קמיל הית חייבת לקרוא למרפי???

דש1דש

New member
קמיל הית חייבת לקרוא למרפי???

אז לפני יומיים היו שתי ילדות בריאות והלילה שתיים חולות הקטנה עם דלקת אזניים[ הגדולה פצחה בסטרידור. חשבתי שעברה את הגיל
נובחת, מתאוננת על כאב גרון. 38.7 חום יופי - אין גן מחר. נראה אם תתגבר או שגם אין הצגה מחר.... בנתיים נתתי לה קלגרון והיא מפציצה עצמה במי לימון (רעיון שלה - למדה מאמא) אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף ולי בטח עוד לילה בלי שינה - מתי אני אפול אם אמשיך ככה?

גשם111

New member
אולי די כבר?!?

נשאר רק לשלוח אחד כזה:
ובמיוחד אחד כזה:

אורora

New member
מצטרפת למסדר חולים

הילדונת עם חום (לא גבוה) מהצהריים וכאב אוזן (שוב אותה האוזן ורק סיימנו 10 ימי אנטיביוטיקה לפני שבוע בדיוק). היינו שוב אצל האף אוזן גרון. שוב ציסטות של מוגלה על עור התוף. קיבלנו אנטיביוטיקה על תנאי (אם יעלה החום מעל 38.5 הוא יהיו נזילות מוגלה מהאוזן מתחילים לקחת). אני כבר שבועיים וחצי משתעלת וכלום לא עוזר. לא משאפים לא אנטיביוטיקה ולא כלום. תרופות אנטי אלרגיה (שאותם אני כניראה צריכה ) אסור לי לקחת. (הנקה) טיפול השניים שעשה הרופא בניסיון למנוע טיפול שורש מסתמן ככשלון וכואב לי השן. תינוקי רק מאוד מנוזל ולא נותן לי לישון כבר כמה לילות (מגובה ע"י אחותו עם האוזן הכואבת).

גשם111

New member
אולי לא הבנת???

אני אמרתי די!!! למה אף אחד לא מקשיב לי פה? תהיו בריאים ו-
גם לכם

דש1דש

New member
מצבנו - אדון רופא:

היה לילה אתגרי, הקטנה - מלאה בשמן באזניים דוקא ישנה בסדר (רק מ-23 אבל עד 3:30 רצוף ואז שוב עד 5, כשנגמר הלילה) בזכות הסירופ לא היו שיעולים עד הבוקר וזה הקל עליה (ועלי) אבל כל הלילה היתה אצלי במיטה - בסוף המחלה אצטרך שוב לעבור גמילת מיטת אמא
היא ממש סרבה למיטה שלה או למזרון שלה.... הגדולה נבחה מהמזרון שליד המיטה שלי, סבלה מהגרון. חום לא חזר מאז הלילה והאקמולי. אבל תשאר היום בבית - כי ברור לי שיש לה איזה וירוס. מחר ממילא אין גן (פגישה עם רופאת העיניים. מקוה שנוכל לנסוע - נראה איך היא תרגיש) בקשר לערב - נראה איך תרגיש. בטוחה שאמהות אחרות היו שולחות היום לגן - אבל חום אתמול בערב לא נותן לי את הפריבלגיה, גם השיעול לא יפה (אם כי כבר שמעתי אותו בגן שלה
)

גשם111

New member
../images/Emo24.gif אולי תישארי גם את איתן

ו"תבלו" קצת יחד. אצלנו המחלות עוברות די בקלות כך שאלו בהחלט גם ימי בילוי איכותי.

catנוע

New member
באמת נשמע מאתגר ../images/Emo24.gif

מקווה שהן יבריאו מהר, ושאת לא תדבקי מהן

אורora

New member
פחות או יותר אותו דבר

חום לא גבוה, כואבת האוזן הילדה מעוכה. נישארה בבית.

catנוע

New member
אוי, נו, הייתן חייבות?

החלמה מהירה לכל החולים בשרשור

אוי ../images/Emo10.gif אבל זו לא אני../images/Emo70.gif היית חייבת

להוכיח שגם אתן?
לא מקנאה בך, למרות שמכירה את הלילות נטולי השינה האלה (כולל בלילות אלה...). החלמה מהירה מהירה

למעלה