קריאה למורי ישראל להפסיק את האנרכיה של רן ארז

קריאה למורי ישראל להפסיק את האנרכיה של רן ארז

בשם הורים רבים מאוד אני קורא לכם מורים נכבדים לפעול להפסקת האנרכיה והכאוס שמטיל על כל המערכת "מנהיגכם" רן ארז האיש חי כניראה בעולם הזוי משלו או אולי מושפע "מעצות" גרועות ביותר של יועצי התקשורת שלו, אבל חשוב לי שתבינו את התחושות הקשות של הורים רבים לתיכוניסטים שפשוט מאסו במאבקכם בגלל, ואני מדגיש בגלל רן ארז
מה שהכי מתסכל מעבר לנזק העצום שלדעתנו מותיר רן ארז על תדמית המורה ובכלל על המאבק הוא ,שבתחילת הדרך אני ואני מניח שרבים מההורים היינו איתכם המורים והמורות עם המון אהבה ואהדה! ככל שהמאבק חסר התכלית נימשך, והזמן עובר,הרושם כי מדובר במאבק מגלומני של איש אחד שלצערכם הוא נציגכם רן ארז! אני שארגנתי הורים לצאת למאבק איתכם, להפגין להשתתף בהפגנה הגדולה ועשיתי "לובינג" למאבקכם מרגיש מרומה ומבוזה לפי התנהגותו של רן ארז. ניכר שהדבר האחרון שמעניין אותו באמת זה עתיד ילדינו והחינוך ויותר עתידו ותדמיתו האישית! אני קורא לכם מורים נכבדים ומורות נכבדות להפסיק עם "שתיקת הכבשים"! הגיע הזמן שתקומו ותגידו לרן ארז -די נימאסת וניכשלת! פנה את מקומך למישהו הגיוני ומתאים יותר לייצג אותנו! אני אישית מבטיח לכם במקרה כזה, את אהדתי ואת פעולתי לגיוס הורים רבים למען מאבקכם לא רק לטווח קצר אלא ללכת איתכם למאבקכם לטווח ארוך. בשביתה המיותרת הנמשכת והמטופשת הזו ,בכל יום שרן ארז ממשיך אותה, הוא גורם ליותר ויותר הורים ולכלל הציבור לסלוד מהמורים ומאבקם וגורם לכם נזק בלתי הפיך וחבל. אין ספק שבקרוב יוצאו לכם צווי מניעה ואז הנזק יהיה עצום,והכל? בגלל האיש המגלומן הזה! באהדה רבה לכם מורי ומורות ישראל- ובסלידה רבה ממנהיגכם הנוכחי רן ארז.

למעלה