ראפ מגניף / המגניפים

Bishnet

New member
ראפ מגניף / המגניפים

רבע לשבע, השעון "דינד דינג", נפתח אצלנו אולם באולינג. בא אלי אירי, אמר לי "תפתח", אמרתי לו "אירי, כנס לי לתח...". תאטרון שבי, הגרב הקרועה, אם אתה לא אוהב, פשוט תגיד "בעעע!". הלכתי ברחוב, קניתי לי צעיף, מה שלא תרצה, הכל הולך חפיף. לא מרגל, רק לפעמים מדליף, אז קדימה, כולנו ביחד - "מגניף!". מגניייף!!! אם עדן שואלת "מה את סתומה?!", פשוט תסתום, ואל תתמהמה..! עדן יודעת כמעט הכל, עם מכחול, חוץ מזה היא תלשה לי את הטחול, כבר אתמול. "למה מה קרה?!", בה אל תזלזלו, אתמול ילדים קטנים, שקדי מרק אכלו. ויסמן מת על גבינה צהובה, אל תכחיש, זאת פשוט אהבה. "סייפטי" - תזהר, זה מסוכן נורא, "היי תראו אותי, אני ברבא אבא!". קיביציצי, אדון המשאלות החליט - הגיע הזמן שתקנה את התקליט! הלכתי ברחוב, קניתי לי צעיף, מה שלא תרצה, הכל הולך חפיף. לא מרגל, רק לפעמים מדליף, אז קדימה, כולנו ביחד - "מגניף!". מגניייף!!! פוסט מודרניזם, זה פשוט מצויין, כי לוי אמר, שזה נושא לא קטן. הוא הבנאדם, הכי משועמם, כי הוא הגאון, שכתב ת'ראפ המטומטם. וואי וואי וואי, עורלות בלאפה, בוא תראה, איך סבתא ש'ך עפה. דוסי שלנו, הוא דוס אמיתי, מאפיץ הדיכי , לא תשמע "חי חי". פולצים משחק אותה, איגור קשוח, אבל האמת שאיגור, הוא רוסי מסרוח. מסכן הבנאדם, נדבק בזיבה, את סויסייד בוי, הנשמה לא עזבה. הלכתי ברחוב, קניתי לי צעיף, מה שלא תרצה, הכל הולך חפיף. לא מרגל, רק לפעמים מדליף, אז קדימה, כולנו ביחד - "מגניף!". מגניייף!!! התלתלים, תמיד הולכים איתי, מועלם מועלם, עיראקי אמיתי. גשר לונדון, מזמן התמוטט, אין לו מתמטיקה, בכיתה ט'. נכון, לפעמים הוא מתנהג כמו חמור, אבל מה לעשות, זה פשוט "דווור...". מר יואב, דוגמנית צמרת, הליכה מוזרה, נגיד שהיא "אחרת". אסקייפ - תברח, מפלצת מטורפת, מכונית פורטבולית, אותו היא לא עוקפת. הוא בא מהעולם התחתון, אז פליסברי, מתי כבר תצא מהארון? הלכתי ברחוב, קניתי לי צעיף, מה שלא תרצה, הכל הולך חפיף. לא מרגל, רק לפעמים מדליף, אז קדימה, כולנו ביחד - "מגניף!". מגניייף!!! © כל הזכויות שמורות ל"המגניפים" 2003 אנחנו לא מפחדים להגיד את האמת בפנים

למעלה