ראשוני: התהפכות אוטובוס בכביש גהה

מצב
הנושא נעול.

orengoldner

New member
מאת: און ליין מבזקי חדשות

מד"א: אוטובוס התהפך בכביש גהה צפון מדובר מד"א נמסר כי אוטובוס התהפך בכביש גהה צפון. אמבולנסים של מד"א ירקון בדרכם למקום. עדיין לא ידועים פרטים נוספים. (ynet)
מאת: און ליין מבזקי חדשות
מאת: און ליין מבזקי חדשותו 18/08/05 | 16:16 דיווח ראשוני על התהפכות אוטובוס בצומת גהה - מורשה

מד"א: אוטובוס התהפך בכביש גהה צפון מדובר מד"א נמסר כי אוטובוס התהפך בכביש גהה צפון. אמבולנסים של מד"א ירקון בדרכם למקום. עדיין לא ידועים פרטים נוספים. (ynet)

קיי בנט

New member
מה?!../images/Emo2.gif

מה?!

כביש גהה שיש בו שמונים ושבעים ושבעימים וכל החבריה?

מדובר באוטובוס מפרקי

מדובר באוטובוס מפרקי

לדעתי מדובר בקו 98 מבני ברק לים

לדעתי מדובר בקו 98 מבני ברק לים
בהרצליה (החוף הנפרד). קישור ל-YNET

ארזS

New member
מזל [שלי] מצד אחד , והפסד [שלכם]

עדיין לא יודע
בערב אני אמור לעבור בצומת הנ"ל ולפני כן אבדוק גם במוסך הראשי (במידה ולא יהיה לנו מידע עד אז).
מצד שני. והסבר : עברתי במקום 5 דקות בדיוק לפני התאונה בדרכי הביתה מכיוון דרום. מזל שעברתי לפני התאונה כי נמנע ממני העיכוב בגלל התאונה, וההפסד הוא שאין תמונות...

לי יש נקיפות מצפון עד היום.

מצד שני. והסבר : עברתי במקום 5 דקות בדיוק לפני התאונה בדרכי הביתה מכיוון דרום. מזל שעברתי לפני התאונה כי נמנע ממני העיכוב בגלל התאונה, וההפסד הוא שאין תמונות...
לי יש נקיפות מצפון עד היום.
עברתי לפני שנים עם הטוסטוס שהיה לי (זקסמוטור 50 סמ"ק) על גשר שפירים ושניות אחר כך הרגשתי רעידה אבל בגלל רעש הזקסמוטור ומיהרתי להדרכת טיול בסביון לא התעקבתי, ואז סיפרו לי שהגשר נפל וישנם שלושה הרוגים. עד היום אני שואל את עצמי אם לא אני אשם בנפילת הגשר???

המושג מתפרקית מקבל משמעות מפחידה

המפרקית שהתפרקה לשניים היא 368, 90-217-01 ששייכת לפ"ת. הנה קישור (באדיבות ארז הדרומי) לתמונות שאותי די זיעזעו.

תיקון: האוטו היה שייך לפ"ת וקו 82

המפרקית שהתפרקה לשניים היא 368, 90-217-01 ששייכת לפ"ת. הנה קישור (באדיבות ארז הדרומי) לתמונות שאותי די זיעזעו.
תיקון: האוטו היה שייך לפ"ת וקו 82
ולאחרונה עבר לבת-ים לקו 40.

קיי בנט

New member
../images/Emo7.gif

זה כואב לראות את התמונות האלו! כל יום מפרקית אחרת גורמת לי לבכות.לפחות אתמול זה היה מדבר משמח.

amitasafzabida

New member
האמת שפה לא רואים טוב את הפנימי.

האמת שפה לא רואים טוב את הפנימי.
אני בטוח שמעכשיו ישלחו רק NG לקו הזה. עכשיו מתחיל לפהחיד אותי החורים שלפעמים אני רואה באקורדיונים.

urilei

New member
כבר כמה פעמים

כבר כמה פעמים
כשנסעתי במפרקיות בגיל כזה (לא ממש מכיר דגמים) זה נראה כאילו זה הולך להתפרק כל רגע... האוטובוסים האלה צריכים בדיקות תקופתיות של חוזק החיבור

amitasafzabida

New member
נסעתי ב351 והיה רווח בין הקרון האחו

כבר כמה פעמים
כשנסעתי במפרקיות בגיל כזה (לא ממש מכיר דגמים) זה נראה כאילו זה הולך להתפרק כל רגע... האוטובוסים האלה צריכים בדיקות תקופתיות של חוזק החיבור
רי למפרק למעלה, ראו את השמיים. גם ב302 יש חור ענקי באקורדיון. יש גם כמה מפרקיות עם חורים ממש קטנים שכמעט ולא רואים.

זה גומי בסה"כ, מה שקובע הוא המפרק

רי למפרק למעלה, ראו את השמיים. גם ב302 יש חור ענקי באקורדיון. יש גם כמה מפרקיות עם חורים ממש קטנים שכמעט ולא רואים.
הגומי האפור זה יותר עניין קוסמטי שיגרום לך לחשוב שאתה נוסע באוטובוס אחד ולא שניים. באמת נראה לך שהגומי הוא מה שמחזיק את האוטובוס? בעיקר המפרק!

amitasafzabida

New member
הוא מחזיק את האוטובוס בקצוות.

הגומי האפור זה יותר עניין קוסמטי שיגרום לך לחשוב שאתה נוסע באוטובוס אחד ולא שניים. באמת נראה לך שהגומי הוא מה שמחזיק את האוטובוס? בעיקר המפרק!
הוא מחזיק את האוטובוס בקצוות.
מה נראה לך, שאם היה רק מפרק האוטובוס היה נאחז היטב, לא! כי לא היה לו מחבר בין הקירות והתקרה. החור בתקרה הזה הוא באמת סימן אדום, כי אין לו חיבור בתקרה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה