קנאת אחים.

Russet

New member
קנאת אחים.

השרשור של פרפרית הזכיר לי נשכחות, כמו שעניתי שם לאחותי היו קטעים ממש מגעילים של לקנא בי אם השקיעו בי מעט והיא אף פעם לא ראתה כמה משקיעים בה, הקטע הכי בולט היה חומרי מאוד- אם זה בגדים, נעליים ואקססוריז למרות שלה קנו יותר... למדתי בפנימיה לעומתה ולכן קיבלתי דמי כיס יחסית גבוהים אבל זה בא כנגד כל הדברים האחרים בעוד אצלה זה היה גם וגם- היא לא ראתה את זה כי אצלי זה היה הרבה כסף בבת אחת. כשהתחלתי לעבוד ניתבתי אליה חלק מהכסף שלי, שילמתי על חשבון הסלולר שלה 3 שנים ומנעתי בעצם מההורים שלי לראות את הסכומים שהיא הוציאה, שידרגתי לה למכשירים מעולים וממש השתדלתי לגרום לה להבין שגם היא מקבלת הרבה מהמשפחה ולצורך העניין- מהגדולים במשפחה. אז אצלנו זה הסתדר. חברה שלי סיפרה לי לא מזמן שאחותה הגדולה הנשואה מקנאה בה בכל דבר, הן שתי אחיות עם זוג הורים לא צעיר במיוחד והחברה שלי עדיין גרה עם ההורים אבל כבר שנים לא לוקחת מהם כסף, כשהיה לה יום הולדת ההורים שלה החליטו להשקיע בה במתנה אז קנו לסטודנטית התפרנית כל מיני דברים- האחות שגם היא סטודנטית נעלבה מאוד ולכן קנו גם לה. כשהיא מנסה לצאת מהבית אחותה כועסת עליה שהיא משאירה את ההורים לבד ואז הגדולה 'נאלצת' לארח אותם. עם מקרה כזה לא חושבת שהייתי מצליחה להתמודד, אני מעריכה מאוד את החברה שלי על הכוחות שיש לה. מה הסיפור שלכם?...

הסיפור שלי... ../images/Emo13.gif

היא תמיד הייתה הקדושה בתור האחות הבכורה מצד הוריי, שאלו עליי או על אחי, קיבלו תשובה עליה, כי היא החשובה, היא העיקר וזה לא רק ההרגשה שלי, אלא גם אחרים תהו על זה (אפילו פעם מחנכת שלי בתיכון שאלה אותי לגבי זה ואמרה שהתפלאה שדיברו איתה במקום עליי שלספר לה שאני לומדת הוראה וכו', על אחותי מבלי שהיא שאלה בכלל וזה לא שהתבלבלו... התמונות שיש בבית כולן שלה ושל הילדים שלה ומאז שהיא בחו"ל, בכלל זה הכל סביבה ופיאסטה שלמה, וזה והביקורת שלה שהיא לא מפסיקה לתת פשוט הרחיקו אותי ממנה וגרמו לי ממש להיות במתח ובלחץ לקראת מפגשים איתה.

למעלה