קניית נדל"ן בארה"ב

Jordan Hudson

New member
קניית נדל"ן בארה"ב

שלום, לאחרונה חשבתי על השקעה בנדל"ן. שמעתי כל מיני סיפורים על אנשים שקנו בתים או מגרשים ריקים במחירים יחסית נמוכים, ומספר שנים מאוחר יותר כאשר ערך הנדל"ן באיזור עלה הם מכרו ברווחים מכובדים. הכיוון העיקרי שחשבתי לקנות בו הוא בארה"ב. למען האמת אין לי התנגדות לקנות גם במדינות מתפתחות - בגלל הפוטנציאל שיש לחלק מהן, אבל נראה לי שזה יהיה יותר בעייתי מאשר בארה"ב בגלל מחסום השפה. מכיוון שאני נמצא כיום בישראל, לקנות בית נראה לי לא פרקטי. יהיה מסובך להתעסק מרחוק עם השכרה, דיירים וכו'. לעומת זאת, קניית מגרש ריק באיזור שמועד להתפתחות או שהערך בו צפוי לעלות נראית כמו רעיון טוב שלא דורש יותר מידי תחזוקה. לפי מה שהבנתי יש בפורום מספר אנשים שהתעסקו או מתעסקים עם התחום. אז יש לי מספר שאלות אליכם- איך אפשר לאתר איזור טוב להשקעה? האם יש כיום מקומות מובהקים בארה"ב עם ערך נדל"ן נמוך שצפוי לעלות בעתיד? איך למצוא אותם? באילו מקומות ברשת אפשר לברר על הדברים האלו? ובמקרה שהערך באיזור לא עולה ומחליטים למכור בכל זאת. האם צפוייה בעיה רצינית במכירת הקרקע? תודה מראש, ופורום נחמד יש לכם פה...

נדל"ן בחו"ל

ג'ורדן היקר ! קוסטה ריקה זה המקום .... אם אתה מעוניין ביותר פרטים - צור איתי קשר .

אני במקומך הייתי נוסע לדרום פלורידה

ומחפש פיסת אדמה עם רשיון בנייה...וקונה אותה. צריך לברר גם את המיסים השנתיים על אדמות כי יש מיסים על כל פיסת אדמה שיש עליה רשיון לבנות. אני מאמין שאם אין לך בין 5 ל10 שנים לפחות לחכות לתוצאות עם יכולתך לשאת בהוצאות השוטפות...חבל'ז. דרום פלורידה או בפרברים של לאס וגס או בכל פרבר של עיר גדולה בארהב היכן שכיוון הבנייה ולאן שהמעמד הבינוני ומעלה מתיישב בו ומתיישב באזורים שהיו פעם עניים ופרברי עוני בגלל הקירבה לדאונטאון אמריקה...ומשפצים את הבתים הישנים שהם קונים ודוחפים את העניים למקומות אחרים בעיר או באיזור. דעתי על השקעות מחוץ לארהב היא שאני לא מבין או מכיר את המצב הכלכלי/ פוליטי/דמוגרפי מספיק כדי לדעת אם אעשה כסף שם או לא... אם כבר להשקיע באיזורים מתפתחים? הייתי הולך לצפון מקסיקו היכן שהאיזור קרוב לארהב... למה? דעתי שצפון מקסיקו(היום כבר אמריקאיים עוברים לגור בBAHA מקסיקו בחצי האי מדרום לקליפורנייה) ודרום ארהב בסופו של דבר יהיו אותו הדבר כלכלית, כי אם היתה ל70 מיליון מקסיקאים ההזדמנות לעבור לארהב באופן חוקי היום או מחר, הם היו עושים את זה בלי להניד עפעף. בינתיים, האמריקאי הממוצע אוהב להיות ולצאת לפנסייה בתחומי ארהב בגלל תנאי עבודה, תשתית הכלכלה האמריקאית,נגישות לבתי חולים והטיפולים הסוציאליים..וכו'. אבל מכל האינפורמצייה שאני זורק, לך על רגל אחת, אני מקווה שאתה מבין שעל רגל אחת לא עושים כלום בהשקעה בנדלן. נכון? נכון ידע הוא כוח....לדעתי הצנועה. זהו

mentorit

New member
לקוח קלאסי לעוקץ

מייד יזהו שאתה לא מכיר, לא יודע וירוק לגמרי אני לא ההיתי עושה עסק במשהו שאיני מכירה ומבינה

למעלה