קישור מעניין בשבילכם

I s t a r

New member
הדיון הזה מצחיק אותי ../images/Emo6.gif

לא יודעת למה, אבל החרדה הזו שאם רק ניתן לאנשים לבטא את עצמם- מיד זה יהפוך למדבק וכווולללםםםם יהיו כמוהם חלילה- פשוט מצחיקה..בחיי... זה כמו להגיד : אם הומואים זה דבר מותר ונורמלי- אבוי לנו- כל הגברים עוד עלולים לגלות שיש להם נטיות כאלה(והרי בכולנו יש את שני המינים..) ואז אבוי- העולם ייכחד מעודף הומואים!! בחיי,שזמעתי את הטיעון הזה!!! או למשל : אם רק נאפשר סמים חופשי כל העולם ייקח סמים ואז האנושות תהפוך לחבורת נרקומנים מוכי אבטלה ואיידס. ..העובדה היא שיש מדינות בהם שימוש בסמים מותר ויש את אלה שבוחרים להשתמש ויש את אלה שלא. החרדה הזו משינוי, מחופש הביטוי האישי, מזה שכל אחד יבחר לעמצמו את מה שטוב לו- רחמנא ליצלן!! זה עוד עלול להיות מידבק!!!! כל מה שלי יש להגיד בנידון הוא שבורות ופחד הם מקור לאגרסיה. כבר אמרתי את זה. אם העובדה שיש לגיטימציה לא להביא ילדים לעולם תגרום לכל האנושות להפסיק להביא אותם- אז כנראה שזה הדבר הנכון ביותר והטבעי ביותר לנו. איכשהו- עד היום- הלגיטימציה לאפשר לאנשים לבחור את דרך חייהם בכל תחום- תרמה בדיוק להיפך, ליותר פתיחות, למגוון של ביטויים עצמיים , לסולבנות ,לליברליות ופתיחות חברתית וכמובן- למימוש יותר נכון ואמיתי של כל אחד את עצמו בדרך שלו...

שושלסר

New member
איזה כיף ללמוד דברים חדשים

אני יודעת שזה בנאלי, אבל... זה כיף שבפורומים אפשר כמעט תמיד לפגוש דעות חדשות ולגלות דברים שבכלל לא חשבת עליהם לפני זה. האתר הזה, למרות שבאופן ראשוני , נראה לי שאני לא מסכימה איתו, פתח לפני דרך חשיבה שלא הכרתי לפני זה, רעיונות "מזעזעים" - מבחינה זו שאני יכולה להסתכל על החיים שלי מזוית שלא נפתחה לפני לפני זה. אני בכלל לא חושבת שזו "טרוליות" אלא ממש קישור, שאותי אישית עניין והוא בהחלט במקום. גם אם רובנו לא מסכימות איתו..

אני "מכירה" את שרה כבר זמן רב

והיא הכי לא טרולית שבעולם. לי היא מצטיירת כאישה עם המון ידע בנושאים יותר "אזוטרים"(ולא רק) ואמונה מופלאה.

Mירב

New member
שרה

אני מתנצלת אם פגעתי, אני רואה שאת תורמת לפורום סליחה אם נפגעת

למעלה