ראיונות לנקמה ברקבת ישראל

מצב
הנושא נעול.

Ccyclist

Well-known member
ידוע לי שלר"י אין כיום את האמצעים לבצע זאת
הנימה הצינית שלי באה לבקר את התנהגות האנשים בעת העלייה\ירידה מהרכבת. אולי הייתי צריך להיות יותר ברור.
לזה יש שני פתרונות, והם אינם חיצים.
הפתרון הראשון נוסח לונדון: Please allow passangers off the train before boarding - פשוט שורת כריזה שמוקראת כאשר הרכבת עוצרת בתחנה עמוסה. כמו כן אם הם לא מפנים לך דרך כשאתה יוצא אתה יכול פשוט ללכת מולם ולא לעצור. הפתרון השני הוא נוסח סאו-פאולו: שני רציפים לכל רכבת, עולים משמאל ויורדים מימין. מצריך תשתית אבל בתאוריה הרעיון נשמע מעניין כי אין את ההתנגשות הזו.

alantan

New member
לזה יש שני פתרונות, והם אינם חיצים.
הפתרון הראשון נוסח לונדון: Please allow passangers off the train before boarding - פשוט שורת כריזה שמוקראת כאשר הרכבת עוצרת בתחנה עמוסה. כמו כן אם הם לא מפנים לך דרך כשאתה יוצא אתה יכול פשוט ללכת מולם ולא לעצור. הפתרון השני הוא נוסח סאו-פאולו: שני רציפים לכל רכבת, עולים משמאל ויורדים מימין. מצריך תשתית אבל בתאוריה הרעיון נשמע מעניין כי אין את ההתנגשות הזו.
אי אפשר ללכת מולם כי מדובר בקיר בעומק 3-4
אנשים... מנסיון בת"א. לפתרון השני קוראים Spanish solution על שם המטרו במדריד, כמדומני. יש מקומות יותר דחופים לפתרון הזה (כמו Kings Cross בקו פיקדילי למשל, רק שאין מקום לכך).

amit1270

New member
3) תשכבו על הפסים
רגעים לפני בואה של רכבת מהירה, מה שיגרום לשיבושים קשים בתנועה. רבבות אנשים יאחרו לעבודה, ללימודים ולביתם; וטרולים באינטרנט ושאר עלובי החיים יקפצו על כסאותיהם משמחה.
*תשקבו על הפסים

connex

Active member
1) נשים איזולירבנד על העין האלקטרונית של הדלתות ברכבות - הדבר יגרום לעיקובים קשים כי הדלתות לא יסגרו. 2) ניצור קבוצות גדולות של אנשים בתחנות קצה של הקווים כך שיהיה בלתי אפשרי לנסוע בקרוב אפתח קבוצה בFACEBOOK.
4-תעשו עליה חרם ותסעו עם סופרבוס במקום...

1) נשים איזולירבנד על העין האלקטרונית של הדלתות ברכבות - הדבר יגרום לעיקובים קשים כי הדלתות לא יסגרו. 2) ניצור קבוצות גדולות של אנשים בתחנות קצה של הקווים כך שיהיה בלתי אפשרי לנסוע בקרוב אפתח קבוצה בFACEBOOK.
יש לי עוד "ראיון" בשבילך
טילמד לחטוב בלי שגיעוט של ילד בקיטה ג'.

מצב
הנושא נעול.
למעלה