ראיונות

• פותח הנושא goldy
  • פורסם בתאריך

goldy

New member
ראיונות ../images/Emo41.gif

יש לכם דירה, ואתם מחפשים שותף/ים. מה תשאלו אותם? האם תתנו תשובה מייד או אח"כ? האם תקבלו לתקופת ניסיון? היכן תפרסמו את מודעת הדרושים?

marysia

New member
תיראה..

קודם כל אין כזה דבר תקופת ניסיון כי אז זה אנשים שלא רציניים או פחדנים או אלוהים יודע מה . ואתה הסתם תוכל להפסיד גם כסף כי תרדוף אחריהם כדי שישלמו תשלומים שותפיםגם תגיד כבר לא לאנשים אחרים שיכולת למצוא שותף הרבה יותר טוב. בקיצור המון בעיות. חד וחלק לא לקחת סיכונים מיותרים. אלה אם אתה מחפש צרות על הראש. לפרסם אפשר באינטנט, בעיתון מקומי -אבל זה עולה כסף. יותר זול זה להדפיס מודעות לקחת דבק ולצאת לטיול ברחבי העיר. תשובות לתת בטלפון שלא יבוא אנשים סתם. לשאול רצוי כבר כשיגיעו איפה עובדים לומדים איך מתכוונים לממן דירה. לראות אם הם בטוחים העצמם או לא . לא לקחת אנשים לחוצים. חשוב לוודא כמה ציוד יש להם איזה מוצרי חשמל יש להם. אם יש להם תחביבים כמו ציור מוסיקה או משהו דומה שיכל להפריע כי יצרתרכו מקום. מה התוכניות לעתיד אם בא אליך מישהו ואומר אני לא יודע אין לי תוכניות או אני מאוד ספונטני שידליק לך נורה אדומה כי בן אדם כזה יכול לקום ולעזוב לחו"ל ומה תעשה? רצוי מישהו שהוא סטודנט או מישהו בקבע או בעבודה קבועה כדי לראות שהוא לא יעזוב.... אל תשכח שחייבים לרשום אותו בחוזה שיכרות מול בעל הבית שכי שגם הזכויות ויותר חשוב גם החובות יהיו על שניכם באותה מידה. ואם יש שטרי חוב הוא גם צריך לחתום. ואל תשכחו לעשות חוזה פנימי ביניכם שאחד יכול לעזוב רק אם הוא מוצא מחליף שתאים לזה שנישאר ולבעל הבית.

kiticat

New member
בעיקרון

לשאול את היחס לגבי חלוקת תפקידים כשזה מגיע לניקיון ובישול. לשאול לגבי חיות מחמד, עישון, הרגלי בילוי. לא לפחד לשאול שאלות, ותפתחו שיחה, חופשית, זה לא עובד על בסיס של שאלה-תשובה, אלא על בסיס של שיחה....

למעלה