*******קריטריונים למחיקת הודעות*******

אין בעיה

האם קראת על האירוחים שלו שהיו בפורום שלנו ?? שם ישנה אינפורמצייה לגביו הוא לא ממקום של משווק אלא של יועץ שלומי טל הנו חבר בעמותת בטר"ם ויועץ בנושאי בטיחות ילדים ברכב. כמו כן, שלומי כתב את התקן הישראלי 1107 למושבי בטיחות ילדים מטעם מכון התקנים הישראלי. תקן זה הוכר כתקן מחייב ע"י שר התמ"ת. שלומי טל משתתף קבוע בכנסים בינלאומיים בנושא בטיחות ילדים ומייעץ באופן שוטף למדינות שונות בנושא התקינה. וכיום מייעץ גם לנו בשילב תודה דפנה

תשובה

סיגמא זהו מותג בלעדי לשילב לא ידוע לי על קשר שיווקי לחברה המדוברת ולא יודעת למי עוד הוא מייעץ - תוכלי לפנות אליו ישירות תודה דפנה

הזוי בטח שלא..........

.........אענה לך בכל זאת.........לשיח שהוא לא נאה ולא מכובד לא לך ובטח לא לי.............. הדברים שאת מעלה בחלקם הם היסטוריה וכבר לא רלוונטים ראשית אכן יש קשר בין טימטקס/נניה לסיגמא - לא רק קודמי מעלה זאת גם אני - לא טענתי אחרת ותוכלי לדפדף גם מעל דפי הפורום האחרונים המותג סיגמא שהוא בלעדי לשילב מיוצר על ידי טימטקס שבין היתר מייצרת ליין למותג פרארי , Mothercare, ועוד שלומי טל הוא פנסיונר ולא עובד בטימטקס כל המומחים הקיימים באים מהתעשייה! אף אחד לא נהייה מומחה בלי שום רקע מהתעשייה וטוב שכך! ואכן יש להעיר לארגון "בטרם" למחוק את התואר שהם העניקו לו ( אין לי מושג מי עובר ומעדכן ומתי האתר מתחדש) כי זה אכן לא רלוונטי........... ולגבי טענתך האחרונה התובע שקרן והסיפור כולו התברר בבית משפט מה ביקשת?....קיבלת אין פה שום מידע מתחת לבלטות... רק צריך גם קצת 'דרך ארץ' תודה דפנה

קישורים/הבהרות/בירורים

ענבר שלום, כנראה קל לחבר שני משפטים מאשר לשייך אותם בנפרד למען ה'מטרה'............... 1. סיגמא זהו מותג בלעדי לשילב - לשאלתך לגבי סיגמא עניתי 2. שימי לב משפט שני עם רווח באמצע לשאלה אחרת לגמרי - "לא ידוע לי על קשר שיווקי לחברה המדוברת - טימטקס" - לשאלתך האם שלומי טל משווק את המושבים הנ"ל ו'עובד' של טימטקס...........לא הוא לא....... אני מקווה שהענין בהיר וברור

אני מבקשת ממך

להפסיק לכל פורום יש כללי כתיבה, חלק על פי החלטת המנהל לטובת הפורום, וחלק על פי הוראות תפוז - על מנת להמנע מתביעות משפטיות. מי שבוחר לגלוש בפורום צריך לכבד את הכללים. אם מישהו חושב שהכללים לא הוגנים - הוא מוזמן לפנות לפורום משוב. הפריעה לי הכתיבה הנחרצת - שיש רק אמת אחת - האמת של אמבר אני לא ממהרת למחוק הודעות - גם לא הודעות שכותבות דברים שפוגעים בי. אני מעדיפה להבהיר איפה הטעות על מנת שלא תחזור - ולא לנקוט בשיטה של צנזורה. ,לכולם יש מקום כאן בפורום, כל עוד אין השתלחויות! , מדובר בדעות וזה מה שצריך להיות הבסיס לדיון מקווה שלמרות הכל תקבלי ותביני את המצב

../images/Emo124.gif../images/Emo131.gif../images/Emo22.gif שאלות בנושא בטיחות ילדים ברכב

שלומי טל המוביל את תחום בטיחות הילדים ברכב מנועי מעל 25 שנה שיתארח גם כאן בפורום שלנו בעבר יענה לשאלותיכם בנושא בטיחות ברכב בחנויות שילב! מצ"ב טבלת סיורי שלומי טל 16:00-19:00 – הסברים ללקוחות לשירותכם

תשובות

"כמו שכתבתי כאן במפורש, הטענה שלי אינה נגדך, אלא נגד נציגת הפורום שלטעמי נמנעה מלהציג את הקשר שלך ושל טימטקס לסיגמא ולשילב. ההודעות שלה מדברות בעד עצמן ואין טעם עוד לדוש בכך" 1. סוף סוף הבנתי שזה נגדי..... 2. אני מזמינה אותך לקחת חלק בפורום זה 3. הסברתי את עצמי - אין לי אינטרס סמוי כלשהו בנושא השיווקי - מטרת הצגת שלומי טל בכנסים שהוא משתתף בהם בשילב הוא להבהיר באופן כנה את חשיבות נושא מושבי הבטיחות לילדים "הייתי שמחה מאוד אם פורום זה היה רשום כפורום יעוץ מטעם שילב, ולא פורום בטיחות, לטעמי האישי, זוהי במה לשיווק (סמוי)." 1. הנהלת תפוז בחרה לקרוא לפורום הנ"ל 'בטיחות ילדים' 2. בחתימה שלי תוכלי לראות 'מנהל איכות ותקינה ויועצת לרשת שילב' ובנוסף אינני מסתירה את היותי עובדת שילב בשאלות המופנות אליי תודה דפנה

*******קריטריונים למחיקת הודעות*******

*****כאן נמחקה הודעה***** ומה צריך להימחק ויימחק להבא, ולמה יש מקום וחלק גם כאשר בוחרים שלא להסכים אחד עם השני. אני מבינה שאת מגיבה רגשית במיוחד כשמדובר בקבלת תשובה שלילית ,לכולם יש מקום כאן בפורום, כל עוד אין השתלחויות , מדובר בדעות וזה מה שצריך להיות הבסיס לדיון אין לי בעיה שתכתבי כל מכתב שעולה על דעתך, ותשלחי אותו לכל מי שנראה לך. יחד עם זאת, אני לא מסכימה שתאמרי מחול שדים על אנשים שחושבים אחרת ממך בדקתי את הנושא אישית ועניתי לך אך תשובתי לא הייתה לטעמך וזאת לא רצית לשמוע הפורום הזה הינו התייעצות בנוגע לבטיחות ילדינו ואיכות בלבד כל ההתבטאויות על מנהלת הפורום גם היא לא במקום משום שהן פוגעניות וחסרות כבוד ולכך גם אין מקום פה בפורום. אני מבקשת להפסיק עם ההתכתשות הזו בפורום, זה לא מקדם אותנו לשום מקום, להיפך. כך שיהיה ברור שמעתה כל הודעה שתהיה בה פנייה בלשון פוגעת , היא תימחק ללא אזהרה נוספת

למעלה