ראייה חשוכה יותר במקומות ללא אור ותחושת סינוור

orenav40

New member
ראייה חשוכה יותר במקומות ללא אור ותחושת סינוור

שלום דוקטור . לפני שבועיים התחיל אצלי בעין ימין . שהיא העין החלשה שלי . עיוות ראייה גלי . הלכתי למיון הקפלן ועשו לי צילומים oct ו fa . החשד הוא csr מצאו ציסטה עגולה ונוזלית בעין ימין . שלחו אותי הבית ואמרו לי להגיע לביקורת עוד חודש . הרופא הבכירה שם אמרה שזה כנראה יעבור לבד . אחרי כמה ימים אכן נעלם העיוות בעין ימין . יום אחרי התעוררתי ושמתי לב שהראייה הכללית נהייתה חשוכה יותר . שאני נמצא בבית ביום כהאורות סגורים . יש תחושה שהכל חשוך יותר בבית . וגם אני די מסתנוור קצת יותר מהרגיל ממסך המחשב או הטלווזיה . גם שאני מחוץ לבית בערב ובלילה הכל מרגיש יותר חשוך במסעדה או סתם טיול ברחובות . גם בנהיגה בלילה הכל קצת חשוך יותר . עוד דבר מטריד הוא . שאני מסתכל על מסך לבן או דף לבן יש הילה קטנה של צבע צהוב . היא מורגשת בעין שמאל הבריאה . אין לי מושג מה קורה . אולי יש לך עצה . האם אני צריך לחכות עוד כמה שבועות . או לפנות למיון שוב .

תשובה

נשמע לי כי הסימפטומים שייכים לcsr אך אם זה נראה לך גרוע יותר יש לפנות לבדיקה מוקדם מיותר.

בברכה,

orenav40

New member
תודה . תודה שאלה ברשותך

היי תודה על התשובה האם זה סימפטומים שאמורים לעבור עם הזמן ?. או אני יכול להיות תקועה עם ראיית לילה לא תקינה לכל החיים ? אני סף הכל שבועיים מאז פרצה הבעיה בעין ימין . אבל היא השתפרה . פשוט כרגע יש ירידה בראיית לילה

למעלה