קרושנקס

בעיקרון...

אומרים שאו שזו לילי או ארבלה פיג...אבל זה כמו שאומרים שיש אנשים שלוקחים פולימיצי ושטויות צפוי...לא נראה לי שהיא תמחזר את עצמה עד כדי כך...נחיה ונראה... -ליאת- Slave to my cat!

דוד דב

New member
נראה לי אני היחידי ששמתי לב לזה ...

אבל נכון לשרמטפית של הארי ... זאת עם החתולים .. גם קוראים משהו פיג .. זאת כנראה אותה אחת ובגלל זה דמבלדור אמר שהוא בטוח אצל הדודים שלו כי היא שומרת עליו

Prongs

New member
אוי אתם כל כך מאחור בחומר....

אתה בכלל לא היחיד ששם לב לזה ואם אתה לא יודע אז היא תהיה המורה להתגוננות מפני כוחות האופל בשנה 5! והאיש השני שקראו לו, פלצ`ר, לא מזכיר לך כלום? בא אני אזכיר לך. זה אותו אחד שניסה לקלל את אתור בספר השני ביום שהוא מצא את המפתחות... ואותו איש גם תבע את ה M.O.M (משרד הקסמים) אחרי אליפות העולם בקוו` שנהרס לו אוהל גדול עם 12 חדרים אבל בעצם הוא ישן מתחת ל4 מקלות וגלימה... Professor Prongs J. Potter

מנדנגוס פלטשר...

הוא לא זה שכישף את ארתור מאחורי גבו בספר 2? בכל מקרה, לא ידעתי שיש שמועה שפיג תהיה המורה להתגוננות מפני כוחות האופל בספר 5! חשבתי שזה סתם משהו מפגר שאני וחברה שלי תקענו בפאנפיק... וג`קר אמרה כבר בצ`אט שפיג וארבלה הן אותה אחת :) -ליאת- What would Scooby Doo?

דוד דב

New member
א-הא !

אולי אתם כבר יודעים את זה .. אבל אתם ידעתם את זה כי מישהו אמר לכם .. אני הגעתי לזה לבד

Prongs

New member
א-הא! לא...

אני גם הגעתי לזה לבד כמו הרבה אנשים אחרים שאני מכיר. תוריד פרופיל בנאדם אתה לא משהו מיוחד. ואיך אני יודע שפיג תלמד? (אני שזה לא אתה שאלת...) ג`קר אמרה שיהיה לה תפקיד חשוב ושתהיה מורה להתגוננות מכ``א (בנקבה...) והיא נתנה עוד מלה רמזים.... זה 99 אחוז. Professor Prongs J. Potter

רחלי!

New member
לדעתי

אולי הוא עוד דמות חשובה שתתחיל רק בעתיד להיות חשובה לנו אז ג`ק מזכירה עליה טיפה. ככה היא עשתה גם עם סיריוס בלק-היא כתבה בספר 1 שהאגריד לקחח את האופנוע של סיריוס, כאילו זה כלום... ולדעתי גם דדאלוס דיגל מקרה כזה

דוד דב

New member
כן ..

מזמן כבר התברר שזהו הסגנון כתיבה שלה .. קצת רושמים על משהו בספר ואז בספר אחר מרחיבים על זה הרבה יותר

רחלי!

New member
ברצינות?

היא אמרה שפיג וארבלה הן אותה אחת? אז זה מאשר סופית את ההערכה שאמרו כאן דיי מזמן, שגברת פיג היא מכשפה! הציעו כאן גם שהחתולים שלה הם אנימאגים שתפקידם לשמור על הארי... אבל עדיין יש חידה אחת, איך נשברה לה הרגל- אם היא מכשפה היא הייתה מתקנת אותה בצ`יק! טוב, בטח זה איזה קסם אפל או משהו והיא מעמידה פנים שנשברה לה הרגל, הרי התרוץ שלה, שהיא מעדה על אחד החתולים שלה, הוא דבר שלא קל להוכיח כשקר, אז... חוץ מזה, זה לא כזה קשה שיפגע בה קסם אפל, עם היא קוסמת כזו חזקה והכל... אבל מה יש לה נגד הארי, ולמה בפעם האחרונה שהוא היה אצלה היא פתאום התייחבה אליו יותר יפה?

דוד דב

New member
היא בחיים לא התייחסה אליו רע

היא פשוט נורא שעממה אותו ... גם את היית משתעממת אם היית צריכה להסתכל על תמונות של חתולים כל היום ..חוץ מזה שאסור לה לחשוף את עצמה יותר מדי .. והיא כנראה גם הסיבה למה דמבלדור כל כך בטוח שהארי בטוח אצל דודיו

רחלי!

New member
:-()

וואו, איך אני לא חשבתי על זה? הוא כל כך חכם, והוא תקשר עם סיריוס בלק כ``כ בקלות, הוא ממש אנימאגי!

Vilia©

New member
אולי....באמת

זה יתכן וזה תאוריה מעניינת...כי אחרי הכל יתגלה משהו חשוב על אמא של הארי... אבל שאלה...מי זאת פיג הזאת? טלי פינץ`-פלצ`לי

פגעסוס

Well-known member
קמתי

אני מעריך את ג`יי קיי רולינג יותר מדי בשביל לחשוב שהיא תעשה משהו צפוי כל כך. לדעתי קרוקשנקס יכול להיות חיית פלא, או משהו מדהים אחר אבל בהחלט לא אנימאגוס. אם בכל זאת יתברר שהוא אנימאגוס אני מאוד אתאכזב...

LuNaTiC

New member
אוקיי, אז..

גם אני חשבתי על זה רבות אחרי ובזמן שקראתי את הספר.. ואני חושבת שזה דווקא יהיה מחוכם לעשות את זה, אבל אני בעצם.. לא בטוחה.. בקשר לזה שזה.. מאכזב, אז כאילו.. אני לא חושבת שאם לא היינו חושבים שהוא אנימאגוס היינו מתאכזבים מזה אם היינו קוראים את זה.. מבינים? אבל עכשיו כשחושבים שהוא יכול להיות אנימאגוס, זה יהיה פחות מפתיע ויותר מאכזב אם זה באמת נכון... ענבל

למעלה