קצת חדשות,ועל הדרךצריכה עזרה בקשר ביטוח לאומי

קצת חדשות,ועל הדרךצריכה עזרה בקשר ביטוח לאומי

חג שמח לכולם דבר ראשון! הרבה זמן לא הייתי מחוברת משום שהייתי שוב בבית החולים להזכירכם אני בשבוע 26היום מצפה לשתי בנות . צוואר הרחם קצר מאוד כמה מ''מ כך שלא ממש התלהבו לתת לי ללכת הביתה. לפחות את החג נתנו נראה שוב איך הולך בשבוע הבא בבדיקות עד אז אני צריכה להיות בשמירה מלאה ... איזה מזל שלפחות יש מחשב.. רציתי לדעת אולי מישהו ממכם ידע לענות לי על כמה שאלות אני כיום גרה אצל הדודים שלי (אני בת 20) והבן זוג שלי נמצא בחול ולא תומך בכלל, רציתי לדעת עם אני יכולה לקבל עזרה כלשהי מביטוח לאומי גם עם לא עבדתי בחודשים האחרונים? אמרו לי שאני יכולה לקבל הבטחת הכנסה משום שאני בהריון אבל ששאלתי חברה היא אמרה לי רק עם עבדתי קודם... המשפחה שלי החליטה לעזור קצת והיא משפצת בשבילי איזה דירה ישנה בפרדס חנה כך שאוכל בהמשך לעבור לגור שם עם הבנות... אני רוצה לדעת איך אוכל לקבל כל עזרה אפשרית מהמדינה כי אין לי הורים שיכולים לעזור לי כספית ומשפחתי כבר עושה כמיטב יכולתה אשמח עם מישהו כאן יוכל לענות לי וסליחה עם כתבתי יותר מידי ושיהיה לכולם חג שמח

עוד הודעה מחפשת ציוד לתינוקות

כבר הצלחתי למצוא את הציוד הגדול 2מיטות 2 סלקלים ביגוד ראשוני שמיכות אני מחפשת כל דבר שיוכל לעזור להתחלה וגם רציתי לשאול , ביקשו ממני בזמן שהותי בבית חולים לארגן תיק ללידה השאלה מה אני צריכה לשים בתיק? אני ככל הנראה יילד מוקדם בשל צוואר מקוצר אבל אין לי מושג מה לוקחים מישהו יודע? בבקשה תעזרו לי

tamidb

New member
תיק ליולדת

בדיוק גם הכנתי עבורי כזה תחתונים חד פעמים או רגילים כפכפים לאמבטיה מגבת או מבית חולים ביגוד ראשוני לילדים ליציאה מוצצים אם תפני לאגודת אפרת אולי יעזרו לך בעינין הפורמולות והטיטולים וציוד בכל אופן באינטרנט יש המון מידע גם לגבי ההכנות בהצלחה

יה-יה

New member
הנה כמה קישורים שיכולים לעזור

- מפורום "הריון ולידה" - מתוך אתר "דולה" יש עוד, אבל נראה לי שהכי טוב לעשות חיפוש בפורום הריון ולידה. יש שם מגוון תשובות ותעשי לך שילוב של הכל. נשיקות, יה-יה

אם את גרה אצל הדודים שלך את יכולה לקבל סיוע

בשכר דירה את צריכה לעשות איתם חוזה ולהציגו באחת החברות הממשלתיות מבנק דיסקונט למשכנתאות יכולים להפנות אותך למקום הנכון ובקשר לביטוח לאומי מימי ניראה לי הכי מבינה המון הצלחה ושהלידה תעבור בשלום חג שמח אני

סיוע בשכר דירה,כל הפרטים :

חברת עמידר זכתה במכרז למתן סיוע בשכר דירה. הסיוע עומד על 500-600 ש"ח בערך לחודש . כנסי לקישור , יש שם שאלות ותשובות בנושא . הטלפון העדכני של חברת עמידר הוא : 6266*. לגבי ביטוח לאומי , אשיב לך במסר מפורט היום או מחר , עקרונית,מגיע לך קצבת אבטחת הכנסה מכיוון שאת בהריון,שמירת הריון וחד הורית בקרוב. אהיה איתך בקשר. חג שמח.

יובל2

New member
מגיע לך הבטחת הכנסה מבלי לחתוםמשבוע 13 להריון

ולא משנה אם עבדת לפני או לא. ואם את מתעתדת להיות חדורית או לא,,, כמו כן אין קשר להיכן את גרה, סיוע בשכר דירה זה כבר משהו אחר. מה שאת צריכה לעשות זה ללכת לביטוח לאומי עם פנקס ההריון ולמלות טפסים לתביעת הבטחת הכנסה. זה לוקח זמן כל האישורים, לכן רצוי לעשות זאת כבר וכמה שיותר מהר, כי את תקבלי מרגע שהגשת את הבקשה ולא אחורנית. כיום כל עוד את בהריון, את תקבלי קיצבת יחיד בסביבות ה-1300 ש.ח. מרגע הלידה זה ישתנה. אין לי מושג מה הגובה עם תאומים. קחי בחשבון את החקירות שלהם ואת הכניסה לפרטיות ולנשמה
אין מה לעשות יקירה, זה חלק מהענין. שיהיה בהצלחה,

חמודה, אם את צריכה דפני לאמבטיה

יש לי אחד למסירה ויכול להיות שגם תיק עגלה לתינוקות (אני צריכה לבדוק עם חברה מהעבודה שאמרה שיש לה) אם את מעוניינת שלחי לי מסר.

3מרגו

New member
חיכיתי לך ומסרתי בינתיים בגדים

אמבטיה מחכה,מדהים שכולם רוצים ואף אחד לא מגיע בפועל. את מוזמנת.

5 סיגלי

New member
מענק לידה מקבלים בבית חולים אחרי הלידה

ואני חושבת בערך 5,000 ש"ח אם אני לא טועה לידה קלה ובשורות טובות

tamidb

New member
מציעה לך להכנס לפורום הריון ולידה

שם תוכלי לשאול את כל השאלות שקשורות ללידה ולא ממש רלונטיות לפורום הזה.

למעלה