קיצור חופשת הקיץ

shoham95

New member
קיצור חופשת הקיץ

לא מזמן קראתי בעיתון כתבה שאומרת שיש סיכוי שיקצרו את החופש הגדול. אמנם מדברים על זה כבר הרבה שנים וזה עוד לא קרה, אבל הפעם זה נראה לי רציני. מתוכנן להוריד שבוע מחופשת הקיץ ולהחזיר אותו במהלך השנה- בסוכות, בחנוכה, בט"ו בשבט ובפסח. אני כבר מכירה את זה, כי בית הספר שלי מתחיל כל שנה לפני שאר חטיבות הביניים והתיכונים. מחזירים לנו את הימים האלו במהלך השנה. השנה קיצרו לנו את החופש בשבוע, שזה ממש מוגזם לדעתי, אבל אח"כ כשמחזירים את הימים- זה כיף ממש. השנה, לפני שהתחלתי ללמוד, ממש התבאסתי, אבל כשמקבלים את ימי החופש במהלך השנה- זה כ ל כ ך שווה את זה
אין לי כ"כ דעה בעניין, כי לי בכל מקרה יקצרו את החופש (למרות שבד"כ לא מקצרים בשבוע, שנה שעברה קיצרו לנו רק ביום, אז יש הבדל) אבל נראה לי שזה די טוב. מצד שני, זה כיף שהחופש הגדול ארוך. אבל בכל זאת, החופשים במהלך השנה פי מיליון יותר כיפיים
מה דעתכם?

or19951

New member
שיעשו גם וגם ../images/Emo3.gif

תכלס לי זה לא אכפת.. בכל מקרה יהיו לנו X ימי חופשה.. שיעשו מה שבא להם, זה לא כאילו נתחיל פתאום ללמוד

../images/Emo187.gif תכלס זה לא כזה משנה לי...

כאילו אצלנו בבצפר תמיד התחלנו ללמוד כמה ימים לפני כולם ואז הוסיפו לנו בפסח ובין יום כיפור לסוכות וזה כיף :) למרות שהשנה הם לא עשו את זה >< אבל אם יקצרו בשבועיים זה לא יהיה לי כ''כ משנה..

למעלה