קצת על עצמי

שחר דוד

New member
קצת על עצמי

קוראים לי שחר - דוד ואני בן 12. אחי עידו ילד בן 5, אובחן כאוטיסט בגיל צעיר... אני מתמודד עם זה די קשה אבל עובר את זה. אני מקווה שאיני היחיד כאן בפורום עם אח כזה, אז תכתבו לי אם אחיכם אוטיסטים או בעלי בעיית תקשורת כלשהי וכתבו לי בפורום. אני כתבתי כבר כמה ספרים והבא שלי הולך להכתב עליו. יש לכם רעיון לשם הספר שיכתב עליו? תכתבו לי תודה שחר - דוד

סהרעמי

New member
שחר לא כתבתה כבר

אל אותו דבר לא משנה שחר השמח עם תישתתף כצת בפורום

אילנית33

New member
אח לילד אוטיסט

שלום שחר וסהר .א. כל מזל טוב על הפורום החשוב ובהצלחה לי יש בן אוטיסט בן 7 ואחיו בן 10 מאוד מעוניין לכתוב בפורום אבל הוא לא מצליח להכנס בשם משתמש חדש. וכמובן שהוא לא יכול לכתוב בשם שלי. אולי אתם יודעים?

maytals

New member
החלפת שם משתמש

אם מה שדניאלה הציעה לא עובד, אפשר לפנות לפורום תמיכה בתפוז. מצורפת תשובה שהם נתנו לשאלה דומה. כדאי להתחיל מפיתרון מספר 3, שהוא הפשוט ביותר. מיטל

כ

g

שחר דוד

New member
הי אילנית 33

שלום לך. אני שמח לפגוש בפורום אימא ללד אוטיסט, את ובנך בן ה10 תוכלו לשתף אותי ואני אתכם אז תכתבו לי. שחר - דוד

אח אוטיסט

שלום שחר גם לי יש אח אוטיסט אני מקווה שיקבלו אותו בתיכון הוא נימצא בבית ספר רגיל בכיתת תיקשורת, לגבי הספר שתיכתוב על אחיך אולי תקרא לו האח של שחר להיתראות ותיתן לי תגובה

שלום גם לך

סהרעמי אני שמח שאני בפורום הזה כי פו אני יכול לסוחח על אח שלי האוטיסט
להיתראות ותודה שאמרתה לי שלום

סהרעמי

New member
זה הההמקום

לדבר על האחים בישביל זה הכנתי את הפורום זה ואני שמח שאתה נהנה כאן

שחר דוד

New member
שלום "היחיד matan"

הי מתן! בן כמה אחיך האוטיסט ובן כמה אתה? תודה על ההמלצה לשם הספר, אני מאד שמח שאני יכול להתקדם בכתיבתו. אתה יכול לשתף אותי ואני אותך בחוויותנו עם אחינו. אתה מכיר את מרכז "מפנה" בראש - פינה? תכתוב לי שחר - דוד

שחר דוד

New member
הי אילנית

הבנתי נכון? מתן הוא הבן שלך? מצוין, שתפו אותי בחוויות עם ילד אוטיסט, אנחנו במשבר וזקוקים לעזרה. שחר

למעלה