קחו דוגמא מפלטפורמות פורום חדשות כמו Discouse והטמעת עברית

ozziesoul

New member
קחו דוגמא מפלטפורמות פורום חדשות כמו Discouse והטמעת עברית

לדוגמא פורום Ozim שבחר להשתמש ב-Discourse וגם הוסיף תמיכת RTL עבור עברית.
יש שם אינסוף אפשרויות שחסרות בתפוז, ביניהם:
1. שמירת draft תוך כדי כתיבה
2. גלישה מעולה בכל מכשיר - מחשב, טאבלט או פלאון ע"י שינוי skins (אין להם אפליקציה).
3. חיבור למערכת auth של פייסבוק וגוגל שהם המובילות היום.
4. עידכון realtime כשפוסט, טופיק או הודעה אישית נכנסת, בלי refresh של הדף
5. שיוך טופיק לקטגוריה (יכול להיות אופציונלי) ואז דפי קטגוריות.
6. הזכרת משתמשים
7. watch על טופיק או קטגוריה (קבלת מייל על כל הודעה חדשה)
8. תמיכה ב-Markdown מה שמאפשר הכנסת אלמנטים של html בצורה קלה
9. תמיכה ב-onebox שמאפשר לעשות embed לכל מיני פיסות קוד מאתרים כמו טוויטר, יוטיוב ווויקיפדיה.
10. דרגות אמינות למשתמשים לפי התרומה שלהם, ככל שדרגת האמינות עולה, יותר חופש וגם יותת זכויות (מונע ספאמים)
11. אפשרות לסמן פוסט שמאפשר לMod לפעול.
12. Badges!!!
13. אפשרות ליצור קבוצות בתוך הפורום עם מכנה משותף, שזמינות רק לחברים בהם (פרטיות).
14. חיפוש נורמלי, ממוין לפי טופיקים בסדר זמן יורד הכולל גם משתמשים וקטגוריות וכשנמצאים בתוך טופיק, חיפוש בתוכו.
15. טופיקים שטוחים, בלי עימוד אינסופי
16. אין דפים, דף אחד ארוך שבגלילה למטה ממשיך להטען.

ועוד ועוד ועד.....
אני אוהב את Ozim

zaske

New member
רוצה להוסיף

יש עוד פורומים עבריים בפלטפורמה הזו.
לדוגמא הפורום של אגודת הגו הישראלית -
http://forum.igo.org.il/

יש עבודה של מפתחים שונים על הפלטפורמה של discourse , אני לא יודע אם יש גוף מסחרי בישראל שעוזר לקדם את הפלטפורמה הזו . למה שלא תרימו את הכפפה ותצטרפו לפיתוח של discourse בכל מה שקשור ללפחות "גיור" הפלטפורמה.
למה להמציא פלטפורמות מחדש (או לדבוק בפלטפורמות ישנות) בזמן שיש אלטרנטיבות חינמיות מצויינות של קוד פתוח?
אם המפתחים שלכם יעבדו על לקדם את discourse במקום לנסות להוסיף פיצ'רים, שחלקם לא עובדים ואף פגעו בביצועים (למשל , ב firefox26 , לוקח הרבה יותר זמן עכשיו לערוך טקסט, ומה לעשות אין לי אינטרנט אקספלורר על הלינוקס שלי, וכרום הוא לא הדפדפן הראשי שלי מסיבות שקשורות לעבודה שלי), כולנו נרוויח מכך.
כן, למשתמשי תפוז תהיה עקומת למידה מסויימת של הפלטפורמה החדשה, אבל היא עקומת לימוד מהירה מאוד.

ריפנזל

New member
להצעות של שניכם.

אם אפשר לנצל"ש, להוסיף צ'אט לכל פורום

כך שלחיצה על צ'אט בפורום שנמצאים בו יתן אוטומט כותרת של הפורוםף
פורום כלבים (נניח) וכך כל הנמצאים באותו רגע יוכלו גם לדסקס
ביחד.
תודה.

שונצו

New member
סעיף 7 קיים פה

אותי הרגיז לקבל מייל כל פעם שמתקבלת הודעה חדשה שקשורה אליי, אז הפסקתי את השירות

Y. Welis

New member
מערכת מעניינת, אבל חסרים לי העמודים

וכן דרך לקפל שירשורים לפי נושאים (לראות כותרות בלבד). מבט-העל שזה מציע חוסך זמן יקר בקריאת עמוד.
&nbsp
אחד החסרונות העיקריים של מערכת פורומים 'שטוחה', הוא שלא ניתן לדלג על שיחות לא רלוונטיות ודיוני משנה: צריך לעבור על כל העמוד.

למעלה