קשוח31--המפגש--המשימה!!!

רקדן

New member
יפעת=רקדן

אוףףףףףףףףףףף ....... שוב פעם שכחתי להחליף שמות....

חחחחחחחחח!

תודה רק-דן....ועקב קרבתך לקשוח...אני מבינה שהוא גם יאשר זאת... אגב,שיכחה-זיקנה לא נורא...נסלח ולא נשכח...(צעירה לנצח!) חחחחחחחחחחחחח

רקדן

New member
אלת .......

תאמת עוד לא דיברתי איתו . אבל נראה לי שהוא יסתפק בזה זה פשוט מדליק ויפה . אהבתי ...... רק-דן שהוא רקדן.....

חשבתי שאתה הצמוד שלו!!!

אוףףףף! הוא לא מסתפק בזה... רק-דן,תעשה משהו.... פליזזזזזזזזזזזזזז(זה נקרא:``הצילו``)

עינת.. :-)

New member
הוי אלתוש........ (לכולם, תקראו H-)

אמרתי לך, אמרתי לך לא לשתות כל כך הרבה... (``מלצרית נחמדה`` אהבתי :) ) מזל ששיווה המתוקה עזרה לך (כרגיל..) ובכלל, איך מתגעגעת לעבודה על הספינה ההיא.. תמיד יש אוכל טוב... (איפה עוד תמצאו שף עירום..) יין ושמפניה בשפע... (ועוד רום-סרוויס מארז*) ומוסיקה, אח המוסיקה כל כך טובה.. (טוב, סקסו מנגן.. אז איך אפשר שלא להנות..) מתי ההפלגה הבאה? :) ע י נ ת . .

מה מתי ההפלגה הבאה???

זהו,חמודונת,אין יותר הפלגות....(אני מקווה שאין יותר זיווג במשימות עם קשוח....הוא הוציא לי את המיץ עם המשימה הזאת....כבר כתבתי משימה על מפגש בטיסה...השקעתי,התאמצתי...ו`סאמאקקק,לא עבר!!!...תפוז לא אהב `ת העובדה שהטיסה הייתה על חשבונו...רק שהוא שוכח שהוא מטיס אותנו כל פעם מהצ`אט...טוב,יש דברים שנעים לשכוח...`סאממו...חחחחחחחח....חייבת לקלל...המשימה לגביי הטיסה הייתה לא פחות טובה מזו...וגם ארוכההההההההההה... וחוץ מזה את המלצרית...ואומנם מלצרית נחמדה...אבל עדיין לא נהנית מההטבות שמגיעות רק לאורחים...(נו,אז מה אם זה הסיפור שלי ואני יכולה לעשות בו הכל....עדיין...מלצרית זו מלצרית!!! חחחחחחח

לבונה

New member
אלההההההההההההההההההה

אני צועקקקקקקקקקקקקתתתתתתתתתתתתתתתתתתת???????? אאאאאאאאאאאאאאאנננננננננננננננייייייייייייי??? תראי...מה שראית שם..זה היה חלק מההופעה! התאבקות נשים בבוץ.... :cool:

שיווווווווווו

התאבקות בבוץ???? חשבתי שאני חיברתי את הסיפור... נו,טוב כל אחד והצד שלו...והדרך שלו לקרא את הסיפור... ודיי!!!! דיייייייייייייייייייייייייי לצעוקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק!!!! (וואיי,זה משחרר)

קשוח31

New member
ואווווווווווו לא ראיתי לא הייתי ...

אכלו לי, שתו לי, ערפל בקיטבק ... ראבק (C אלת) אלת, שיחקת אותה בגדול, קראתי ונהנתי מכל מילה. במיוחד אהבתי את הקטע שכולנו על אוניה אחת והאוניה לא טובעת ... :) יפה, אז זהו, נשאר רק ה``אמת`` (חשבת ששכחתי, אה) - יגיע יגיע

מה???

אתה כאן??? אוףףףףף איתך!!! מה אמת???...בטח חשבתי ששכחת לי!!! ראבקקקקקקקק!(C אלת-יפה!!!) ליהי,מה חיברת אותי עם הנודניק הזה??? יש לו דרישות גבוהות....!!! אוף!!! וואיי,ואני כבר התחלתי לחשוב שהוא רכרוכי... שולף ת`קשיחות פתאום....אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף!

חכי חכי....

חמודה את עוד לא יודעת מה אני מתכננת לך ליום שישי הזה.... איזה שידוך מהסרטים....

ואני שואלת.....

מה???? מה עשיתי לך???? בסך הכל החלפתי אותך בזמרת....(יותר טובה בסייברים...מה לעשות??!) ואת עם לי28(סליחה...קאט בלו...לפחות היא מגוונת)...אז הייתי צריכה מישהי כצמודה אישית... והחלפתי...

TAL-טל

New member
אלתתתתתתתתת

בואנ`ה את כשרונית!!! סאחה וטפיחה על השכם (הראשונה שהצליחה לגרום לקרוא פה כזה אורך של דף) פייר? עשית את זה יפה מה שכן הייתי מפילה מישהו למים אם לדמות שלי היתה קצת יותר עצמאות אבל לא מגלה... B-) אגב, השתזפתי?

למעלה