוסף לשיפוץ מרכב הם קיבלו מנוע
קמינס וגיר אוטומטי של אליסון. ב RM ששופצו מוקדם יותר ניתן למצא מנועי איווקו וסקניה.

846

Active member
מה לא מוצלח בשיפוץ?

9 RM848 משופץ
מה לא מוצלח בשיפוץ?

846

Active member
זה מצחיק שאחרון האוטובוסים

Marshall א
איכות ה עבודה של Marshall לא היה טובה והאוטו לא יחזיק מעמד יותר משנתים. Yoram
זה מצחיק שאחרון האוטובוסים
המשופצים ניכנס לשרות אחרי שהחליטו להוציא את הדגם משרות.....

אורי404

New member
יפה מאוד. נהנתי מאוד!!!

קו 9 RML880
RML880 או ER880 היה הראשון שיוצר מה rM הארוכים יותר בשנת 1961. הסדרה היה RML880 to RML903 RML880 אומץ על ידי London United ונצבע בצבעים שלהם. כמובן ש RML880 היה האחרון בקו 9 קו שהתחיל ב 1908 עם כרטיסן, קיבל RMs בשנת 1959. Yoram
יפה מאוד. נהנתי מאוד!!!
יופי של תמונות והסברים. אשמח מאוד אם תמשיך לעשות את זה.

אוהד11

New member
יפה מאוד, חוץ מזה שלנסוע בישנים הלל

יפה מאוד. נהנתי מאוד!!!
יופי של תמונות והסברים. אשמח מאוד אם תמשיך לעשות את זה.
הללו ביום חום ללא מזגן זה לא נעים

אוהד11

New member
ירום, האם בקווים שמהם הוצאו

הללו ביום חום ללא מזגן זה לא נעים
האוטובוסים בני שתי קומות הכניסו אוטובוסים בני קומה אחת ?

יורם, הדגם הזה או דגמים אחרים

של החברה הזאת עוד ישנם באנגליה, בני הספל אמר לי פעם את השם אבל אינני זוכרת.

yblumann

New member
ללילנד

של החברה הזאת עוד ישנם באנגליה, בני הספל אמר לי פעם את השם אבל אינני זוכרת.
ללילנד
אוטובוסים כאלו Leyland PD2/3 ודומים כאלו לא נמצאים יותר בשרות צבורי. אבל הם יוצרו באותה תקופה כמו ה routemasters Yoram

../images/Emo51.gif כמו שאתה רואה

ללילנד
אוטובוסים כאלו Leyland PD2/3 ודומים כאלו לא נמצאים יותר בשרות צבורי. אבל הם יוצרו באותה תקופה כמו ה routemasters Yoram
כמו שאתה רואה
הוא הגיע לארץ לצרכי פרסומת וזה גם היה כבר לפני כמעט 20 שנה ואני עם שני הבנים שלי גם עשינו בו סיבוב ברחובות ת"א. הבנים שלי כבר זכו בינתיים לנסוע בדבר האמיתי בלונדון
, אני עוד לא

yblumann

New member
אין לך הרבה זמן

כמו שאתה רואה
הוא הגיע לארץ לצרכי פרסומת וזה גם היה כבר לפני כמעט 20 שנה ואני עם שני הבנים שלי גם עשינו בו סיבוב ברחובות ת"א. הבנים שלי כבר זכו בינתיים לנסוע בדבר האמיתי בלונדון
, אני עוד לא
אין לך הרבה זמן
RM/Ls מתוכננים להוצאה מהשרות הרגיל בקייץ הבא 7/2005 Yoram

yblumann

New member
החלפת RM/Ls

החלפת RM/Ls
RM/Ls בדרך כלל הוחלפו על ידי double decks אבל קו 73 מופעל על ידי citaro articulated bus וחלק מקו 36 מופעל על ידי citaro artic כקו 436 . אנו חושבים ששארית קו 36 ו קו 38 יופעלו על ידי artics Yoram

מצב
הנושא נעול.
למעלה