קריירה

האמיתית

New member
קריירה

יפתח שלום אני אקדמאית ובוגרת לימודי "פלנינג" ב"בצפר" של איגוד הפרסום ויש לי ידע רב בכל מה שקשור לתחומי השיווק, המיתוג והתקשורת השיווקית. אני מעוניינת להתמקצע בתחום המיתוג אם זה כעוזרת מ. מותג/שיווק או בחברה לייעוץ אסטרגי/שיווקי. הבעיה היא חוסר הניסיון המקצועי שלי מאז תום הלימודים מה שמותיר לרוב את קו"ח שאני שולחת ללא מענה. האם יש לדעתך רך נוספת או משרה שבה אוכל להתחיל את הקריירה שלי בתחום. תודה מראש על כל התייחסות

אני הייתי במצבך לפני 16 שנה

הלכתי לכל משרדי הפרסום (אז עוד לא דיברו על מיתוג) ורציתי לעבוד איתם הם אמרו לי שאין לי נסיון אמרתי להם אם אעבוד אצלכם אוכל לרכוש נסיון זה לא עזר לי וחיפשתי אסטרטגיה אחרת החלטתי לא לחפש עבודה כי אם להציע את עצמי בהתנדבות לאחר כמה התנדבויות קטנות (במקביל לרחיצת רצפות ועבודות מזדמנות אחרות) הצטרפתי בהתנדבות לצוות שהריץ 2 מועמדים פוליטיים (חצי שנה עבדתי עמם) שניהם זכו (ראשי ערים) ולי כבר היה קצת נסיון המסקנה שלי אין חלום שאי אפשר להגשים צריך רצון התמדה כישרון וגם קצת חוצפה לא מזיקה אני מחפש עכשיו מנהל/ת נוסף/ת לפורום הזה למה לא פנית אלי? אולי את לא מתאימה אבל לנסות תמיד אפשר החיים מלאים הזדמנויות רבות והחוכמה היא לראות אותן וגם לנצל אותן להתקדמות האישית שלך לסיכום אם את כל כך רוצה מיתוג ואף אחד לא מוכן לקבל אותך כי אין לך נסיון תמצאי עבודה בתחום אחר באופן זמני ותמצאי כל דרך כדי לצבור נסיון במיתוג לאחר תקופה כבר יהיה לך נסיון ואם את טובה ומוכשרת... ותדעי לדחוף את עצמך קדימה אף אחד לא יוכל למנוע ממך את הצלחת החלום הזה!

למעלה