קרב הריאליטי החדש: המירוץ למיליון מול השרדות

digikids

New member
עדכון: המירוץ למיליון ברביעי ושבת

העדכון האחרון לגבי הימים של המירוץ למיליון: רביעי ושבת. רשת בוחרים במהלך מטומטם לדעתי ויפסידו להישרדות. חבל. אבל בכל מקרה הנה הכתבה: http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/842/174.html

איזה מפגרים!!

איזה מהלך מטומטם! דווקא ברביעי ושבת בימי הישרדות זה ההמשך: יש 2 אופציות. 1. רשת מתקפלת וחוזרת לימי חמישי ומשאירה את שבת (אז הרייטינג של הישרדות נמוך יותר) ומנצחת את הישרדות בקרב על הרייטינג 2. רשת נשארת בימי השידור של הישרדות,הרייטינג ממשיך לרדת ולא תהיה עונה שניה!

רבקה1958

New member
מרוץ למליון מול השרדות

הרבה אנשים לא מצליחים להתחבר לעונה השנייה של השרדות,כמוני למשל, בעוד שהעונה הראשונה היתה מרתקת (חשבתי שזה רק בעיה שלי אבל שמעתי שיש עוד כמוני). אם המרוץ למליון יהייה מול השרדות מבחנתי אני מסתכלת רק במרוץ למליון.

digikids

New member
אפשר גם וגם.

ב-HOT VOD ב-YES MAX וכן באתר נענע10 לראות הישרדות, ואולי גם רשת יעלו את המירוץ למיליון לאתר שלהם.

carmit4

New member
אני אראה המירוץ

חשבתי שההפקה של השרדות תתעלה על עצמה אבל העונה השניה יותר גרועה מהראשונה... יותר נמתח ויותר משעמם.... איכזבו...

0

08558285אלדר

Guest
העונה ה2 ממש משעממת! רק המירוץ! הראה

מוזר...

ראיתי פרסומות אתמול של המירוץ למליון והם עדין לא שינו את זה. כלומר-היה כתוב שהימים הם חמישי ושבת (
)

ShukyD

New member
אצלי הם לא יפסידו להשרדות

בכל זאת - אצלי אפילו אלון גל לא מפסיד להישרדות

ShukyD

New member
יש שמועות

שכבר הגשתי מועמדות אבל לא נראה לי שממש מעוניינים בי

digikids

New member
יש שמועות

שהייתי מת לעשות את זה אבל אני עוד לא בן 15 (עוד חודשיים!) וגם אם הייתי בן 15, צריך להיות בן 16 ככה שזה לא עוזר לי הרבה

Sugarfall

New member
רביעי ושבת??

באמריקאי היו לכל עונה כ-12 פרקים[ ?-פחות או יותר]. בישראלי 2 פרקים בשבוע?? ז"א יעשו כמו הישרדות, רביעי פרק רגיל [מריחות בלי סוף] ורק ביום שבת תיהיה הדחה ?

רבקה1958

New member
זה נראה קצת יותר מידי

פרק אחד בשבוע, כמו בארה"ב, נראה מספיק. הם עלולים להסתכן במריחה מיותרת של הקטעים עד כדי איבוד ענין. כמו בהשרדות עכשיו. אני מבינה שהם רוצים להרוויח מהפקה היקרה כמה שיותר, אבל שילמדו מארה"ב שם יש להם ניסיון רב בנושא. אם שם היו חושבים שירוויחו יותר אם יקרינו יותר מפעם אחת בשבוע, הם היו עושים זאת.

חוטהשני

New member
יש לי תחושה שבאמת ימרחו את העונה כמו הישרדות ../images/Emo10.gif בהישרדות הרגילה הם משדרים פרק בשבוע ולא מורחים את הסדרה... ואגב, גם פה ההפקה יכולה להתערב ../images/Emo10.gif אבל למזלנו לא יותר מידי...

למעלה