ראשוני: התהפכות אוטובוס בכביש גהה

מצב
הנושא נעול.
האוטובוס לא התהפך!

מד"א: אוטובוס התהפך בכביש גהה צפון מדובר מד"א נמסר כי אוטובוס התהפך בכביש גהה צפון. אמבולנסים של מד"א ירקון בדרכם למקום. עדיין לא ידועים פרטים נוספים. (ynet)
האוטובוס לא התהפך!
רואים זאת בבירור שהאוטובוס שלם ולא עקום... גם בדן מאשרים זאת.

צביקוש23

New member
הכתובת הייתה על הקיר

הוא רק עלה הגדר הפרדה, אבל למה?
הכתובת הייתה על הקיר
כבר הרבה זמן מאז שהפעילו את הקו 98 הזה. כל פעם שאני במשאית עומד בצומת גלילות בפניה שמאלה לכביש 5 אני כל פעם נדהם מחדש מעבירות התנועה החמורות שמבצעים רוב הגדול של נהגי קו זה (לא כולם אבל בפירוש אני אומר לכם הרוב הגדול). זה מתחיל בזה שהם נוסעיפ בפראות עוברים מנתיב לנתיב כאילו הם במירוץ וללא איתות תוך שהם מסכנים את חיי הנוסעים . פונים שמאלה (בגלילות יש 3 נתיבים שמאלה) מהנתיב האמצעי והשמאלי בניגוד בולט לחוק שקובע שהם חייבים לפנות מהנתיב השמאלי ביותר. (דבר שגורם למשאיות בנתיב הימני להרחיב את הפניה ולגרום לסכנת התנגשות) וחמור יותר הם נכנסים לפניה שמאלה ממש לפני רזור גלילות תוך שהם עוקפים את כל הפקק מצפצפים על החוק ונכנסים לנתיב שמאלה ועולים על אי תנועה מצוייר על הכביש . וזה נמשך כל יום מחדש ואני רואה את זה בוודאות כל יום . הכתובת בפירוש הייתה על הקיר והגיע זמן שיעמוד פקח של דן בצומת גלילות ויתפוס את הנהגים המסוכנים האלה

amitasafzabida

New member
מפחיד!!

הכתובת הייתה על הקיר
כבר הרבה זמן מאז שהפעילו את הקו 98 הזה. כל פעם שאני במשאית עומד בצומת גלילות בפניה שמאלה לכביש 5 אני כל פעם נדהם מחדש מעבירות התנועה החמורות שמבצעים רוב הגדול של נהגי קו זה (לא כולם אבל בפירוש אני אומר לכם הרוב הגדול). זה מתחיל בזה שהם נוסעיפ בפראות עוברים מנתיב לנתיב כאילו הם במירוץ וללא איתות תוך שהם מסכנים את חיי הנוסעים . פונים שמאלה (בגלילות יש 3 נתיבים שמאלה) מהנתיב האמצעי והשמאלי בניגוד בולט לחוק שקובע שהם חייבים לפנות מהנתיב השמאלי ביותר. (דבר שגורם למשאיות בנתיב הימני להרחיב את הפניה ולגרום לסכנת התנגשות) וחמור יותר הם נכנסים לפניה שמאלה ממש לפני רזור גלילות תוך שהם עוקפים את כל הפקק מצפצפים על החוק ונכנסים לנתיב שמאלה ועולים על אי תנועה מצוייר על הכביש . וזה נמשך כל יום מחדש ואני רואה את זה בוודאות כל יום . הכתובת בפירוש הייתה על הקיר והגיע זמן שיעמוד פקח של דן בצומת גלילות ויתפוס את הנהגים המסוכנים האלה
מפחיד!!
ועוד עם הSG הרועדות האלה..

אורי404

New member
יש פה הרבה ממה שצביקה כתב. גם אני

הכתובת הייתה על הקיר
רואה את התופעות האלה לעתים בכלל בקו הזה בפרט והגיע הזמן לעשות סוף לדברים האלה. אני מבין שקו 98 הוא קו לחוץ מבחינת הנסיעות שלו: עומס בנוסעים ואולי לחץ שמפעילים כל הנהגים לבצע כמה שיותר נסיעות בכמה שפחות זמן, כדי לעשות קופה. אחר כך, מגיעים לנהיגה כזו ולתוצאות האלה.

amitasafzabida

New member
איפה הנהגים עובדים חוץ מבקיץ שבו קו

רואה את התופעות האלה לעתים בכלל בקו הזה בפרט והגיע הזמן לעשות סוף לדברים האלה. אני מבין שקו 98 הוא קו לחוץ מבחינת הנסיעות שלו: עומס בנוסעים ואולי לחץ שמפעילים כל הנהגים לבצע כמה שיותר נסיעות בכמה שפחות זמן, כדי לעשות קופה. אחר כך, מגיעים לנהיגה כזו ולתוצאות האלה.
איפה הנהגים עובדים חוץ מבקיץ שבו קו
98 עובד?

barak67

New member
לא כולם

הם כמו מצילי-הם עובדים בקיץ בלבד
ובמשך השננה נחים...
לא כולם
ידוע לי שכמה מהנהגים נלקחים מקווים אחרים 51 למשל.... כבר 4 שנים שפעם בשנה אני מנצל את הקו הזה במקום 4 אוטובוסים להרצליה פיתוח קו 98 אחד קצר וקולע ,אגב כל פעם זה רק אני והנהג ותמיד יורד בשד' הגלים לפני הים (מדובר על אחרי ר"ח אלול שאז כל התפוסה האדירה של הקו יורדת דראסתית לכדי EL בודד ומפרקית לפני גריטה.

amitasafzabida

New member
המפרקיות שבו רזרבה נכון?

לא כולם
ידוע לי שכמה מהנהגים נלקחים מקווים אחרים 51 למשל.... כבר 4 שנים שפעם בשנה אני מנצל את הקו הזה במקום 4 אוטובוסים להרצליה פיתוח קו 98 אחד קצר וקולע ,אגב כל פעם זה רק אני והנהג ותמיד יורד בשד' הגלים לפני הים (מדובר על אחרי ר"ח אלול שאז כל התפוסה האדירה של הקו יורדת דראסתית לכדי EL בודד ומפרקית לפני גריטה.
המפרקיות שבו רזרבה נכון?
או שמשמישים אוטובוסים לזה? אם רק שם זה יורד לאוטובוס קצר ומפרקת אז אני לא רוצה לדעת איך זה בכל הדרך, שזומפרקית אחת בלבד.

5turboboy

New member
בדיחה?.... או אולי סתם צירוף מקרים

מד"א: אוטובוס התהפך בכביש גהה צפון מדובר מד"א נמסר כי אוטובוס התהפך בכביש גהה צפון. אמבולנסים של מד"א ירקון בדרכם למקום. עדיין לא ידועים פרטים נוספים. (ynet)
בדיחה?.... או אולי סתם צירוף מקרים
התמונות מפורום כיבוי אש

orengoldner

New member
ע"פ דיווח של כוחות הצלה בשטח,

מאת: און ליין מבזקי חדשות
מאת: און ליין מבזקי חדשותו 18/08/05 | 16:16 דיווח ראשוני על התהפכות אוטובוס בצומת גהה - מורשה
ע"פ דיווח של כוחות הצלה בשטח, במקום כ- 30 נפגעים בדרגות שונות.

orengoldner

New member
עידכון

ע"פ דיווח של כוחות הצלה בשטח, במקום כ- 30 נפגעים בדרגות שונות.
עידכון
ע"פ הדיווח, מדובר באוטובוס דו-מפרקי קו מס´ 98 שיצא מבני-ברק לכיוון חוף הים בהרצליה, והתפרק בין צומת גהה לצומת מורשה. רוב הנוסעים יצאו ככל הנראה בשלום. מספר ילדים נפגעו באורח קל-בינוני מד"א מדווחים:על כ- 30 פצועים, כולם ככל הנראה במצב קל

מצב
הנושא נעול.
למעלה