ראיתם את זה...

M00sad

New member
ראיתם את זה...../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

בלוחות הפורום.

qwertit

New member
כתבת את זה בעצמך ועכשיו אתה מפיץ

את הבדיחה המצחיקה?

M00sad

New member
../images/Emo31.gif מה אתה רוצה ממני..../images/Emo35.gif

ואני יודע שאת
...

ziv payne

New member
אתה מתכוון לזה?../images/Emo26.gif

למחירה נוקיה הצבעונית שחכתי את הדגם כוס עמק 12/11/03 קיצר זה נוקיה משהו טוב סמחו עליי זה משהו טוב...משהו טוב טוב עם מסח צבוענית משהו טוב טוב...משהו טוב לפרטים נוספים צרו קשר: יצחק בן אבו ,טלפון : *********

d@r121

New member
ההודעה מתחת גם קורעת

אני מעביר את זה לפה כי הן מיועדת למחיקה: דומיין smartphone.co.il מחפש בית חם ואוהב... העבר מודעה ללוחמכירה\קניה\החלפהתקשורת אחרי הפורוםלוח ימי הולדת 12/11/2003 מחק הודעה לאחר שבועות של בדידות בצבעי חום ואפור החלטתי למכור את הדומיין האהוב שלי לכל המרבה במחיר. ניתן לרכוש בנוסף פורום PHP הכולל כבר הודעות לא מקצועיות וחסרות שחר בנושא סלולרי. נ.ב: אני מוכן להתגמש במחיר... לפרטים נוספים צרו קשר: גידי מנדלס ,טלפון : 046969696 מידע נוסף: לאתר למחירה נוקיה הצבעונית שחכתי את הדגם כוס עמק העבר מודעה ללוחמכירה\קניה\החלפהתקשורת אחרי הפורוםלוח ימי הולדת 12/11/2003 מחק הודעה קיצר זה נוקיה משהו טוב סמחו עליי זה משהו טוב...משהו טוב טוב עם מסח צבוענית משהו טוב טוב...משהו טוב לפרטים נוספים צרו קשר: יצחק בן אבו ,טלפון : *********

avivdv

New member
מי שכתב

את ההודעה של מכירת הדומיין smartphone.co.il ממש בחור משועמם.

למעלה