קיטור הפרעת שינה

קיטור הפרעת שינה

אני עדיין לא הצלחתי להרדם. ולא רק שהאור מפציע והציפורים מצייצצות (לא טעות כתיב), אלא שפתאום אני גם מגלה שנהיה אוקטובר

כמה שעות אתה לא ישן וכבר עובר חודש :)

עצבים. הייתי ממש עייפה היום ולקחתי את תחילת המנה של כדורי השינה בשמונה וחצי בערב (וכנראה כאן הטעות, אבל לא רוצה לקחת עוד יותר) בעשר וחצי לקחתי את השאר (שזו השעה הרגילה). בחצות במיטה עם ספר, מנומנמת וחפצת שינה ביותר.

שלוש שעות אח"כ מבינה שאני יכולה לקרוא כמה ספרים אבל שינה לא תהיה פה.
ומאז אני והמחשב

אז מקווה שיהיה לילה בשבילי מתישהו, כי אפשר להשתגע.

ובוקר טוב למי שזה בוקר בשבילו, ותודה על ההאזנה

Sigal H

New member
מקווה שבינתיים

הצלחת לתפוס קצת שינה, או שהיא תפסה אותן, או שהייתן שתיכן מחפשות במשחק מחבואים וברוב חשאיותיכן התנגשתן ראש בראש.

לא לגמרי הבנתי מה הייתה הטעות: לפצל? להקדים? לקרוא? משהו אחר?

טוב, מה שקרה הוא שהתחלתי לכתוב לך את התגובה ואז עשיתי שטות ויצאתי מהעורך לפני ששלחתי, ועכשיו אני מנסה לשחזר. אולי כתבתי פה תובנת שינה חדשה שלי?
הלילות הכי מוצלחים שלי לאחרונה מתחילים בהירדמות מהירה וטובה מעל השמיכות, חצי התעוררות באמצע הלילה - אם מקור אם מכאב - ואז כניסה מתחת להן. מוזר.

בכל אופן, חופן חיוכים

עוד כמות מקסימלית של כדורים בשבע בבוקר

הביאה לשינה (לא משהו) משמונה עד שלוש, קמתי מוזר.

הטעות היתה שהקדמתי את הכדור. זה קורה כשלפעמים יש נס ואני נכנסת לישון מוקדם אז מתעוררת בשלוש או בחמש ובזאת נגמר הלילה, ואז אני מנסה להמנע מלקחת עוד כדורים.
הכל צריך להיות מנוהל בדיוק מירבי. השינה כשדה קרב.

---
יפ, האתר הזה יש לו נטייה להכביד על האינטרנט וכל מיני כאלה. הניסיון לכתוב קודם כקובץ וורד לא עבד בשבילי, ולכן אני לוחצת סנד לפעמים מהר, גם בלי לערוך את עצמי (7000 הגהות כן) או לחשוב עד הסוף על מה שכותבת, רק מהפחד שזה ימחק.

----

כן, הגענו לעונה שמכונה גם עונת הכמה סוגים של שמיכות, ובאמת יש שעות יותר קרות ושעות ממש חמות גם בלילה.

הו, צירוף המילים הירדמות מהירה וטובה גורם לי להזיל ריר.
שיהיו הרבה לילות טובים כאלה, לכולנו.

ושוב, תודה על ההקשבה.

Sigal H

New member
אמן

טוב שיש מסקנה.
זה^ היה משפט עמוק, עכשיו נעשה דקת דומיה כמו באו״ם כדי להרהר בו.
&nbsp
נזכרתי בסיפור על נורת הלהט (או משהו כזה) שנדרשו מאות ניסיונות עד שהצליחו לגרום לה לעבוד. הדרך בה זה מסופר בזיכרון שלי היא שלמעשה, ערכו מאות ניסויים המוכיחים איך לא לגרום לנורה לעבוד, וגם מזה אפשר ללמוד הרבה.
&nbsp

&nbsp
לא יודעת מה איתך, אני עם שתי שמיכות בכל ימות השנה ובחורף - עוד אחת.
ובנוגע לשינה - אני יודעת איך זה מרגיש. הלוואי שיכולתי לתת לך מהשינה שזכיתי בה.
קבלי כאות חיבוק את שירה של רחל, בלילות לא-שנת
http://benyehuda.org/rachel/Rac023.html

bimbo15

New member
ויוויאן, נורא קשה כשלא ישנים. אני איתך

חבל שאת צריכה לקחת הרבה כדורים, ואפילו לא עוזרים כמו שצריך. אין לי שום עצה למצב כזה, רק לאחל לך שינה מתוקה ונעימה. הייתי כותבת לך עוד בקשר למצב כזה,
אבל אין לי כוח לכתוב, והראש שלי כבד כמו אבטיח, והיידים מקלידות מה שהן רוצות ואני כל הזמן מתקנת.

אוסיף מדברי סיגלי - המון חיוכים וחיבוקים

תודה על השיר של רחל

הוא כואב וקשה.
לדאבונה של רחל לא היה אינטרנט בזמנה.

אני מעדיפה לעשות דברים מסיחי דעת (טפשיים ככל שיהיו) בלליות לא שנת כדי לא להגיע לתחושות והמחשבות הקשות.

שמיכות:
כן, ברגיל יש שני סוגים נגיד.
אבל בעונות המעבר זה כבר נהיה סט של 4 או חמש שמיכות בעוביים וסוגים שונים.
ועם אוסף סוגי הכריות זה כבר הופך להיות מקום מסובך מאד.

הולכים להיות יומיים חמים (אז טוב שכיבסתי את הפיקה הקיצית), ואז יהיה שוב קריר.

גשם ראשון כבר היה לנו, אז הקטע שסופית מחליפים שמיכות זה השלב הבא כנראה..

העיקר השינה.

למעלה