קיבלתי מכתב פיטורים

Crema86

New member
תחום שאני אוהבת..

כן , אני אוהבת להתאפר וזה מעניין ושמעתי על איל מקיאג' השאלה אם אפשר למצוא בזה עבודה אחר כך..אני מעוניית בלימודי איפור כלה שזה הכי יפה..
המליצו לי גם ללמוד בקורס מלשכת העבודה השאלה מה מציעים וזה ושוב עולה השאלה אם אני ימצא בזה עבודה

Crema86

New member
קיבלתי מכתב פיטורים

הנה מתקרב לו הסוף..
אחרי 5 שנים ברציפות בתחנת הדלק קיבלתי היום מכתב פיטורים ..
במשך כל השנים נתתי את הנשמה שלי ונפגעתי עם הנושא של החנות למשל, שמנעו ממני אפילו הזדמנות להוכיח להם את עצמי.
היחס כלפי היה מפלה לעומת עובדים אחרים . אומנם הייתי מרוויחה יחסית יפה לעומת מה שאני הרווחתי לאחרונה , אבל עדייין היו מצפים ממני שאני יציע מכירות מהחנות ולא היו מתגמלים אותי בבונוס חוץ מפעם אחת שנתנו לי 150 שח .
יום אחד גיליתי שעובדות החנות גם מקבלות 500-600 שח ואני הרי נמנעה ממני הגישה לשם. גם למתדלק אחד גם קיבל סכום אחד ואותי הם הגבילו לגג 200 שח וגם אני צריכה להוציא את הנשמה..
יום אחד נמאס לי ושמנהל פנה אלי עם דרישות לבצע לו מכירות מהחנות אמרתי לו שזה לא תפקידי , שאני באתי לעבוד כמתדלקת ולא כמוכרת!
הוא לא קיבל את הסירוב שלי וניסה להכניע אותי עיי פגיעה בשעות ובימי עבודה . ממצב שהייתי רגילה לקבל 5-6 משמרות רק של 8 שעות הוא הוריד לי ל2-3 משמרות שבימים האלה אני עובדת גם 5 שעות.
אני אחת שהייתי דג כל השנים , תמיד שצץ קושי פחדתי להתמודד והייתי עושה כל מה שמצפים ממני . בתוך תוכי כאב לי בנשמה שאני עובדת מסורה ועדיין לא רק שלא מעריכים אותי גם מזלזלים בי (חנות למשל ).

הפעם למרות הלחץ של מנהל ופגיעה במשמרות לא נכנעתי לו ואף החמרתי את ההתנהגות שלי.
פתאום התחלתי לעבוד הרבה פחות טוב ממה שאני יכולה.

ביום חמישי היה לי שימוע..
בשימוע עצמו מנהל לקח דף ורשם את נסיבות השימוע..הוא רשם בדף שאני מאחרת לכל המשמרות (זה לא מדוייק ), שאני מדברת בצורה בוטה ללקוחות (תמיד היו לי בדיחות גסות עם לקוחות אבל כשפגע לי במשמרות התחלתי גם להיות עצבנית עליהם ולהתחצף) , שאני מגיעה עם מסטיק לעבודה ולא מצייתת להוראות מנהל. הוא ציין בשימוע שאני עובדת עם התנהגות מתחת לכל ביקורת והתעלם מהערה שלי על כך שאסור לו לפגוע לי במשמרות כי זה הרעה בתנאים. משם גם חלה ההתתדרדרות שלי בהתנהגות.
בסוף השיחה יצאתי עם תחושה לא טובה שאולי הוא זומם משהו לפטר אותי ולשלול ממני את הפיצויים שכאילו אני פוגעת לו בעסק ולכן גם אם הוא מפטר אותי לא מגיע לי פיצויים , או שהוא סתם מנסה להפחיד אותי כי פעם אמר לי שאני ישאר בתחנה עד הפנסיה.
בסיום השימוע הוא אמר לי שהוא יחזיר לי תשובה עד סוף היום או למחרת ולא דיבר איתי בכלל.

הגעתי לעבודה היום ואיך שהוא ראה אותי היה ממש נחמד כאילו לא היה שום שימוע..
ניגשתי אליו ושאלתי מה עם מכתב פיטורים שלי?!
הוא צחק עליי ושיחק אותה לא מבין מה אני רוצה מהחיים שלו. התחלתי לצעוק עליו..אמרתי לו בשביל מה הוא עושה שימוע אם הוא לא מפטר ?! אז הוא אמר שהוא עשה שימוע אבל עדיין אני עובדת..
הוא ניסה להתחמק מהנושא אבל לא הנחתי לו והייתי עצבנית.

אחרי שעתיים הוא אמר לי לעלות למשרדו ונתן לי מכתב פיטורים. עוד חודש מהיום אני מפסיקה לעבוד..
שאלתי אותו מה הקטע שלו שלא נתן לי תשובה מיידית לגבי הפיטורים והוא אמר שהוא התלבט אם כדאי להשאיר אותי , אבל הוא הבין שאני עובדת גרועה ביותר!
הוא שאל אם בחודש הנותר לי אני מתכוונת לעבוד טוב או לעשות לו חיים קשים!? אמרתי שאני יעבוד טוב ואז שאל אם אני מתכוונת למכור לו מפיצי ריח בחודש הנותר ועניתי שזה לא תפקידי!
אני לא יודעת כמה משמרות הוא זומם לתת לי בחודש הנותר לסיום עבודתי

כשקיבלתי מכתב פיטורים היום הייתי אדישה .
אני יודעת שאני אמורה להיות שמחה כי אני יודעת כמה הם התקמצנו לפטר אותי וניסו לגרום לי להתפטר לבד.
אני יודעת שאם הייתי מחליטה להישאר שם אז הסיכויים שהייתי מקבלת מכתב פיטורים היה אפסי כי הם היו לוקחים אותי כמובן מאליו שהתחנה הזאת זאת חיי והם יכולים לשחק איתי ובסוף אני יכנע להם..

אני בת 28.5 ויוצאת לדרך חדשה בלי השכלה בלי כלום. גם מצב החשבון שלי במינוס . אני בונה על הפיצויים שיכסו
אני לא יודעת במה לחפש עבודה אבל חשוב לי שזה יהיה עבודה כייפית,שיהיה לי נעים לבוא לעבודה ואני ירגיש מוערכת.
מישהו מעבודה הציע לי להגיש קורות חיים למשטרה ולעבוד כסיירת אבל למרות שעלה לי הביטחון העצמי קצת , עדיין קשה לי להאמין שיקבלו אותי . הרי עבדתי בתחנת דלק 6 שנים ואפילו לחנות לא קידמו אותי ..
באיזה עבודות כדאי לי לחפש?
האם כדאי ללמוד קורס איפור?
מחפשת סיפוק נפשי

tom martin

New member
תנסי להתקבל למשטרה תתפלאי שיש הפתעות בחיים

פגיעה בשעות העבודה זה הרעה בתנאים אלה אם כן אין עבודה אם לא תאריכי את עצמך לא יאריכו אותך
מה זה השטויות האלה את מגיעה עם מסטיק לעבודה תגיעי עם גראס אז לא יהיה בעיה עם המסטיק

אין לך מה לחפש שם לכולנו יש מינוס בבנק

נראה לי שזה לא נורא שפוטרת..

יש סיכוי יפה שמקום הבא יהיה יותר מוצלח מהמקום הזה.
משטרה זה רעיון נחמד, בשביל לעבוד באיפור צריך לדעת לשדחוף את עצמך שזה יותר מסובך.
קורסים של לשכת התעסוקה רובם מעשיים ואפשר למצוא עבודה.
ממליצה לך על איבחון תעסוקתי(שתבדקי במה מתאים לך לעבודה עם איש מקצוע).
קורסים של לשכת תעסוקה זה תמיד כדאי כי גם צתלמדי משהו חדש ובנתיים ישלמו
לך דמי הבטלה. כך אין את הלחץ של ללמוד ולעבוד ביחד.
תנהגי בחוכמה באפשרויות שיש לך כרגע. בהצלחה.

Crema86

New member

הסמנכל ראה אותי והוא רואה אותי פעמים בודדות בחודש ואמר לי כולו מחוייך "אני רואה שהשגת את מה שרצית. את מפסוטה שקיבלת מכתב פיטורים?"
לא ידעתי מה לענות , שכן הייתי בסיטואציה לא נעימה ..
חייכתי מביישנות ועניתי "כן" למרות שבכלל לא עשיתי את הבלאן כדי לקבל מכתב פיטורים..פשוט מנהל שלי הציק לי עם מכירות החנות וכשסירבתי הוא פגע לי במשמרות. בניגוד לשאר הפעמים שאני נכנעת החלטתי לא לשתוק ולהתנקם בו בחזרה
&nbsp
והאמת אני יגיד שמצד אחד אני חושבת שזה יתרון לצאת לדרך החדשה , ששם לא יהיה עליי סטיגמה ומצד שני וואלה התרגלתי למקום העבודה ויש חששות שאני אמצא עבודה קשה יותר .
&nbsp
חוץ מזה אני מסיימת את תפקידי ב18.02
ושבועיים אחר כך שאני כבר לא יעבוד שם יותר יהיה פורים..
למרות גילי המופלג 28 אני מתה על פורים וכל שנה מתחפשת בתחנה.
נכון, אני ילדותית זה האופי שלי וקשה לי עם העובדה שהשנה אני לא יתחפש כי אני כל כך נהנת מזה שלקוחות פרגנו לי בתחנה על התחפושת ועשיתי צילומים.
בתוך תוכי אני מרגישה פספוס..ולמועדונים אני לא יוצאת , ואני מפחדת שעד פורים אני לא ימצא עבודה חדשה וגם אם כן איזה מקום עבודה יקבל את זה שאני יבוא חשופה ברגליים ועם מחוך?
מרגישה עצב
יש לציין שרוב השנה אני לא מצטלמת ובדרך כלל רק בפורים
אני כל כך נואשת שחשבתי לבקש שיתנו לי לעבוד רק עוד 4 ימים בפורים וזהו אבל אני חוששת שיסרבו לי או שיגידו לי רק לבקר אותם עם התחפושת. יש לציין שאני ביישנית ואני לא ירגיש בנוח להסתובב ככה אם אני לא בתפקיד.
&nbsp
יש לכם אולי הצעות לאיפה אני יכולה ללכת מחופשת?מחפשת מקום יפה לצילומים חוץ מסטודיו , כאלה מקומות שאנשים יהיו בסביבתי .
גם חברה שלי היחידה לא מתחפשת וזה ואני לא יודעת מה לעשות
&nbsp

ללכת בתחפושת ללשכת תעסוקה..

לברר מה תלמדי.

באמת, תתחילי לחשוב על זה.
לשאלתך, אני מכירה מישהי שפשוט יוצאת להסתובב ברחוב או הולכת מחופשת למכולת.
אולי יש מישהו במשפחתך שעושה מסיבה קטנה ותוכלי להצטרף?
לא ממליצה לבקש בעבודה עוד כמה ימי עבודה רק לזה.
ואולי תחשבי על תחפושת פחות חושפנית השנה שתרגישי נוח איתה בכל מקום?
&nbsp

רעיון מעניין

חשבת אולי לעבוד בהפעלות לילדים? גם של ימי הולדת וגם של מופעים שונים מהסוג שיש בקניונים? גם יספקו לך סיבה להתחפש וגם תרוויחי מזה כסף...

למעלה