קשירת רונים - הכנת קמע

קשירת רונים - הכנת קמע

קשירת רונים, היא הדרך להכין קמע מרונים. אגדה עתיקה מאוד מספרת: פעם היתה אישה חולה מאוד. [הערה קצרה: צריך להבין, שעד למאה השבע עשרה, לאורך כל הספירה, רונים היתה דרך מאוד נפוצה לחזות עתידות, לרפא אנרגטית, וכו'] לא היה לה כסף לשכור את שירותיו של רון מאסטר רציני. אז היא ביקשה את עזרתו של תלמיד מתמחה ברונים. הוא הכין לה קמע לריפוי, ותלה אותו מעל למיטה שלה. מאותו היום, מצבה הלך והחמיר, הלך והתדרדר. עד שלבסוף היא התייאשה וקראה לרון מאסטר מלומד ורציני. הוא תיקן את הקמע שהיה מעל המיטה שלה, והיא הבריאה. אגדה מעניינת, יכול להיות שהיא נולדה כדי לחזק את הסטטוס של הרון מאסטרים. אז, לעניינינו: איך מכינים קמע מרונים? קודם כל - מנסחים בצורה ברורה את מטרת הקנע. אחר כך, מתייחדים עם כל רון, בודקים מה המשמעות שלו, ובוחרים את כל הרונים שיתאימו לנו לקמע. מתחילים לצייר את הרונים שבחרנו. אפשר לצייר אותם אחד ליד השני, אחד מתחת לשני, או אחד בתוך השני - למצוא דרך לשלב קווים. בסוף, לוקחים 10 דקות, ומברכים את הקמע שיצא לנו. מסתכלים עליו היטב היטב, ואומרים - ממש רצוי בקול רם - משהו מהסגנון הזה: "תודה, על שאני מקבל/ת את מה שאני מבקש/ת. אני יודע/ת שמעכשיו אני אצליח בדרכי." וכו. חשוב להצהיר, כמה שיותר פעמים, על מטרת הקמע - בצורה ברורה ועם כמה שפחות מילים! וחשוב להודות על כך שמעכשיו יצליח לך, ולא לבקש שיצליח - יש הבדל עצום בין השניים..

למעלה