קצת התמצאות בעיר....

הילית111

New member
קצת התמצאות בעיר....

שלום לכולם אנחנו זוג עם ילד בן 4 ועוד אחת בדרך גרים ברעננה ומתכננים לעבור לפתח תקוה. אנחנו מחפשים דירה לגור בה בשכירות לעומת רעננה המחירים הרבה יותר סבירים תקציב 4000 לדירה של 3 או 4 חדרים עם מעלית דירה במצב טוב . עכשו מכיון שאני לא מכירה את העיר בכלל והשמות של הרחובות וגם השכונות לא אומרות לי כלום . אשמח לקבל קצת הכוונה באיזה איזורים או רחובות כדאי לי להתמקד כאשר אנו זוג חילוני כך שחשוב לנו מן הסתם לא אזור בריכוז חרדי או דתי או אזור שהוא בעייתי מבחינת חינוך או מכל בחינה אחרת . גם לא מחפשים איזו שכונת יוקרה פשוט מחפשים אזור שקט רגיל אורבני כמו בכל עיר בלי בעיות כל שהן חברתיות או תשתית או מבחינת גורמים בעייתיים אחרים פשוט מקום נעים לגדל שם ילדים .מה אפשר למצוא באם המושבות אם בכלל בתקציב כזה ? חשוב לי גם קרבה לתחבורה ציבורית אם כי לא ממש בתוך הסיטי של פת אבל שלא יהיה מבודד כזה כי אני לא ניידת עם גנים בסביבה וכו אשמח לקצת עזרה מהמקומיים תודה !!!!

ron249

New member
ב 4200-4300 את יכולה למצוא 3 חדרים

באם המושבות. אם את לא ניידת אז נוה גן ורמת ורבר זו אופציה טובה, בנוה גן המחירים די דומים לאם המושבות, וזו גם שכונה חדשה, רמת ורבר שכונה ותיקה ודירת 3 חדרים משופצת בבניין ישן אך עם מעלית ניתן למצוא באזור ה 3700.

Nightmare19

New member
כפר גנים..

א' וב', אזור בי"ח השרון, אזור ה93' אזורים נחמדים,יש תחבורה ציבורית,גני ילדים, בי"ס יסודיים יש את ביאליק והס אם את צריכה עוד הכוונה,מוזמנת

הילית111

New member
תודה ומה לגבי רחוב רוטשילד.

יש לי הצעה לדירה ארבעה חדרים עם מעלית ברחוב רוטשילד. 3800 אני יודעת שזה במרכז. השאלה אם זה לא הומה מדי זה באזור מספר 70 בבנין בן 8 קומות

Nightmare19

New member
רוטשילד זה רחוב ראשי..

רחוב רועש,שנוסעת בו תחבורה ציבורית, אזור מספר 70 זה באזור השוק אני חושבת... לא כדאי

Cell313

New member
רוטשילד

האזור של רוטשילד מעולה לפי דרישותייך, אך הרחוב עצמו באמת קצת רועש (בשעות הבוקר) , חפשי בשכונה הקרובה, הנקראית מרכז העיר השקט ממזרחו של רחוב רוטשילד וכפר גנים א' ממערבו, קרוב למרכז אך שקט, יש תחבורה ומרכזי מסחר, וגם בתי ספר טובים לחילופין יש את איזור עין גנים\מרכז העיר השקט באזור עין גנים - אחד העם וכו', גם שם יש מציאות לפעמים והאזור נחשב למוצלח

הילית111

New member
תודה

הבעיה שלי שאני צריכה דירה עם כניסה בראשון ביוני כי אני צריכה לתת שלושה חודשים התראה לבעלי בית שלי ואני פשוט לא מוצאת דירות שמעכשו הכניסה היא ביוני

הילית111

New member
מקפיצה לגבי רחוב קשאני

קרוב לחיים עוזר יש לנו שם הצעה לשלושה חדרים בבנין עם מעלית וחניה 3800 הנקודה שלא מכירה האזור בכלל האם מתאים לזוג עם שני ילדים ? איזה אוכלוסיה באזור?<אזור שקט?<

למעלה