ראיון

רב1

New member
ראיון

בני היה בראיון בגלי צה"ל.
אמרו לו שבגלל הנתונים שלו לא בטוח שהוא מתאים.
אנחנו בתור הורים רואים את הכשרון הענק שלו בכתיבה. הוא כותב בפורומים על נושאים פוליטיים והסטוריים....מביע דעות מחפש מקורות.
הכל נעשה ברצינות.
וחבל לנו כל כך שבגלל "נתונים" הוא לא יממש את עצמו.
אנו מרגישים שהעתיד שלו יהיה בתחום המחשבים/כתיבה/עיתונות/פוליטיקה.....כי זה מה שמעסיק אותו.
לא חבל?
האם אנו כהורים יכולים להשפיע? לדבר עם מישהו?
תודה!!

Run for a Fall

New member
אהלן

אם יש בידיכם מספר פקס שלהם, אפשר להעביר מכתב אישי בצירוף ציוני בית ספר וכן קטעים אותם הוא כותב המראים את כישרונו. אפשר אולי לבקש עזרה ממדור מתנדבים באיתור הפקס או בהעברת החומרים לגל"צ.

חוץ מזה, ישנם עוד מקומות שירות בצבא שנוגעים בתחום הנ"ל - עיתון "במחנה", עיתון "ביטאון חיל האוויר" וכן דובר צה"ל - שווה לברר על שירות במקומות אלו עם מדור מתנדבים.

רב1

New member
פניתי....

התקשרתי אליהם. הם אמרו שהם לא יכולים להשפיע על גלי צה"ל, ושאני לא יכולה להתקשר אליהם כי יש להם מספר צה"לי.
מה עושים?

רב1

New member
לפנות על דעת עצמי לגל"צ ...

ולשאול מי מטפל במתנדבים?

Run for a Fall

New member
קשה לפנות לבד לגל"צ

אני בספק שיהיה מי שיוכל לדבר איתך על העניין. אם למדור מתנדבים אין מה לעשות בעניין, קשה להגיע לגל"צ באופן אישי.

הייתי בכל זאת מעביר את המסמכים למדור מתנדבים לראות האם ישנה דרך להפנות את זה לאיש הקשר שלהם בגל"צ, ובנוסף, כפי שאמרתי, בודק חלופות אחרות - עיתונים צבאיים ודובר צה"ל.

ישנם מקרים רבים בהם הצבא "מוותר" על אנשים עם כישורים נפלאים בגלל נתונים יבשים - אבל זה חלק מהעובדה שצה"ל הינו מערכת גדולה ובירוקרטית ועליו למצוא דרך למיין את המתגייסים. לצערנו, חלק מהאנשים "נופלים" בין הכיסאות, וניתן לנסות להסביר אבל לא תמיד אפשר באמת להשפיע.

רב1

New member
המשך...

כפי שאתה רואה פניתי אליך ב - 15.1.
מאז הבן שלי פונה למתנדבים שכל פעם אומרים לו שיתקשרו אליו לתאם ראיון במקום אחר..(אכ"א)..
(דרך אגב...לשם מה צריך ראיון שם?)
אבל הם לא מתקשרים!!!
אלא אם הבן שלי פונה אליהם.
הגיוס שלו אמור להיות בסוף פברואר, והוא רוצה כבר להתגייס ולא לדחות את זה למאי!!!
מה עושים?
תודה!

למעלה