קסר אל יהוד

eliane99

New member
קסר אל יהוד

מי היה שם בזמן האחרון ? קבוצת נוצרים רוצה לבקר שם - אני מעדיפה שלא ! למה ? כי המקום בצד הישראלי מוזנך ומגעיל ובצד הירדני - ממש קפיצה - מסודר , יפה עם כנסיה קטנה ואז עולה להם הרעיון - בפעם הבא נבקר בירדן חוץ מזה - זה נכנס לי ליום של ים המלח , שגם כך קצר בזמן - קומראן - מצדה - רחיצה . אני רוצה להוריד אותם מהרעיון , אבל הסוכן פוחד שישמעו שאחרים ביקרו שם מה אתם אומרים ?

ההתנהלות של הסוכנים מוכרת

הסוכן רוצה להיות נחמד ומכניס למסלול כמות אתרים בלתי הגיונית ואז מי שיוצא הרע זה מורה הדרך שמדלג על אתרים בלילת ברירה. מאידך, למורה הדרך אין ברירה אלא לבצע את מה שהסוכן דורש אם הוא מתעקש, ואז בכל מקום מגיעים שוהים הכי קצר שאפשר ונוסעים הלאה, וכך זה מסלול טיול של סימוני "וי" בלי שום תוכן ובשר אמיתי, והסוכן יוצא מזה מצויין. כך גם במסלולי "וואן די טור יזרעאל". התיירים נוחתים בנמל חיפה ומשם לנצרת+חנויות , כפר נחום , ירושלים+חנויות, בית-לחם+חנויות, ולנמל אשדוד לאוניה. התייר מסכם את הסיור שישראל מאוד קטנה, עובדה שעברו את כל ישראל ביום אחד.....

במקרה הזה הסוכן צודק ב - 100%

האתר בהחלט מתאים לקבל תיירים. לא הכל מקרה הסוכנים לא בסדר, ואני לא חושב שיש פה יום מאד עמוס.

eliane99

New member
בדויק כך ....

מחר אנחנו עושים : כבר כאנה , נצרת כולל מיסה , עכו וחיפה - חזרה ללינה בגינוסר . ממש תענוג והחברה עדין לא יודעים שאנחנו בריצה

efratas58

New member
קצר יהוד

אני מבינה שאת רוצה להגיע בסתם יום של חול לא בחג. המקום מוזנח אכן. אין שרותים (בחג יש מעט שרותים כימיים) ואין בירזיות (בחג מכרו בקבוקי מים) הנסיעה / הליכה על כביש מוקף גדרות מוקשים דרכם אפשר לראות את הכנסיות ששימשו פעם באתר. גם זה סוג של חוויה. אם תסעי לירדן ספרי איך שם... בברכה, אפרת אסף

pinzo01

New member
קסר אל יהוד

לכל אלו שלא היו שם מזה כחצי שנה המקום בנוי מחדש יש שם שרותיים נהדרים מבנה של "דק" עץ ענקי ויפיפה שמגיע עד למים עם רחבה גדולה ומקומות ישיבה לקבוצות מתחת לסככות בנויות המקום נראה נהדר לכל אותם מורי דרך שלא היו שם בתקופה האחרונה כדאי שתעברו השתלמות במקום ותפסיקו לקשקש

אין שום סיבה לא לבקר באתר הטבילה בירדן

המקום מטופח ע"י רט"ג ובהחלט מתאים לביקורים, מיסות וטבילה. צריך לתאם עם רט"ג ולהכנס. לדעתי הכניסה חינם יום שכולל מצדה, קומראן + ארוחת צהריים וטבילה בים המלח איננו עמוס כל כך שאי אפשר לשלב בו את קאצר אל יאהוד. לא צריכה להיות בעיה לעשות כזה יום גם מתל אביב והוא לבטח אפשרי מירושלים

byilan

New member
הירדן

פעם אחרונה שהייתי שם לפני כשנה המים לא ניתנים לטבילה בהם בלשון המעטה

למעלה