קפצתי לאחל חג
שמח ומועיל לכולנו.

טורטיתת

New member
קפצתי לאחל חג ../images/Emo34.gif שמח ומועיל לכולנו.

שבת שלום שכנים יקרים אני משם מהקומה למטה / למעלה (ברמה האישית אני בתוך "מקלט" למטה למטה נעולה ואטומה) מ- "פורום לסביות 30+" נעים מאוד....קפצתי לאחל חג
שמח ומועיל לכולנו. - ואכן כן מועיל (למרות שבעבר חשבתי אחרת).
אכן כן מועיל אמרה פאמקי המקסימה והמיוחדת שלנו , ולכן קפצתי ולא סתם כך לביקור, מבקשת אני לשמוע את הצד הזה שלכם כהורים לגאים וגאות, מכון שהמצעד וכל נושא יום הגאווה חשוב מאוד, מחזק מאוד, פורץ דלתות, במיוחד לנו הגאות שעדיין בארונות, הוא אף חשוב ומחזק את אותם הורים שגאים בגאים / בגאות שלהם. מסקרן אותי מתבקש אפילו ביום זה לשמוע את הצד שלכם. עד היום בפורום שלנו "לסביות 30+" כתבו הבנות את הסיפור יציאה שלהן מהארון, כתבו את הדמעות שלהן, הן תארו את המבט של האמא "המאוכזבת" הן תארו את הדמעות של ההורים שקשה היה להן לשמעו את הבת משחררת "כן אני אוהבת נשים, כן אני לסבית". היום אתם הורים גאים מכבדים מקבלים אוהבים מבינים יותר. ומכאן אני מבקשת כנסו הצצו אצלנו, במיוחד היום מחר השבוע, תצעקו את הגאוה שלכן גם אצלנו, חבקו את "הפורוצות ארונות", ספרו שבאמת באמת, לאחר שבוע (אני טועה?) בתור הורה אתה מבין יותר שזו הבת שלך, היא מאושרת להיות מה ומי שהיא, אני בטוחה ויודעת שיש הורים שאצלם הקבלה היתה פשוטה טבעיית, אך לצערי לא כולם משכילים נאורים חכמים, הורים אחרים חושבים "לא נורא זה יעבור לה...היא לא כזו באמת". איך אתם קבלתם מקבלם את היציאה מהארון של הבת/ בן שלכם. בעיקר חשובה לי ההתחלה, השוק הראשוני ודרכי התמודדות שלכן, וזאת לחזק את אותי ואת שאר החברות שאני גאהההההה בהם מאוד.
תודה ושבת שלום וסליחה שחפרתי

ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

הבת שלי לא הייתה מעולם בארון ויחד עם זאת ההתחלה לא הייתה פשוטה.......וזה בלשון המעטה:-.) דנה, בתי המיוחדת והמדהימה, לא נתנה לאף אחד להכתיב לה את הדרך. כילדה מרדנית, לוחמנית, דעתנית ואולי אפילו עקשנית היא לא הייתה מוכנה לשמוע על להצניע את נטיותיה........וכך כבר בגיל 12 היא הודיעה לכולם שהיא אוהבת בנות......וגם בנים
איך קיבלנו את זה? בעלי מיד קיבל את נטיותיה ולא הסכים שיהיו סיפורי כיסוי וכד', הוא זה ששיתף את המשפחה המורחבת והחברים שלנו. אצלי הסיפור היה קצת שונה, היה לי קשה להשלים עם זה. בעיקר חששתי לעתידה וליחס החברה אליה. המצב השתנה כאשר ראיתי את בתי בזוגיות הראשונה שלה פורחת, מאושרת, שלמה עם נטייתה. בשורה התחתונה - כשדנה מאושרת אנחנו מאושרים. טוב שבאת, לא חפרת ולא בטיח. תשארי

ברוכה הבאה טורטי../images/Emo24.gif../images/Emo8.gif

שיהיה שבת של המון
גם אני סוף סוף יצאתי מהארון ולא קל היה שמחה שאימי קיבלה אותי באהבתה ללא תנאים השאר פשוט יעבור להם שמחה ומאושרת שהחלטתי שהגיע הזמן אז באמת חג
שמייח לכולנו

טורטיתת

New member
../images/Emo51.gif אביבה

שוב באתי... בעצם לא הלכתי.. מחזק מה שאמרת ונותן כוח- תודה תודה. ואם במקרה הצצת אצלנו בפורום אמש הבנת שהייתה יציאה מהארון כמעט און לי.... שוחחה חברה עם אימא -פתחה ארון שבו הייתה שנים. "בשידור ישיר " אנחנו החברות קבלנו עדכונים, תמכנו בה. "צו 8" הופעל, ומשלחת בפיקודה של הגדולה מכולן *פאמקי* היתה דרוכה ומוכנה לצאת לדרך לנסוע לדרום הרחוק.. אימא של החברה כרגע בשוק, די מאוכזבת כואבת, אבל אין לי ספק שהיא אוהבת אותה מאוד, תשלים ותקבל את הבת, בסופו של דבר ותהפוך לאם גאה. וכמו שאמרת: "המצב השתנה כאשר ראיתי את בתי בזוגיות הראשונה שלה פורחת, מאושרת, שלמה עם נטייתה.... כשדנה מאושרת אנחנו מאושרים" דבריך חזקו אותי מאוד, מוזמנת (אפילו אני מבקשת להכנס לכתוב בנושא אצלנו, זה חשוב לשמוע גם את הצד שלך שלכם הורים גאים בגאות.)
שבוע טוב ומתוק שיהיה לכולנו כמו ציפוי ה-
בטורטיתת.

למעלה