קשר זוגי

היי רחליקה אהובה!!
מה שלומך?
סוף סוף הצלחתי לסדר את המשתמש שלי❣

בחודשים האחרונים יש ממש תהפוכות בחיי, החל מקשרים של שנים שנותקו, עבודה חדשה וכו'

ברצוני לשאול שאלה על הקשר הזוגי שלי.
"האם נכון עבורי בחודש הקרוב לסיים את הקשר הזוגי עם x"? אני יודעת שתשובה כביכול בגוף השאלה אך עדיין אם לא הייתה לי את ההתלבטות לא הייתה שואלת.
אני תוהה על נכונות צעד שכזה, לאיזו דרך עם איזו אנרגיה אני יכולה להסחף ואם זה בכלל נכון.

אז בפריסת sos רגילה, סלחי לסוג הפריסה שבחרתי משום שאינה מועדפת עלייך. (אשמח לדעת בהזדמנות זו איזו פריסה היית בוחרת להשתמש עבור דילמה - להמשך הדרך.)

- קלף ימין הכוהנת הגדולה
- קלף הנזיר
- קלף המיזוג

אספר שלאחרונה נפגעתי מבן זוגי, אפילו מאוד מסיטואציה שקרתה עם משפחתו, על לא עוול בכפי הרגשתי מאוד לא נעים.
בזמן האחרון יש בנינו שיחות ותקשורת מסוימת שנמאס לי כבר לסחוב עליי. אני חושבת שאם אמצא אולי מישהו יותר רגיש לא תהיה לי כל העבודה הקשה.
צר לי כרגע על חוסר ההבנה בנינו ועם הזמן אני מרגישה כאילו גם אולי אנחנו באמת פשוט לא מתאימים, שהוא לא האדם בשבילי.
אני מרגישה תלושה בחברתו עם אנשים אחרים לאחרונה יותר מתמיד. מרגישה לבד.

לגבי התשובה? אהיה אמיתית שפעם ראשונה אין לי מושג בדיוק מה המסר. (ו, הפלאפון הקודם שלי נהרס! ואין לי קובץ מקסים שפעם קיבלתי ממך בתגובה - תמצית פירושי הקלפים בקובץ וורד)
הקומבינציה, בייחוד עם הכוהנת הגדולה והנזיר (שמסיבה מסויימת אני דיי לפעמים בורחת מהם) מקשה עליי.
ובכלל, שלושה קלפי אקנה בכירה.
ובכלל, אני מאוד מבולבלת ולכן כל פענוח מרגיש לי שמושפע מהרגש.

אציין שפרסתי אינטרנטי .
ובמקום "עם" הייתה שגיאת כתב ל "עפ" , מניחה שזה לא משפיע וגם באופן אישי הייתי ממש מחוברת לשאלה בלי השטות הזו כך שזה לא נראה לי רלוונטי.
לא פרסתי עם הקלפים היקרים שלי שהשבוע האחרון הבנתי שכנראה איבדתי אותם סופית שזה ממש מוזר כי אני אף פעם לא מאבדת דברים שחשובים לי ובטח לא חבילת קלפים.

אשמח לעזרתך,
תודה ושבת שלום

היי רחליקה אהובה!!
מה שלומך?
סוף סוף הצלחתי לסדר את המשתמש שלי❣

בחודשים האחרונים יש ממש תהפוכות בחיי, החל מקשרים של שנים שנותקו, עבודה חדשה וכו'

ברצוני לשאול שאלה על הקשר הזוגי שלי.
"האם נכון עבורי בחודש הקרוב לסיים את הקשר הזוגי עם x"? אני יודעת שתשובה כביכול בגוף השאלה אך עדיין אם לא הייתה לי את ההתלבטות לא הייתה שואלת.
אני תוהה על נכונות צעד שכזה, לאיזו דרך עם איזו אנרגיה אני יכולה להסחף ואם זה בכלל נכון.

אז בפריסת sos רגילה, סלחי לסוג הפריסה שבחרתי משום שאינה מועדפת עלייך. (אשמח לדעת בהזדמנות זו איזו פריסה היית בוחרת להשתמש עבור דילמה - להמשך הדרך.)

- קלף ימין הכוהנת הגדולה
- קלף הנזיר
- קלף המיזוג

אספר שלאחרונה נפגעתי מבן זוגי, אפילו מאוד מסיטואציה שקרתה עם משפחתו, על לא עוול בכפי הרגשתי מאוד לא נעים.
בזמן האחרון יש בנינו שיחות ותקשורת מסוימת שנמאס לי כבר לסחוב עליי. אני חושבת שאם אמצא אולי מישהו יותר רגיש לא תהיה לי כל העבודה הקשה.
צר לי כרגע על חוסר ההבנה בנינו ועם הזמן אני מרגישה כאילו גם אולי אנחנו באמת פשוט לא מתאימים, שהוא לא האדם בשבילי.
אני מרגישה תלושה בחברתו עם אנשים אחרים לאחרונה יותר מתמיד. מרגישה לבד.

לגבי התשובה? אהיה אמיתית שפעם ראשונה אין לי מושג בדיוק מה המסר. (ו, הפלאפון הקודם שלי נהרס! ואין לי קובץ מקסים שפעם קיבלתי ממך בתגובה - תמצית פירושי הקלפים בקובץ וורד)
הקומבינציה, בייחוד עם הכוהנת הגדולה והנזיר (שמסיבה מסויימת אני דיי לפעמים בורחת מהם) מקשה עליי.
ובכלל, שלושה קלפי אקנה בכירה.
ובכלל, אני מאוד מבולבלת ולכן כל פענוח מרגיש לי שמושפע מהרגש.

אציין שפרסתי אינטרנטי .
ובמקום "עם" הייתה שגיאת כתב ל "עפ" , מניחה שזה לא משפיע וגם באופן אישי הייתי ממש מחוברת לשאלה בלי השטות הזו כך שזה לא נראה לי רלוונטי.
לא פרסתי עם הקלפים היקרים שלי שהשבוע האחרון הבנתי שכנראה איבדתי אותם סופית שזה ממש מוזר כי אני אף פעם לא מאבדת דברים שחשובים לי ובטח לא חבילת קלפים.

אשמח לעזרתך,
תודה ושבת שלום

דניאל1155 יקרה,

נהדר שהצלחת לסדר את שם המשתמש ותודה על האמון בכישוריי :)

מבינה לליבך. סערות כאלה מתרחשות לעיתים בבת אחת ומהוות בסיס לשינוי מהותי ומיטיב בחיינו.

למרות שבעת סערה אפשר שנחווה חרדות/אי שקט גם על רקע חוסר ודאות; ולכן לא בהכרח נשמח מהתוצאות שעדיין גלומות בה עבורנו.

קשה לחוש בודדה בתוך מערכת יחסים -בעיקר זוגית- וקשה אף יותר לחוש שאת נאלצת להלחם על זוגיות מול משפחת בן הזוג.

זה מתיש ומרוקן מאנרגיות ואני בטוחה שזה גם שוחק מאוד. בפרט כשלתוך הקלחת הזו מצטרף בן הזוג כאילו את ישנה עם האויב...ודאי מכאן נובעת

התחושה היא של חוסר התאמה.

בהחלט מובן מה הסיבה שאת מרגישה שעדיפה פרידה על כאביה מהשארות וחוויה חוזרת של הכאב.

אענה לשאלותייך בסדר הרצוי לי, ברשותך.

ראשית, כפי שציינת אני די מסתייגת משאלות בנוסח שהוצג.

עדיף לשאול שאלות בנוסח הבא ופריסות בהתאם כדלקמן:

מה הפוטנציאל האפשרי למערכת היחסים ביני לבין X בחודש הקרוב?

פריסת הכוכב.

או

מה עליי לעשות כדי לקדם זוגיות עם X בחודש הקרוב?

פריסת ייעוץ בגרסה המצומצמת.

את צודקת בעניין פריסת SOS שהיא בד"כ איננה חביבה עליי.

בגלל העובדה שריבוי פריסות איננו רצוי אגיב כמיטב יכולתי לשאלה ולפריסה שהוצגו.

בעניין פריסה לדילמות - הכל תלוי בסוג הדילמה. לעיתים אעדיף פריסה כללית, לעיתים פריסת הייעוץ או פריסת הכוכב.

לעצם שאלתך ופריסתך:

השאלה שהוצגה:

"האם נכון עבורי בחודש הקרוב לסיים את הקשר הזוגי עם x"?

הפריסה שהוצגה- פריסת SOS והקלפים שעלו:

הכהנת הגדולה הנזיר המיזוג

כפי שציינת, אם פרסת באתר של נתנאל אזי מרשימה ביותר העובדה שעלו שלושה קלפים מהארקנה הבכירה.

אם פרשת באתר אחר (כגון האתר של יואב בן דב ע"ה) - אין זה מפתיע כלל, כי שם מוצגים רק קלפי הארקנה הבכירה לצורך פריסה.

פריסת SOS כוללת שלושה קלפים.

שלושה קלפים הוצגו בפריסה שהוצגה והם מהארקנה הבכירה. אות לכך שהמסר עבורך רוחני ועוצמתי.

עפ"י אחת האסכולות - היסודות של הקלפים הם:

אש-המיזוג

אוויר - נעדר

מים-הכהנת הגדולה

אדמה- הנזיר

העדר יסוד האוויר מדגיש את הבלבול והסערה שאת חשה ואת הקושי לחשוב בהגיון ולקבל החלטה שכלתנית.

אם תשימי לב אלו היסודות המרכיבים בזלת. פלא שאת מרגישה שאיבדת את הצפון?

"... השימוש במצפן עלול להיות בעייתי כשנמצאים בשדה שבו סלעי בזלת..."

בזלת

הרתיעה שלך מהקלפים הכהנת הגדולה והנזיר ברורה לי. עפ"י אחת האסכולות האותיות המשויכות להם יוצרות את המילה "גט".

המיזוג מכונה בין יתר כינוייו כ"קלף הזמן".

האם ידועים גם לך על כינויים נוספים שלו?

הקלפים יחד מבקשים ממך להרהר היטב בטרם תקבלי החלטה.

החלטתך אמורה לכלול גם מצב בריאות של אדם אחר המבוגר ממך והצורך שלו בטיפול מצידך.

כמו כן הוא רומז לעניין מהותי מעברך בבית ההורים שטרם נפתר בליבך.

שלוש הקלפים מצביעים על הגנה משמיים ועל יכולתך לפנות לעזרת האינטואיציה שלך בפתרון הדילמה.

תשובת הקלפים למיטב הבנתי וידיעתי היא :

המתיני חודש ואז פני לקבלת סיוע מכוחות האור".

שגיאה זו (פ במקום ם) בפריסה אינטרנטית איננה מהותית כלל.

גם אני הייתי משתאה נוכח איבוד חפיסת - קלפים.

מתוך אמונה ש"אין לך אדם שאין לו שעה - ואין לך דבר שאין לו מקום"- ייתכן שזה אות עבורך שהגיע העת להרחיב ידיעותייך בקלפים גם בעזרת חפיסות נוספות.

לגבי הקובץ:

אני מצרפת הנה קובץ WORD עם תמצית פרושי הקלפים, שפורסם בעבר בפורום זה.

האם מדובר בקובץ זה?

שבת שלום וחיבוק,

רחל|נחמה|

קבצים מצורפים

• -תמצית הקלפים ישרים והפוכים .docx
    KB 91.8 · צפיות: 7
היי רחלוש,
שבת שלום ומבורכת.
תודה רבה על עזרתך.

ראשית,
את צודקת בכל אמירותייך.
זהו אכן הקובץ שדיברתי עליו.
את הפריסה פרסתי באתר של שגיא מנדלבוים, זאת מאחר ופשוט פרסתי בפריסה פשוטה של s.o.s.
לגבי הפריסות השונות - תודה על הכיוון.
אשתמש להבא בפריסת הכוכב מכיוון שלמרות שאני אוהבת את הייעוץ אני דיי מותשת מלפעול, לעשות ולחשוב.

השיוך החברתי (בכל מסגרת שהיא) תמיד העדיר שינה מעייני ושבוע אחרי שפתחתי את הקושי הזה במסגרת הזוגיות מול הן זוגי קיבלתי מה שנקרא הפוך על הפוך. ציפיתי לעזרה וזה היה מאוד מאוד רחוק משם.
כן, מאז לחלוטין מאוד התרחקתי, אני מקריבה המון ובאהבה גמורה למען הסיטואציה ולא מבינה למה הנטל רק על גבי והדדיות כלכך מסובכת.

חוסר ההתאמה נוצר גם מתוך זה שאני זקוקה בגלל הרגישות שלי למישהו שתמיד יראה אותי, יהיה ראשון מלפני כדי לשמור עליי. כמו שאת נוכחת לראות לפי הסיטואציה שקרתה.. ואחרות אפילו הרבה יותר פשוטות- הבנתי שאולי לא בבחור זה טמון החום והרגש שאני צריכה למען היציבות.
כואב לי להגיד את זה אבל כבר לא כלכך.
החיים זימנו מבחנים עבור בן זוגי בהן הוא בחר כמעט בכל דבר אפשרי על פניי לצד "אני משתדל".
אחד בפה אחד בלב?
יש השתדלות. בעקיפין. כשמתחשק. דתי לפי דעתי. בטח שזה לא מרגיש לי הדדי.

להיות כן זה להגיד את האמת, אבל יש גם הוגנות בכל הסיפור. צריך להיות. צריכה להיות פתיחות וקבלה במקום התבצרות.

הקלפים איבדתי לפני שעברנו יחד לדירתנו.
הייתי בטוחה שזה נמצא מסוגר עוד מאז המעבר אך לאחר פריקה סופית אני יכולה להגיד שממש אין לי מושג היכן הם וזה כואב וממש באסה. הם כבר שנים איתי.
צריכה אכן למצוא חפיסה חדשה ולהרחיב את ידיעותיי.

הכוהנת והנזיר !
תמיד הצירוף שלהם הפחיד אותי בלי קשר בפריסה ומשום מה גם כל אחד מהם לגופו.
גט? בשילוב קלף הזמן?
לכן מוטב לי לחכות חודש?
על פניו הרגשתי הייתה שכן לסיים את הקשר.

לגבי הדבר המסויים בבית הוריי, כנראה שידוע לי על מה מדובר. אני חושבת שאני חייבת סליחה לכמה אנשים. אין לי מושג כמה זמן זה יבשיל בתוכי כדי שהמילים יצאו.

באומרך בהחלטתי עליי להתחשב בטיפול אדם שמבוגר ממני, מניחה שמדובר על בן זוגי?

עליי לפרוס את הכוכב עוד חודש?

ובלי קשר,
מה את יכולה לומר לי על חיית הטוטם חתול?

איזה בלבול רחליקה,
סרט,
הראש רץ בריפיט על חלל ריק מכלום ושומדבר.

מקווה שיהיה טוב.
שבת שלום
תודה♥️♥️🙌🙌

היי רחלוש,
שבת שלום ומבורכת.
תודה רבה על עזרתך.

ראשית,
את צודקת בכל אמירותייך.
זהו אכן הקובץ שדיברתי עליו.
את הפריסה פרסתי באתר של שגיא מנדלבוים, זאת מאחר ופשוט פרסתי בפריסה פשוטה של s.o.s.
לגבי הפריסות השונות - תודה על הכיוון.
אשתמש להבא בפריסת הכוכב מכיוון שלמרות שאני אוהבת את הייעוץ אני דיי מותשת מלפעול, לעשות ולחשוב.

השיוך החברתי (בכל מסגרת שהיא) תמיד העדיר שינה מעייני ושבוע אחרי שפתחתי את הקושי הזה במסגרת הזוגיות מול הן זוגי קיבלתי מה שנקרא הפוך על הפוך. ציפיתי לעזרה וזה היה מאוד מאוד רחוק משם.
כן, מאז לחלוטין מאוד התרחקתי, אני מקריבה המון ובאהבה גמורה למען הסיטואציה ולא מבינה למה הנטל רק על גבי והדדיות כלכך מסובכת.

חוסר ההתאמה נוצר גם מתוך זה שאני זקוקה בגלל הרגישות שלי למישהו שתמיד יראה אותי, יהיה ראשון מלפני כדי לשמור עליי. כמו שאת נוכחת לראות לפי הסיטואציה שקרתה.. ואחרות אפילו הרבה יותר פשוטות- הבנתי שאולי לא בבחור זה טמון החום והרגש שאני צריכה למען היציבות.
כואב לי להגיד את זה אבל כבר לא כלכך.
החיים זימנו מבחנים עבור בן זוגי בהן הוא בחר כמעט בכל דבר אפשרי על פניי לצד "אני משתדל".
אחד בפה אחד בלב?
יש השתדלות. בעקיפין. כשמתחשק. דתי לפי דעתי. בטח שזה לא מרגיש לי הדדי.

להיות כן זה להגיד את האמת, אבל יש גם הוגנות בכל הסיפור. צריך להיות. צריכה להיות פתיחות וקבלה במקום התבצרות.

הקלפים איבדתי לפני שעברנו יחד לדירתנו.
הייתי בטוחה שזה נמצא מסוגר עוד מאז המעבר אך לאחר פריקה סופית אני יכולה להגיד שממש אין לי מושג היכן הם וזה כואב וממש באסה. הם כבר שנים איתי.
צריכה אכן למצוא חפיסה חדשה ולהרחיב את ידיעותיי.

הכוהנת והנזיר !
תמיד הצירוף שלהם הפחיד אותי בלי קשר בפריסה ומשום מה גם כל אחד מהם לגופו.
גט? בשילוב קלף הזמן?
לכן מוטב לי לחכות חודש?
על פניו הרגשתי הייתה שכן לסיים את הקשר.

לגבי הדבר המסויים בבית הוריי, כנראה שידוע לי על מה מדובר. אני חושבת שאני חייבת סליחה לכמה אנשים. אין לי מושג כמה זמן זה יבשיל בתוכי כדי שהמילים יצאו.

באומרך בהחלטתי עליי להתחשב בטיפול אדם שמבוגר ממני, מניחה שמדובר על בן זוגי?

עליי לפרוס את הכוכב עוד חודש?

ובלי קשר,
מה את יכולה לומר לי על חיית הטוטם חתול?

איזה בלבול רחליקה,
סרט,
הראש רץ בריפיט על חלל ריק מכלום ושומדבר.

מקווה שיהיה טוב.
שבת שלום
תודה♥️♥️🙌🙌

תודה על המשוב, יקירה.

אכן, תוכלי לשאול שוב בעוד חודש.

הצירוף של הקלפים הכהנת והנזיר מפחיד אותך- האם ייתכן שזה כי אלו קלפים עוצמתיים אך מכילים גם תחושת בדידות - הן מבחירה והן בגלל נידוי חברתי- בהיבטים מסוימים?

לגבי החתול |חתול|:

חתול שחור מופיע בקלף מלכת המטות בארקנה הזוטרה בקלפי ריידר-וויט.

בקלפי MEDICINE CARDS יש 52 קלפים המאופיינים באיורי בעלי חיים.

מתוכם למיטב ידיעתי יש בחפיסת קלפים זו רק כמה נציגים ממשפחת החתוליים:

פומה

לינקס

יגואר

פנתר שחור

עפ"י ויקיפדיה משפחת החתוליים מתאפיינת ב
  1. יכולות תמרון ומהירות תנועה, אותן מביא הברדלס לשיאים גבוהים ביותר. יכולת זו באה לידי ביטוי בין היתר בעובדה שחתול תמיד נופל על רגליו, דבר שתרם לחיזוקו של מיתוס "תשע הנשמות". החתולים יכולים לפתח מהירויות ריצה גבוהות (הברדלס מסוגל להגיע לכ-93 קמ"ש).
  2. ראיית לילה טובה. יכולת הראייה של החתוליים בלילה היא פי שישה משל האדם.
  3. יכולת הסוואה והתגנבות. החתוליים הם הולכי אצבעות, מה שמאפשר להם הליכה קפיצית וחרישית. יכולות אלה חיוניות כדי ליישם כראוי את שיטות הציד החתוליות, הכוללות כמעט תמיד מארב ועיקוב.
  4. כושר טיפוס. הודות לטפרים הנשלפים ומבנה הגוף הקל, מרבית החתוליים מסוגלים לטפס על עצים. יכולת זו מאפשרת להם לצפות בטרפם העתידי ממקום בטוח בטרם יחליטו על שעת הכושר לתקיפה, לברוח מאויביהם, ואף להחביא את טרפם. נמר מסוגל להעלות לעץ בשיניו טרף הכבד ממשקל גופו פי שלושה. אף אריות מסוגלים לטפס על עצים, על אף משקלם[2]. הטיגריס מטפס בכבדות, והברדלס מצליח בטיפוס הודות לגמישותו ולא הודות לטופריו, שאינם מתכנסים כמו אלה של שאר החתוליים, ולכן פחות חדים כתוצאה משחיקה מתמדת.
  5. קשרים חברתיים נמוכים ומחיה בקבוצות קטנות. החתולים הם בעלי חיים יחידאיים, כלומר מעדיפים חיים עצמאיים יותר. עם זאת, החתוליים חיים במרקם חברתי מורכב יחסית שכולל גם קבוצות קטנות. האריות, החיים בלהקות, יוצאים מכלל זה.
  6. סלידה ממים. רוב החתוליים סולדים מהירטבות במים.
  7. ניקיון. החתוליים נחשבים לחיות היגייניות השומרות על ניקיונן. הם נוהגים ללקק את כל גופם כדי לנקותו מכל לכלוך וטפיל. חתולי בית אף נוהגים לכסות את צורכיהם.
  8. מנוחה ושינה מרובה. בעיקר ביום, מכיוון שהם טורפי לילה, דבר הנראה כעצלות כרונית.
  9. חוש כיוון. משפחה זו מתאפיינת בחוש התמצאות גבוה.
עוד מידע בקישור:
חתוליים

עוד מידע בקישור:

החתולה האלוהית

חתול היה בעל חיים מקודש במצריים.

במיתולוגיה המצרית מופיעים אלים שונים בינהם בסתת. אלה זו החלה את דרכה כבעלת ראש לביאה ובהמשך כבעלת ראש חתול.

החתולה האלוהית

עוד על קלפי MEDICINE CARDS בבלוג דה מרקר:

יגואר וחיות אחרות

ומידע בתמצות רב:

מאירה

לעניות דעתי, המידע על החתוליים יכול להיות משויך לסמל החתול שבקלף מלכת המטות כמו גם לכל קלף מהקלפים בחפיסות אחרות שאינן בהכרח חפיסות קלפי טארוט, כגון MEDICINE CARDS.

שבת שלום

רחל

מלכת המטות וייט

עשי בכל המידע בשרשור זה כטוב בעינייך ועל אחריותך.

רחליקה יקרה שלי,
שבת שלום ומבורכת💜

תודה על המידע הרב אודות החתול ומשפחת החתוליים. שאלתי זו עקב חלומות חוזרים (אולי שניים או שלושה) ממש על חתול מסויים (עין ימין חסרה לו כשהוא עומד מולי אז למעשה זו עין שמאל) והוא בצבע סגול.

לגבי הפריסה, תודה רבה על העזרה.
לצערי משאביי אוזלים מיום ליום,
סבלנותי וכוחותיי.
למדתי שהגלגל מסתובב ודברים לא צפויים קורים תמיד.
אני סקפטית בכל יום שחולף כך שאני בכלל לא יודעת אם אצליח להגיע למצב של לשאול את זה עוד חודש.

נ.ב כאישה לאישה תאמרי לי,
האם זה "קטע" של גבר להתעורר על עצמו שהכל תמיד כבר מאוחר מידי?

שבת שלום אהובה

וואו.

אני מרגישה את המטען הכבד שבליבך, שעל כתפייך ושבנשמתך. וזה עצוב לי.

ברגעי שפל אנרגטי לעיתים בני אדם בוחרים להיות פאסיביים ולא פעם גם פסימיים.

שולחת לך מכאן מלאי אנרגיות ותקווה מפעימה.

לפעמים צריך פישוט לשוני שייצר גשר לקשר.

לעצם שאלתך: עפ"י סלונה - חיובי!

מקווה שזה יועיל לך:

בהחלט נכון שהחיים מורכבים משינוי מתמיד.

לפעמים כל מה שצריך זה לשחות עם הזרם ולפעמים לשחות כנגדו.

מחבקת ומחזקת,

רחל |נחמה|

היי רחל!
תודה רבה על המידע.
קראתי את הכתבה בעיון ושמעתי את כל ההרצאה תוך עבודה!
איך ידעת בדיוק איזה קטע לצרף? מסתורי.

נ.ב אשמח להיענות. להודעה פרטית בנושא מסויים

למעלה