קשירת צוואר

libati

New member
קשירת צוואר

שלום רב! רציתי בבקשה לשאול, אני עברתי שתי הפלות בשבוע 8 עם גרידה, הסטרוסקופיה ניתוחית להסרת המחיצה שכנראה הייתה סיבה להפלות, הפסקת הריון עקב מום בעובר בשבוע 17 בלידה מוקדמת וגרידה אחריה. אחרי הפעולה שבמהלכה פגעו כנראה ברירית ברחם נוצרו הדבקויות שהצריכו 3 הסטרוסקופיות ניתוחיות להפרידן. אחרי שנה של טיפולים, כאשר הרירית רק 5 מ"מ הצלחתי להכנס שוב להריון, כרגע אני בשבוע 11.4 עם עובר אחד. ההתלבטות שלי היא האם לתפור את צוואר הרחם, כי לכל רופא יש דעה שונה. רופא אחד הציע לי כן לתפור כיוון שהיו הרבה מאוד הרחבות של צוואר וזה בהחלט יכול להחליש את הצוואר, ידוע לי שבלי הסטוריה חד משמעית של לידה מוקדמת עם ירירדה מים אין הוראה חד משמעית לתפור. רופא אחר הציע לעקוב בUS ואני צריכה להחליט ואני ממש משתגעת. ההריון הזה יקר מדי לקחת סיכונים אם הכל יהיה תקין ואין לי הרבה זמן להתלבטויות כי אם תופרים צריך לתפור עוד שבועיים בערך, נכון? עד כמה הסיכונים משמעותיים בתפר? אשמח מאוד לשמוע מה דעתך ומה גישתכם לגבי נשים עם הסטוריה מיילדותית דומה? אודה לך מאוד על התשובה, ואשמח גם לקבל מספר טלפון של מחלקה להריון בסיכון באיכילוב ומי מנהל את היחידה. סליחה על האורך זה פשוט בהול. רב תודות ושבוע נעים!!!!!

shir101

New member
המלצה

ממליצה לך בחום על ד"ר דוד ורדימון מפתח תקוה: 9314669, הוא גם עובד במכון להפלות חוזרות בבלינסון והוא ממש נחמד. בהצלחה ומזל טוב !

למעלה