קניית מוצר

Emilbb4l

New member
קניית מוצר

שלום רב לכל חברי הפורום קראתי את מאמר הפורום אבל לא ממש מצאתי תשובה לשאלותיי. יש לי כמה שאלות לגבי רכישה בebay מקווה שתתיחסו ברצינות. אני מעוניין להזמין מוצר פשוט כביכול,זוג משקפיים. אך לא ממש ברור לי הדרך להזמין כלומר קודם נרשמים לאתר ebay ואז פותחים חשבון ב paypal וזהו? ומשם נכנסים למכירה של המשקפיים ופועלים לפי ההוראות? ודבר נוסף חשוב האם אני יכול להפעיל בעצם את שם המשתמש שלי על שמי (אמיל) ואילו ההזמנה תבוצע עיי כרטיס האשראי של אמא שלי? תודה רבה לכם.

Emilbb4l

New member
המוצר הנל ושאלה נוספת

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?MfcISAPICommand=ViewItem&item=330107566544 בעצם מחיר המשלוח הוא 7 דולרים ומחיר המוצר הוא 10.49? המון תודות

ACE OF SPADES

New member
לא מדוייק :

מחיר המשלוח אכן 7$ , אבל מחיר המוצר יהיה לפחות 10.99$ , מדובר במכירה פומבית , ויש עוד 3 ימים לסיומה , נכון לרגע זה ההצאה האחרונה היתה על סכום של 10.49$ ולכן ההצאה הבאה תהיה 10.99 , ואתה גם לא יודע איך המכירה תסתיים. פרט חשוב מאוד לגבי המשלוח: המוכר לא נתן אופצית רכישה של תושבים לא אמריקאים, הוא ציין במכירה שלתושבי מדינות זרות 7$ משלוח אבל לא נתן אופציית רכישה שכזאת. תנסה לתת BID ( הצעה במכירה פומבית) . ותראה אם המערכת תתן לך , בכל מקרה הייתי מציע לך לשאול את המוכר אם אפשר לשלוח לישראל ואומר לא שאין אפשרות כזאת בדף המכירה . אולי גם הייתי מכניס באותה שאלה אם הוא מוכן למכור לך במכירה פרטית במחיר :XXX (תנקוב לו מחיר , אולי הוא יסכים וזה יחסוך ממך את המכירה הפומבית ). על מנת לשאול את המוכר שאלה תמצא בראש הדף מצד ימין מתחת לשם המוכר אופצייה : Ask seller a question תלחץ על אותה אופציה ותכתוב את השאלה , את התשובה תקבל למייל שנרשמת באיביי וגם תוכל למצוא אותה בתיבת ההודעות הנכנסות שלך . בהצלחה .

MAX D

New member
בדיוק כך

פתח חשבון באיביי פתח חשבון בפייפל התשלום הוא ע"י אישור בפייפל וזה לא חשוב של מי הכרטיס כל עוד יש אישור כניסה לחשבון.

geru

New member
תשובה....

בחשבון בפייפאל יכול להיות של אמא שלך, בחשבון של איביי צריך כרטיס אשראי רק אם אתה מתכוון למכור.

למעלה