קצת מבולבל..

אסף כץ

New member
קצת מבולבל..

היי!, רציתי לשאול.. לפי מה בוחרים שמות לאבנים? לפני הצבע שלהן, או לפי האנרגיות? תודה מראש אסף
כץ

ZBlaster

New member
שאלה מוזרה...

בוחרים לפי הרבה מאוד דרכים... לחלק מהאבנים יש שמות לפי השימוש בימי קדם בהם כמו אמטיסט, ובטח יש עוד דברים, כמו צבע, מבנה, אנרגיות, Z-Blaster

stoneage

New member
שמות האבנים

שמות האבנים נתנות ע"ש המקום בו נמצאו או נמצאו לראשונה למשל טנזנייט או לברדורייט, ע"ש אדם שקשור למציאתן או הכרתן הרישמית למשל אלכסנדרייט או סמיטסונייט. יש שמות שקשורים לצבע האבן כמו אקוומארין למשל (יש עוד - כרגע אני לא זוכרת) חלק מהשמות הם ישנים מאוד ונקשרו אליהן אגדות שמסבירות את מקור השם למשל אמטיסט או אפצ´טייר. קיים איזשהו "סגנון" לשמות אבנים ולפעמים אנשים מגיעים אליי ושואלים אם שמעתי על אבן בשם זה או אחר כאשר לפי השם ברור לי שזה לא השם המקורי של האבן אלא כינוי ולעיתים אני אומרת שזה לא נשמע כמו שם אבן. חלק גדול מהאבנים בעלות סיומת של RITE או SITE בספר סוד הקריסטלים ציינתי ליד חלק מהאבנים את המקור לשמן

stoneage

New member
סיפורים על מקור חלק משמות האבנים

אחרי שעניתי לך בפעם הראשונה, עברתי לעבוד על האתר שלנו. בחלק מן האבנים ציינתי שם את מקור שמה של האבן (למשל ההמטייט) - אתה מוזמן להכנס לאתר ולעבור על המלל שעל האבנים. קיים פחות פרוט מאשר בספר אבל יש מספר דוגמאות. (לינק בראש הפורום)

למעלה