קצת על חינוך מיני, יחידני

ליביתי

New member
קצת על חינוך מיני, יחידני ../images/Emo13.gif

כבר כמה וכמה פעמים ששדוניהו מדבר איתי על נושא 'מפגש ביצית-זרע' (הוא כמובן לא מכנה זאת כך...). זה התחיל משיחה שהתרחשה פחות או יותר כך: שדוניהו: לבנות כשהן מבוגרות ואמא יש תינוקות בבטן (במובן של תינוקת נקבה), ולבנים כשהם מבוגרים והם אבא יש תינוקים (במובן זכרים) בבטן. אמא: לבנות, כשהופכות למבוגרות, יש בבטן תינוקות שהם יכולים להיות או בנות או בנים. לבנים אין בכלל תינוקות בבטן. שדוניהו: אז מה יש לבנים בבטן? אמא (הותקלה
): לבנים יש בבטן זרע. [אמא מגרדת בראש ומבינה שאפשר לסיים את השיחה פה, כי שדוניהו לא הוסיף לשאול, אבל מחליטה למנף את הסיטואציה להמשך] אמא: לבנות יש בבטן ביציות ולבנים יש זרע, וכשהזרע פוגש את הביצית בבטן של האמא, אז נוצר תינוק, שגדל וגדל בבטן של אמא עד שהוא מוכן לצאת החוצה. כמו שאתה וג'וניור גדלתם בבטן שלי עד שהייתם מוכנים, ואז בבית יולדות הרופא עזר לכם לצאת [מה זה עזר?! חתך, שלף ותפר
)] שדוניהו: אז כשאני אהיה אבא יהיה לי זרע בבטן? אמא: כן. [ושוב גירוד בראש. מחד - יש את התבנית הנורמטיבית. מאידך יש את סיפור המשפחה שלנו. ההכרעה נופלת בשלב זה לטובת הנורמטיביות] לך יהיה בבטן זרע, ולאישה שלך תהיה ביצית, וכשהביצית שלה והזרע שלך יפגשו בבטן שלה - יגדל תינוק שלכם, של שניכם. ***** סוף שיחה נוכחית ***** ומאז זה חזר בכמה וריאציות. ואני כבר שוקלת איך מתכוננים לשיחה על ה
.... (במיוחד בהתחשב בעובדה ששדוניהו כבר הכיר לי את כלתי העתידית....)

לגמרי נכון, לדעתי. גם אצלנו ההסבר

הוא ההסבר הכי פשטני וטבעי (ולמעשה גם הכי נכון): לבנות יש ביצית, לבנים יש זרע, מביצית ומזרע יכול להיווצר תינוק. זה נכון גם לאימ"ב, אגב
ואם תשימו לב, את ה"סיפור פעם ראשונה" שלנו, סיפרתי בהמשך לסיפור "איך באים ילדים" רגיל עם תמונות של גבר, אישה, חיבור, הריון ולידה וכו'. אין סיבה להתחיל לבלבל אותם עכשיו ובעצם, גם לא עכשיו. ככה זה באמת: ביצית + זרע = תינוקי (לפעמים). או סקס

catנוע

New member
נשמע לי בסדר גמור ../images/Emo13.gif

את השיחה על ה
את יכולה להשאיר לרגע שהוא ימצא כזה בפארק/ארגז חול וכד' (משומש כמובן
) [הערת אגב: חבצלת כבר מצאה אחד ושאלה אותי 'אמא מה זה? שקית?' למזלי (ומזלה) היא לא נגעה בו, רק שאלה. אמרתי לה שזה לכלוך ולא יפה ללכלך את הפארק, ובזה סיכמנו את העניין...]

את רצינית? ../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif מצאה ../images/Emo111.gif

בארגז החול??? איפה את גרה בדיוק? ה
אצלכם מקיימים יחסי מין מוגנים?

catנוע

New member
זה לא היה ליד הבית. בכלל לא בעיר

שלנו. ומי אמר בארגז החול? סתם זרוק על הדשא ליד השיחים (לילדה יש עיני נץ לכל לכלוך. גם בבית. היא משגעת אותי עם 'אמא הנה עוד לכלוך' על כל פירור שהיא רואה - מה גם שהיא עצמה האשמה בפירורים
)

נוRית

New member
אויש... ../images/Emo5.gif

לקסמונת יש כזה חוש לסדר ונקיון (תהרגו אותי, לאי ודעת מאיפה זה בא לה, זהבטוח בגנים...
) שהיא מרימה כל מיני דברים שמוצאת, כדי לזרוק לפח. אני מודה שאני בדילמה אם להעיר לה שלא תרים לכלוכי, לבין לעודד אותה על החוש הטבעי החיובי. ברור שאנחנו לא זורקות זבל ברחוב, אבל אנחנו (אני) גם לא מרימות זבל שזרקו אחרים...

ליביתי

New member
קטנועית, אני ממש משתתפת בצערך...

על כך שחבצלת מצאה את המשומש דוקא בפארק ולא, למשל, בפח בשירותים בבית....

ליביתי

New member
עיפרונצ'יקית, אם תמשיכי לצחקק כך

בסוף יגיעו האחים בחלוקים הלבנים....

gezers

New member
ליביתי יקירתי..

את חולה! אבל איזו מחלה מצויינת!!!

gezers

New member
אופס..../images/Emo12.gif

אמרה מי שמתכוונת ל"מלא" את הפח בשירותים בבית בבוקר החופשי שלה.. אח! יחי בעלי המקצוע החתיכים...

catנוע

New member
בעלי מקצוע חתיכים??

ספרי...ספרי... ויותר טוב - תני מספרי טלפון

gezers

New member
הוא שלי.. אני ראיתי ראשונה..../images/Emo6.gif

מחזירה נשימה וקצב לב לתדר הרגיל.. אח איזה דרך מצויינת לפתוח את היום הארוך שמחכה לי..

אני צילמתי פה את השיפוצניק שלי

הוא בדיוק לוקח את הסולם אחרי כמה תיקונים שנדרשו בסביבה...

למעלה