קלפי פרחי באך - עליזה אלול

aviavid

New member
קלפי פרחי באך - עליזה אלול

היי לכל מי שמעוניין לראות איך נראים הקלפים שיש לי צלמתי משני הצדדים

aviavid

New member
לצד השני

שלא נשלח משום מה שתי חבילות קלפים אחת עם ציור תדרים או סמלים איך שתרצו , ואחת עם צילומי הפרחים העצים .... צד שני כתוב איזו תמצית זו למי מיועדת , מה מעכב , מה מעצים . ומסר חמוד

Balancedflow

New member
אני מכירה את הקלפים האלה,

עליזה למדה ביחד איתי פרחי באך

Balancedflow

New member
משתמשת? לא, אוהבת, לא ממש,

ממליצה? גם לא, אבל גםסדגש| לא אומר לאף אחד לא לקנות אותם. בכל זאת יש לי הכרות עם עליזה ואני חושבת שהיוזמה שלה בהחלט מעניינת. אין לי מושג מאיפה היא לקחה את הציור של התדרים, אין לי מושג על מה זה מסתמך. תאורי התמציות בסיסיים ומזכירים את החומר שלמדנו במהלך הקורס, וזה קצת מזכיר לי כררטיסיות שהייתי מכינה לפני מבחנים כדי לזכור את החומר. כך שאני מניחה שיהיו לא מעט אנשים שימצאו בכך תועלת, אבל לי זה לא נחוץ. אני פשוט לא רואה דרך שבה אפשר ממש לעשות עבודה עם הקלפים... איזה שימוש את עושה בהם?

aviavid

New member
אני משתעשעת איתם

היי לפעמים אני מבקשת מאנשים לפתוח קלפים לפי מה שבא להם תדרים או פרחים וזה באמת מוזר ואפילו מצחיק לפעמים התוצאות יש אנשים שממש מתלהבים מכך שזה ממש מה שהם ( אני כמובן מנתחת להם מה הם הוציאו ולא על סמך מה שכתוב ) היו אנשים שאני ממש לא מכירה ולא שוחחתי אים קודם לפני והם היו בשוק , בקיצור זה מעניין אבל לא יותר מידי כי אין על שיחה אמיתית - אגב אנשים שלא ממש מרוכזים לא מוציאים את הקלפים הנכונים , פעם מישהיא פתחה ובמהלך הבחירה היא שאלה כנראה על העבודה וזה היה משהו חדש , בעצם דיברנו על הקושי בעבודה ולא על הקושי בחיים אגב עם ילדים שלא יכולים להביע זה עובד נהדר ולסיכום - נחמד ולא יותר טלי

למעלה