קרולינה בעיתון

ענבלונט

New member
קרולינה בעיתון

לפני כמה חודשים בשיעור אנגלית מי שסיים את המבחן היה יכול לקרוא עיתונים באנגלית וחברה שלי הביאה לי עיתון עם כתבה על קרולינה. המורה הסכימה לי לקחת אותו הביתה. עכשיו אני מתרגמת. העיתון נקרא j post kids עושה מוזיקה MC קרולינה כוכבת ישראלית שרה באנגלית יש אנשיםן שאומרים שזמרים ישראלים צריכים לשיר רק בעברית, אבל MC קרולינה אברץ לא מסכימה. "אני מאמינה שבישראל, אנשים לא צרים לפחד לשיר באנגלית. אנחנו יכולים לעשות את זה. בואו נפתח את הדלת," היא אומרת. בשירה Bring it out, בדיסק Live Regga Pumpkin, MC קרולינה שרה, I can do whatever I feel like to bring it out the best in me". היא אומרת שהיא תמיד האמינה שיום אחד היא תהיה כוכבת. הידעת? MC קרולינה נולדה באילת אבל עכשיו היא חיה בתל אביב. היא בת 34. בהתחלה היא רצתה להיות קומיקאית. לפני שהיא הפכה לכוכבת, MC קרולינה עבדה בעבודות שונות. היא עבדה כמורה. עבדה כמלצרית. היא נקתה משרדים של רופאי שיניים. היא מכרה לחם. MC קרולינה שרה בפרסומת של "תפוזינה" ו "מקופלת". MC קרולינה אומרת שהיא למדה מוסיקה על ידי לשיר שירים של אנשים אחרים. היא השתמשה בשירים של ג'ניס ג'ופלין, ארת'ה פרנקלין, בוב מארלי ונינה סיימון. וזהו. תהנו!

למעלה