קצת לפרוק את מה שעל הלב

• פותח הנושא p3c
  • פורסם בתאריך

p3c

New member
קצת לפרוק את מה שעל הלב

למען האמת אני לא אחת שכותבת כדי לפרוק..
אבל החלטתי הפעם לכתוב כדי לפרוק
פעם הקדישו לי את השיר- עד סוף העולם.
שיר שעכשיו אני מבינה מתאים לזוגות שבאמת שורדים עד סוף העולם. אבל לילדים בני 20 לא כל כך.
יצאתי עכשיו מקשר ארוך ופתאום השיר הזה מקבל משמעות אחרת, משמעות של הלבד. כאילו פעם ששמעתי אותו הוא היה כל כך הלב שלי והיום הוא רק שיר שמראה שעד שלא מזדקנים ביחד לא באמת נמצאים ביחד.
לאחרונה ראיתי שהוא מצא מישהי חדשה, אני מנסה להבין מאיפה האומץ. למה נשארתי לבד והוא הסתדר.
למה דודה שלו רושמת שהוא נסיך העולם והיא זכתה כשלמען האמת זה לא ככה.
הסיבות לפרידה היו ניתנות לפתירה ויכול להיות שהיינו יכולים להמשיך להיות מאושרים אבל הבעיה הייתה באמת לטווח הארוך יותר.
בחיים לא האמנתי שאפשר לראות בפייסבוק אתר משקף אבל כששמתי לב שתמונות של שנתיים וחצי נמחקו מהאתר הרגשתי שזה ה-אתר.
אני מרגישה הרבה יותר טוב, עברו כמה חודשיים מאז אותה פרידה.
אבל לפעמים יש צביטות בלב, צביטות שקשה לשכוח ואני חושבת שעד שהלב לא ישכח וימצא מישהו אחר הם גם לא יעברו.
מאז הפרידה הרבה השתנה, המשקל ירד, התחלתי לצאת לדאוג לעצמי, לדבר ולחשוב בשביל עצמי כי אין מישהו אחר שיעשה את זה בשבילי.
כשראיתי את הסטטוס שהם ביחד הרגשתי צביטה ענקית בלב, אותה צביטה שאני מניחה שהאקסית אקסית הרגישה , פתאום אני מבינה לליבה.
אני יודעת שלא נחזור ואין על מה לדבר אבל לפעמים המחשבה של מה היה קורה אם הייתי ביום של הפרידה מתקשרת ולוקחת את הדברים בידים ואומרת ״לא,אתה לא עוזב אותי״. דברים היו נראים אחרת.
אני יודעת שלטווח הארוך ולי באמת מגיע מישהו יותר טוב, והכי חשוב משפחה טובה יותר. פשוט חבל לי שהבנאדם היחיד שהערצתי,שאהבתי, שמיליון פעם רציתי להגיד לו שאני מתביישת שאנחנו שוכבים אבל רוצה את זה, שכשהוא הולך לצבא אני מחבקת את הבובות שלי כי אני מתה לחבק אותו, שאני חושבת עליו וכששומעת על זוגות אחרים אני מיד מודה לאל שהוא שלי ואיתי ובחיים לא חשבתי שאיך שניפרד הוא ימצא את עצמו עם מישהי אחרת וש חודשיים אחרי כבר תהיה לו חברה יפה אחרת וחדשה. ואני אהיה המקולקלת.
כולם רשמו לה שהיא זכתה בבחור זהב .
כל מה שאני רוצה זה שמישהו יגיב ,אתה לא מבין מה הפסדת בחורה זהב,אבל באמת זהב,אחת שתלך ותשקיע ותיתן ותבדוק ותתמוך ותעשה ממך בנאדם, כי מה שעשו ממך זה ילד שנראה מהמם כלפי חוץ אבל כל כך ריק מבפנים.
כל כך באלי שמישהו יגיב שהיא מקבלת מודל משופר וזה באמת בזכותי . לא אקח סתם קרדיט על דברים שלא באמת עשיתי.
אני מניחה שאף אחד כבר לא יגיד לו ואולי זאת באמת ה-חברה, וה-אישה . אבל הכבוד שלי נמחק כמו אותם התמונות שנמחקו .
והאהבה הראשונה שלי שהחזיקה 2.5 שנים נשארה בגדר זיכרון מר .
הבנאדם שהבטיח מיליון הבטחות נשאר מאחור ועם כל הכאב והכעס והעצבות אני ממשיכה הלאה, מתקדמת,נותנת לעצמי זמן להתאבל, לסיים קשר טוב בריא ומוצק עם טעם של עוד , לא מתגברים על זה בשניה.
כל מה שנשאר לי זה לצפות שיבוא באמת מישהו שיאהב ויעריך יותר וכשהוא יגיד לי אני נשבע לך שזה לנצח ואני מת להציע לך נישואים אני אגיד לו שכןןןן בלב שלם !!
ולו, אני מקווה שכל מה שהוא אמר לי הוא יגיד גם לה, בעצם לא.
אני מקווה שהוא יגיד לי את זה אחרי שהם יפרדו ויבין שהוא הפסיד יותר מאשר הרוויח.
צ

p3c

New member
מוסיפה עוד קטע קטנטנן

זה לא שהייתי אומרת לא אתה לא עוזב אותי.
זה שהייתי אומרת אתה קם ואומר לאנשים שנגדך שזה לא הולך ככה!
ואת הבנאדם היחיד שתמך בך ורצה לטובתך אתה לא משאיר מאחור!

מה שלומך?

כשאנשים יקרים לנו מבטיחים לנו הבטחות, הם לא באמת יכולים לעמוד בהבטחה הזו, האמירה הזו היא יותר רגשית ובאה להראות את החשיבות שלך בחייהם. לצערנו, מילים שנאמרות אי אפשר לקחת, אבל הרלוונטיות שלהם לפעמים חולפת, כמו הרבה דברים אחרים שרלוונטים לזמנם בלבד.

אני שמחה לשמוע שאת מטפת בעצמך, בסך הכל זו הדרך הכי טובה ונכונה להתמודד. תחושת הפספוס או ההחמצה, עם הזמן ידעכו, במיוחד אחרי שתמצאי מישהו אחר, שכנראה יהיה מתאים יותר, כי תדעי לבחור מישהו שיעשה לך טוב יותר, בהסתמך על ניסיון העבר.

את בדרך הנכונה. אני ממליצה לנסות להמנע מהשוואות לאחרות, כי זו דרך בטוחה לפגוע בדימוי העצמי שלך, במיוחד בתקופה כל כך רגישה. נסי להשוות את עצמך אלייך, ובעיקר מהבחינות בהן יש שיפור

בהצלחה!

למעלה