קמילה פלאיי

קמילה פלאיי

מישהו בכלל אוהב אותה? לפי דעתי היא מחשק נורא. (ואפיךו נכוערת יותר עד שאי אפשר להסתכל עליה) היא משחקת מוגזם. באמת התנהגות כמו שלה במחשק (וגם בווילה) דומה להתנהגות של ילדות בנות 12. או שהוראות הבימוי גרועות. או שהליהוק נורא!

yellow cheese

New member
קמילה מקסימה.

שנונה ומצחיקה. לגביי כשרון המשחק שלה
היא עוד תגיע רחוק, אני מאמינה בה

Elad1n

New member
למה לבוא בשלילייות

קודם כל אתה צריך לטפל בבעיית הדיסלקציה הכתיבתית שלך. לפני שאתה לוחץ שלח תעבור שוב ותקן שגיאות כתיב למען הדורות הבאים... ולעניין קאמילה אתה יכול לאהוב או לא זכותך. אישית אני מסכים שהיא לא שחקנית דגולה, אבל מצד שני גם רוב כוכבות הטלנבולות בערוץ 2 או בכבלים או בלווין הן לא בדיוק שחקניות האקדמיה לתאטרון שייקספיירי. היא עושה מקסימום עם מה שיש לה וזה ניסיון אמיתי מעברה כחשפנית ויכולת משחק מוגבלת וחוסר ניסיון. לפחות אפשר להעריך את האמת האישית שהיא מביאה לדמות שלמעשה די מבוססת על עצמה. ולגבי הבימוי והתסריט, זה מה יש. זו לא פאר היצירה אבל מצד שני גם צעירים חסרי מנוח זה די התחתית של התחתית ועדיין יש להם כבר איזה 10000 פרקים על פני עשרות שנות שידור והפיכה לקאלט. שלא לדבר על קאלט מקומי של יצירות "פאר"?! כגון שמש. אז לקחת דברים בפרופורציה. תראה את זה ככה: יש לך סדרה שהיא משעשעת (אפילו בחוסר הרצינות והחובבנות) מגוון שחקניות ושחקנים צעירות/ים שהולכים רחוק ואם לא בא לך לראות תמיד אתה יכול לזפזפ לערוץ הראשון...

תגובה

האם אתה הדובר שלה? היא שחקנית גרועה. והיא מעצבנת. אותך לא. סבבה. אני לא יכול לסבול או לראות אותה על המסך. ולדעתי רבים יאמרו את אותו הדבר.איש באמונתו יחייה ולגביי "הדיסלקציה והשגיאות"... אני לא ישראלי. ואני מדבר עברית בידיוק שנה. אז סתום

למעלה