קחי אותי, קוריאה

papaya3

New member
קחי אותי, קוריאה

כתבה מ Y-NET הסרט ישודר בסוף השבוע בערוץ החיים הטובים קישור

Woogy

New member
כפי ש-kiCkiC כתבה, זה ישודר ממחר

יום שישי הזה יש שפע דברים על קוריאה בטלויזה להלן הקטע הרלבנטי מהודעתה על יום שישי מתוך ריכוז השידורים: 19:00 ספיישל חיים טובים בקוריאה - פרק 1 (ש.ח. 22:30, שבת 11:00, 17:00, 21:30) תיור. פרק 1: החיים הטובים, יחד עם שרון איילון, יוצאים לטיול ברחבי קוריאה המדהימה. בין המקומות בהם נבקר, עיר הבירה המרתקת, סיאול, מוזיאון התה ''אוסולוק'', נטפס לפיסגת הר געש שהתפרץ בלב האוקיינוס

papaya3

New member
יש קטע מצחיק בכתבה

"פארק ג'גו לאבלנד (Jeju Loveland) באי ג'גו מוקדש לסקס וכולו שופע פסלים אירוטיים. בשעות החשיכה מואר הפארק בתאורה מיוחדת, וברקע מתנגנת לה מוזיקה רומנטית. יחסו הלא ברור של העם הקוריאני למין, הביא להקמת הפארק הזה - שכל מטרתו הוא לעורר את מודעות העם לסקס. הפסלים האירוטיים ושאר המוצגים במקום הופכים את הביקור בפארק לחוויה משעשעת למדי." יחסו הלא ברור של העם הקוריאני למין....חחחחח....אולי הם יודעים משהו שאנחנו לא יודעים. שכל מטרתו הוא לעורר את מודעות העם לסקס....התרבות המערבית חושבת שהיא המציאה את הסקס? ואיך התרבו הקוריאנים עד עכשיו?

Woogy

New member
מישהו יכול להקליט את התוכניות האלה?

אשמח אם מישהו יכול להקליט עבורי על CD בפרט את התוכנית של החיים הטובים שתהיה היום.

../images/Emo207.gif

ווגי, תפתח בבקשה אלבומי תמונות לסדרה קופי פרינס,לשחקן גונג יו ולשחקנית YOON EUN HYE (אין לי מושג איך לכתוב את שמה בעברית). תודה.

Gitana

New member
התכנית הייתה מעניינת!../images/Emo45.gif

חבל שהיא הייתה רק 45 דקות...
הצחיק אותי ששיר הפתיחה של התכנית היה שיר הפתיחה של "סאם סון המתוקה" ושיר הסיום היה אחד מהשירים של MY GIRL.
למי שעוד לא ראה מומלץ לצפות בשידורים החוזרים

buta

New member
כן עכשיו אני רואה את זה

חחחח גמאותי הצחיק שהיה בהתחלה את השיר מ"סאם סון המתוקה" :)

E s t h e r 4

New member
קוריאה בערץ החיים הטובים

היום (שבת) שעתיים וחצי של קוריאה - מהשעה חמש עד שבע וחצי רצף תוכניות על קוריאה...

buta

New member
יאא בתוכנית עכשיו של שרון אילוןןןן

ספיישל חיים הטובים בקוריאה יש ת'שיר של "סאם סון" !!!!!!

buta

New member
שאלה ... על משהו שהיא אמרה בתוכנית

היא הייתה ברחוב משנות ה-60 של קוריאה והיא אמרה שמצולמת שם טלנובלה שהיא מפורסמת והגיעה לחמישים אחוז רייטינג.. והיא אמרה שזה משודר בערוץ ויהו שלנו....:S למה היא התכוונה בדיוק? ל- "סאם סון המתוקה" ?

snowmusic

New member
כן

סאם סון הגיעה לאחוזי צפייה מדהימים בקוריאה ולא פלא.....התוכנית האחרונה עברה את החמישים אחוז

buta

New member
אבל זה לא היה דומה לרחוב בסאם סון...

או שאני מתבלבלת :S

papaya3

New member
נדמה לי שזו היתה הסימטה

בה סאם סון החטיפה לאקס שלה עם המטריה.

buta

New member
אולי...וואי מעניין אני חייבת לראות את זה שוב

למעלה