קצת לשתף... אולי לשמוע איזו תובנה...

nela11

New member
תודה

אמאלוסי

New member
חיבוק

יקרה, ממש כואב לקרוא.
אני ממש מעריצה את הרופא שלי, פרופ' ירון רבינוביץ. אז ממש ממליצה לך ללכת אליו. למרות, שבטוח גם רופא של שירה מצויין.
הגענו לרבינוביץ אחרי שלוש הפלות עם המון בדיקות, קלסר שלם. הוא ישב איתנו שעה שלמה ובן אדם ממש חשב.
בקיצור, אצלנו היו בעיות ספציפיות - זרע שלו , פרולקטין שלי. הוא טיפל בהכל - וברוך ה', קרה לנו נס.
הבנתי שעדיין אין תוצאות של בדיקת עובר, נכון ?
הבנתי שיש לך פרופיל אוטואימוני, בדיקת זרע ,בדיקות קרישה , קריוטיפ וצילום רחם.
תוודאי שיש לך פרופיל הורמונלי מורחב, כולל הכל, לא רק דברים פשוטים, אלא גם נתוני תירואיד , פרולקטין וכל ציר היפופיזה. וגם סוכר בצום ותתיעצי עם פרופ' רבינוביץ.
הוא גם עושה IVF באסותא ועשיתי בהשתתפות של קופת חולים.
אני פחות מחזיקה מ-PGS, לא בטוחה שזה שווה.. אבל לא רופאה, מעניין מה רופא יגיד.
ורק אוסיף איך הגעתי אליו. זכרתי שלקולגה שלי יש בת שעברה מלא הפלות (מסתבר ש 8) , עד שהגיעה לפרופ רבינוביץ, שהצליח לעלות על איזשהו חסר הורמונלי אצלה ועכשיו יש לה שני ילדים.

nela11

New member
תודה

בהחלט אשקול להתייעץ עם הרופא שלך. לגבי תוצאות בדיקת העובר- עוד לא התחילו אפילו, סיפור בפני עצמו
אבל לא כל כך לחוצה כרגע.
פרופיל הורמונלי מורחב עשיתי לפני שנתיים, כנראה אצטרך לחדש, אבל אז יצא תקין לחלוטין.
לגבי PGS- כל בנאדם מהתחום שדיברתי איתו- גנטיקאית, אמבריולוגית, רופאי פריון- כולם מסתייגים מאוד, אלא אם כן יהיה ממצא ספציפי שיימצא גם אצל לפחות אחד מאיתנו. כך שזה רחוק ממני בינתיים.

אמאלוסי

New member
עוד משהו קטן שרציתי להגיד לך

אני מאוד רציתי לבדוק את העובר פעם שלישית, הכל היה מוכן - מבחנות, ניירת ואז עובר פרש לבד כמה ימים לפני גרידה מתוכננת...
מה שחשוב לי להגיד - אל תתיאשי, לא מיצית את כל הכיוונים,. רבאק, יש לך קפוא !
לגבי רופאים שהיית אצלם, אני , בעקבות שירה, מנועה מלהביע דעה על רופאים שהיית אצלם...
המון בהצלחה, תבשרי בשורות טובות ממש בקרוב.

למעלה