קצת בדיליי...

קצת בדיליי...

היי. :) 1. אפשר עדיין להחליף את המקומות אליהם נרשמתי דרך התק"מ למקומות אחרים (בתנאי שלא נסגרה אליהם ההרשמה כמובן)? ואם יש בכלל טעם לעשות את זה בשלב כ"כ מאוחר... 2. מישהו יודע משהו על גרעין יחד של מרכז מעשה? הם עוד לא עשו אפילו יום מיון (אבל יהיה אחד בקרוב נראה לי, אמרו ששולחים עכשיו הזמנה בדואר) ומכיוון שהזמן לוחץ הייתי רוצה לדעת מראש כמה שיותר. P: 3. עוד אפשר להתמיין לאיילים ואם כן - מומלץ? P: אני לא מוצאת באתר שלהם שום דבר על מיונים. (שאבין את זה כ"הם נגמרו!!!"?
) אני מנסה פשוט לפתוח עוד אופציות, למרות שעוד לא קיבלתי תשובות מכל המקומות שהתמיינתי אליהם.

הפט

New member
עד כמה שידוע לי

איילים סיימו את המיונים \ הרשמה - יש 70 שהתקבלו. אבל שמעתי על מקרים, שהגיוני שיקרה, שמקומות התפנו ואנשים הצטרפו במקום אז כדאי בכל זאת ליצור קשר

תודה על התשובה

נראה לי שאני מכירה כמה אנשים מהשכבה שהתקבלו לאיילים באמת. ובאמת הייתי רוצה להתמיין לאיילים בתאוריה אבל מאז שכתבתי את ההודעה התקבלתי לקדימה ואני הולכת לשם. D:

tzlil21

New member
יאללה קדימה! היית כבר ביום סיור איפשהו?

אני עכשיו ש"שנית ב"קדימה"

הממ זה עוד לא ממש מבוסס

כי כל מה שידוע לי, ידוע לי מהדפים של הבתים באתר לשובע, ומהביקור ביפו. אבל מהתאורים באתר אהבתי בעיקר את יפו, עוז ותל-חי. אבל לכי תדעי מה אדרג בסוף... רינה אמרה שהדבר הזה שבו נשמע על הבתים יהיה מתישהו לפני פסח.

tzlil21

New member
גם באזור יש ילדים מדהימים! אבל אני משוחדת ../images/Emo3.gif

בכולופן, הבחירה השנייה שלי היתה עוז..זה נשמע לי ממש טוב...

אני בטוחה שבכל ה8 יש ילדים מדהימים XD

מה שמשנה לי בעיקר אלו הגילאים, כרגע אני יותר בעניין של גילאי יסודי. נראה, יש לי עוד זמן לחשוב ואני גם הרי אחשף לזה יותר לפני הבחירה. D: אבל אני רוצה לדעת מי הש"שים האחרים! מתי מכירים את כולם?

tzlil21

New member
אז האמת שרוב הבתי נוער של ש"שים זה גילאי יסוד

יסודי, חוץ משפירא שזה מכיתה ה', ונראה לי שגם בתל-חי זה שכבות גיל יותר בוגרות.. יש יום מרוכז אחד, לא זוכרת מתי, שבו משבצים את כל המלש"שים לבתי נוער ואז גם מכירים את כל הש"שים של השנה..

למעלה