קצת על חינוך מיני, יחידני

gezers

New member
לריב בטח לא נריב.. ../images/Emo6.gif

קוביות בבטן זה לא הסגנון החביב עלי לשמחתי.. יותר בקטע של חננות נשיים ועדינים.. מה לעשות, כל אחת והסטיות שלה..

תשמעי, זה השיפוצניק שלי, מה אני

יכולה לעשות, כולה הוצאתי אותו בדפי זהב (נתתי לאצבעות ללכת במקומי), אנא עארף? צילצלתי
, he came!

gezers

New member
אווו, אצבעות מהלכות..

אוף.. את מחזירה לי את ה-shiver מהבוקר...

OK, עכשיו הזקרת לי שנשבר פה השיבר

באמת, אני
לאינסטלטור, כשהוא יגיע אצלם לך גם אותו (מקווה שלא יהיה לו חריץ קורץ).

דש1דש

New member
../images/Emo45.gif OH YEH!

שבוע שעבר ביליתי יומיים עם אחד כזה. שווווווווווווווווה תהני

../images/Emo12.gif

ורק אני פריירית, עוד יוצאת לדייטים. אולי אתחיל להזמין בעלי מקצוע, כך לא צריך לצאת מהבית

אורora

New member
דילמה חצי מוכרת

אומנם ילדתי עדיין לא שואלת על זרעים ובציות. אבל הרבה פעמים אני תופסת את עצמי אומרת לה : "עד החתונה זה יעבור " ( לאיזה מכה או פצע ) ואז תופסת את עצמי ומגחכת חצי לעצמי חצי לה, אם בכלל תהיה חתונה. מאינטואיציה גם אני הייתי הולכת לכיוון הנורמטיבי בעתיד. למרות שבגיל יותר מאוחר הייתי זמכירה בעדינות גם אופציות אחרות. אבל חזון למועד. אני תוהה מה אומרים לילדים במשפחות חד מיניות. מדברים איתם על זוגיות נורמטיבים שיגדלו או כעל זוגיות חד מינית?

../images/Emo13.gif עוד סוג של שטיפת מוח "נקבית",

לא? זו רק אני או שגם אתן לא שומעות אמהות אומרות לבנים: "עד החתונה זה יעבור"?

Tin Tinn

New member
לא אכפת לי שתתחתן, אבל למה

שתסבול עד אז?????? עד החתונה זה יעבור??? אני רוצה שיעבור עכשיו!!! (אמרה טינטין ששכחה הבוקר מה זה דחיית סיפוקים)

נוRית

New member
אניח ייבת לזכור את כל העצות

שאני שומעת ומקבלת פה.... ההסבר של "לבן יש זרע ולבת יש ביצית" נשמע כלכך פשוט ונכון.... רק צריך יהיה לזכור להשתמש בזה כשיגיע הזמן....

דש1דש

New member
רק עכשיו התפניתי להנות

עישבי את ה
בנתיים.... אהבתי את הרעיונות שלו.

אפשר "לגזור ולשמור" ../images/Emo6.gif

אני נורא 'טובה' בדברים האלה, כשאני צריכה לדבר או להסביר ל'זרים'... אין לי שמץ של מושג מה יהיה כשנושאים כאלה יעלו אצל עיפורצ'יק
בכל אופן, אני חייבת לציין שנשמע שצלחת את זה בהצלחה - כמו גדולה

למעלה