קצת תח"צ מלונדון

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member
לבסוף היה מדובר רק באוטובוס בודד

עד עכשיו לא הבנתי בדיוק מה נפגע
כלומר איפה היו הפיצוצים, שמעתי על 4 רכבות ו-3 אוטובוסים שאחד מהם קומותיים, אחר כך לא שמעתי יותק על שני האוטובוסים האחרים רק על הקומותיים. אז מה באמת התרחש?
ושלוש רכבות, והדיווחים על שלושה אוטובוסים היו מוטעים. מתברר עכשיו כי הפיצוצים בשלוש הרכבות היו כמעט בו-זמנית (בתוך דקה אחת מהשניה), דבר המדווח כמעיד על תחכום מסוים של המפגעים (כלומר היו להם שעונים - פלאי הטכנולוגיה...). רק הפיצוץ באוטובוס התעכב ובוצע כחצי שעה לפחות לאחר מכן. צוותים עדיין מוציאים גופות וראיות מההריסות בקו הפיקדילי. מדובר בזירה קשה לעבודה, בחום מעיק ובתוך ענני אבק (הכולל אסבסט) המקשים על הנשימה.

../images/Emo51.gif אלן,

ושלוש רכבות, והדיווחים על שלושה אוטובוסים היו מוטעים. מתברר עכשיו כי הפיצוצים בשלוש הרכבות היו כמעט בו-זמנית (בתוך דקה אחת מהשניה), דבר המדווח כמעיד על תחכום מסוים של המפגעים (כלומר היו להם שעונים - פלאי הטכנולוגיה...). רק הפיצוץ באוטובוס התעכב ובוצע כחצי שעה לפחות לאחר מכן. צוותים עדיין מוציאים גופות וראיות מההריסות בקו הפיקדילי. מדובר בזירה קשה לעבודה, בחום מעיק ובתוך ענני אבק (הכולל אסבסט) המקשים על הנשימה.
אלן,
זה באמת לא היה כל-כך ברור, עכשיו זה נשמע יותר ברור. זה ממש נורא שלוקח להם כל כך הרבה זמן לזהות, ככל שהזמן עובר זה רק יקשה עליהם את הזיהוי, ממש נורא.

טומי*

New member
תמונות איכותיות../images/Emo45.gif

קצת תח"צ מלונדון

אז הייתי בלונדון וכל מערכי התחבורה הציבורית שם יעילים בצורה לא נורמלית!!! לגבי התחתית אין מה לדבר!!! מהיר נוח ועד כמה שזה נראה מסובך אחרי הנסיעה הראשונה ידעתי בדיוק מה הולך שם ולאן צריך ללכת בלי לחשוב פעמיים. במוניות לא נסעתי אבל באוטובוסים כן,,, תדירות מאוד גבוהה(אני יודע שזאת לונדון אז אין מה לדבר כי זאת עיר תיירותית ענקית) אבל הנוסעים מתבקשים לקנות כרטיס בתחנות עצמן ולא באוטובוס ויש מפות מסודרות בכל תחנה עם הפרטים של כל הקווים העוברים בה!! מאוד מסודר ונוח.... גם באוטובוסים עצמם יש מפות והכל פשוט יעיל שם....... אם היה 1/10 מזה בארץ אני מאמין שלתיירים היה מאוד נוח לטייל פה... צילמתי המון תמונות!!! (על כרטיסים בנפח כולל של כמעט 840 מגה) הבעיה היחידה שהמצלמה כבר מקולקלת ועושה המון בעיות וברגע שאני רוכש מצלמה חדשה זאת תתנפץ על הרצפה
בנתיים אעלה רק חלק קטן, מקווה שתהנו
תמונות איכותיות

omer87

New member
תודה רבה!!../images/Emo9.gifדווקא המצלמה הזאת עושה

תמונות איכותיות
תודה רבה!!
דווקא המצלמה הזאת עושה
לי מלא בעיות!! זוללת סוללות בקצב מטורף, מתחממת ושוכחת את ההגדרות שאני מגדיר מבחינת הצילום!! דווקא במקומות בהם רציתי לצלם הרבה היא עשתה בעיות: מוזיאון המדע והגלגל הענק!!!אבל יצאו תמונות לא רעות בכלל
(על איזו מצלמה אתם ממליצים?? הבעיה שעם התקציב שלי אני לא אקנה משהו איכותי אז נראה לי שעדיף לחסוך....)

צחקן

New member
אני חסכתי

תודה רבה!!
דווקא המצלמה הזאת עושה
לי מלא בעיות!! זוללת סוללות בקצב מטורף, מתחממת ושוכחת את ההגדרות שאני מגדיר מבחינת הצילום!! דווקא במקומות בהם רציתי לצלם הרבה היא עשתה בעיות: מוזיאון המדע והגלגל הענק!!!אבל יצאו תמונות לא רעות בכלל
(על איזו מצלמה אתם ממליצים?? הבעיה שעם התקציב שלי אני לא אקנה משהו איכותי אז נראה לי שעדיף לחסוך....)
אני חסכתי
ב"ה ובסוף נפלה עלי מצלמה מאחי הגדול... לא משהו מיוחד, אבל מספקת

טומי*

New member
אני מחזיק בדעה שמה שזול אחורי זה

תודה רבה!!
דווקא המצלמה הזאת עושה
אני מחזיק בדעה שמה שזול אחורי זה
זה יוצא יקר. בכל אופן תלוי בתקציב שלך, לי יש את הניקון D70 שווה כל אגורה

davidfainshtein

Member
מנהל
הדעה שלי בענין ידועה...

למה די ?
אם היו לי העין שלך והמצלמה שלך אולי אני הייתי בעל ה
... אבל בינתיים זה אתה
הדעה שלי בענין ידועה...
ויש לי Canon S1 IS שאני מאוד אוהב, רק מה? עכשיו יצאה ה-S2 ואני מבואס... אבל ככה זה. אי אפשר לרדוף אחרי הטכנולוגיה כל הזמן.

תודה רבה רבה על התמונות../images/Emo70.gif ../images/Emo45.gif

טומי טומי טומי . . .
כבר אמרתי שאתה המלך ?
תודה רבה רבה על התמונות

וואי, גרמת לי להתגעגע לטיול לשם, לפני שנתיים.. תודה רבה על התמונות! נשמח לקבל תמונות גם של התחנות החדשות/מחודשות.

omer87

New member
והנה אני!!!

קצת תח"צ מלונדון

אז הייתי בלונדון וכל מערכי התחבורה הציבורית שם יעילים בצורה לא נורמלית!!! לגבי התחתית אין מה לדבר!!! מהיר נוח ועד כמה שזה נראה מסובך אחרי הנסיעה הראשונה ידעתי בדיוק מה הולך שם ולאן צריך ללכת בלי לחשוב פעמיים. במוניות לא נסעתי אבל באוטובוסים כן,,, תדירות מאוד גבוהה(אני יודע שזאת לונדון אז אין מה לדבר כי זאת עיר תיירותית ענקית) אבל הנוסעים מתבקשים לקנות כרטיס בתחנות עצמן ולא באוטובוס ויש מפות מסודרות בכל תחנה עם הפרטים של כל הקווים העוברים בה!! מאוד מסודר ונוח.... גם באוטובוסים עצמם יש מפות והכל פשוט יעיל שם....... אם היה 1/10 מזה בארץ אני מאמין שלתיירים היה מאוד נוח לטייל פה... צילמתי המון תמונות!!! (על כרטיסים בנפח כולל של כמעט 840 מגה) הבעיה היחידה שהמצלמה כבר מקולקלת ועושה המון בעיות וברגע שאני רוכש מצלמה חדשה זאת תתנפץ על הרצפה
והנה אני!!!
הבעה קצת מוזרה בגלל

אוהד11

New member
../images/Emo51.gif עבור התמונות. מזכירות לי

תמונות מ-עו-לו-ת. ועדיין, למרות מה
שאלן כתב, אני סבור שהתחבורה הציבורית בלונדון טובה בהרבה ממש שיש בארץ.
עבור התמונות. מזכירות לי
נשכחות מלפני שנים בטיול בלונדון

4 1 9

New member
תודה רבה לך על התמונות היפות

עבור התמונות. מזכירות לי
נשכחות מלפני שנים בטיול בלונדון
תודה רבה לך על התמונות היפות
מלונדון. ורק אתמול שמתי לב שהאוטובוס קו 30 שהתפוצץ בראסל סקוואר יצא בדיוק מול המלון שהייתי בו בשנה שעברה , מלון אמבסדור למי שמכיר.

846

Active member
../images/Emo51.gif לונדון היא אחת הערים

קצת תח"צ מלונדון

לונדון היא אחת הערים
האהובות עלי!

846

Active member
האם ביקרת ב London Transport

קצת תח"צ מלונדון

Museum?

omer87

New member
כן!!!

Museum?
כן!!!
תמונות משם בהמשך למרות ש.... כמו במוזיאון חיל האוויר גם כאן הכל דחוס ביחד אז בתמונות זה מבולגן.... מקום מאוד נחמד אבל בעיקר לילדים!!! יש כמה אוטובוסים וטראמים ישנים שזה נחמד.... על רכבות אין משהו מיוחד אבל מאוד אהבתי את החלק של הטיוב!!

846

Active member
גם אני אוהב את הסימולטור של תא הנהג

כן!!!
תמונות משם בהמשך למרות ש.... כמו במוזיאון חיל האוויר גם כאן הכל דחוס ביחד אז בתמונות זה מבולגן.... מקום מאוד נחמד אבל בעיקר לילדים!!! יש כמה אוטובוסים וטראמים ישנים שזה נחמד.... על רכבות אין משהו מיוחד אבל מאוד אהבתי את החלק של הטיוב!!
גם אני אוהב את הסימולטור של תא הנהג

מצב
הנושא נעול.
למעלה