קריאה מומלצת

susank

New member
קריאה מומלצת

שלום סגולה - תתחדשי על הפורום החדש - זה נשמע מעניין. האם את יכולה להפנות אותי בבקשה לחומר הקדמה שיכניס אותי לעניינים בהדרגה -לא משהו כבד מידי - תודה!

לימודים למתחילים

שלום שלום ושבוע טוב! אם את רוצה להתחיל לקרוא אז אני ממליצה לך להיכנס לאתר ויש שם שער למתחיל. כל מה ששם זה למתחילים. אני אישית ממליצה לקפוץ לשיעור, כי בשיעור את רואה את מי שמלמד, ואת הסביבה והאנשים שלומדים ואת יכולה לשאול שאלות, וזה יותר חי כזה מאשר מאמר. תנסי להיכנס לאתר, אם זה יעניין אותך עד כדי שיעור אז תדברי איתי שוב ונלך יחד, מה את אומרת? :) אני אלך לענות לשאלה הבאה שלך... הסגולה

אתה באמת אפס - תסתלק מכאן

טוב שאתה שם כל כך הרבה אפסים אחרי השם שלך - כי זה מציין בדיוק את הערך שלך. אם הנושא של הפורום הזה לא מוצא חן בעיניך - אז תעוף לפורום שלך ותעזוב אותנו בשקט - אף אחד לא רוצה לראות את הלינק הדיבילי שלך כאן מיליון פעמים אחרי כל הודעה. אנחנו נפנה למנהלים של תפוז ונדאג שישתיקו אותך ויסגרו את הפורום שלך גם כיזה התנהגות שלא מתאימה לאתיקה של תפוז. בכל הזמן שאני גולש כאן עוד לא נתקלתי בתופעה כל כך ילדותי.

סליחה - לא אחרי השם - במקום השם

תמשיך להתחבאות מאחורי האפסים - זה פשוט בגלל שאין לך משהו באמת לתרום.

אתה מוזמן להעלות את טענותיך.

לא הבהרת את מהות טענותיך, ואינני חושב שהודעתך הילדותית קשורה לנושא הפורום. אשמח לשמוע ביקורת בונה, אם יש לך.

ילדים!

היי! לא לריב..
הכל בסדר, כל אחד יכול להגיב ולכתוב כרצונו, כל עוד זה קשור לקבלה באיזושהי צורה. שיהיה לכולכם יום מקסים! הסגולה

למעלה