קריירה, זוגיות, הגשמה עצמית

קריירה, זוגיות, הגשמה עצמית

שלום לכולם שמי עדית להב, ואני סטודנטית לתואר שני במנהל עסקים, באוניברסיטת בן גוריון. כאמא (לתאומים בני שנתיים) אני מרבה לעסוק, להתחבט, להתרגז ולהתעניין בכל הנוגע לקונפליקט הנודע של משפחה- קריירה- אמהות- הגשמה עצמית. הקונפליקט הזה יעמוד בבסיס עבודת המחקר שאני כותבת בימים אלו. המחקר מתמקד בקשר שבין קריירה, הגשמה עצמית וזוגיות- בתקופה שלאחר הלידה הראשונה (פרספקטיבה שמן הסתם, מאוד קרובה ללבי). אני יודעת שעכשיו זו תקופה של סוף סמסטר, וכל הפורומים מוצפים בסקרים ושאלונים.... בכל זאת אני מאוד מאוד אשמח אם תצליחו לפנות לי מספר דקות מזמנכם / זמנכן ולענות על מספר שאלות. שימו לב שהקובץ הראשון מיועד לנשים והקובץ השני מיועד לגברים. את התשובות אפשר להעלות כתגובה בפורום או לשלוח לי במסר / מייל , ל: [email protected] אני מבטיחה לעדכן באופן אישי את כל מי שייקח כאן חלק, בנוגע לתוצאות המחקר המון תודה, הגשמה עצמית ואהבה לכולנו (-: עדית

לשמור את הקובץ ואז לשלוח

הי, מגיעים אליי קבצים ריקים.... אל תשכחו לשמור לפני ששולחים, טוב? תודה!!!! עדית

hayapollak

New member
שלום לך -השאלון שלך מדבר

על תעסוקה וזוגיות..לאחר לידת הילד הראשון אין לי בעייה עם העבודה שלך ואני מאחלת לך הצלחה, יחד עם זאת אני תמהה על כך שעבודות מסוג זה לא ישקפו נכונה את המציאות העכשווית העדכנית אם לא יקדישו פרק ל- קריירה-עבודה-אמהות במשפחה חד-הורית. מה את אומרת??

מסכימה איתך ../images/Emo45.gif

אני לא יכולה למלא את השאלון - בתי הבכורה/היחידה בת שבע וחצי.

את יותר מצודקת!!!

מעבר לשיקוף של המציאות העכשווית, אני חושבת שזהו נושא מרתק ומדהים. הוא גם נושא רחב מאוד, שקשור לספרות מחקרית שונה לגמרי מזו שאני התמקדתי בה (שאלת המחקר שלי היא השפעת ההחלטה בדבר המשך הקריירה של האישה על התמודדות עם המשבר הזוגי לאחר לידה ראשונה). משום כך, נראה לי כי ראוי להקצות לנושא הזה מחקר משל עצמו, ובהחלט לא די בפרק אחד בלבד. אני בהחלט אציין את הנושא הזה בסיכום של העבודה, בתוך ההתייחסות למחקרים עתידיים- ועל כך אני מודה לך מכל הלב. עדית

למעלה